Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Танцът!!!

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Танцът!!!

    Все си мислех, че това е джаз балет. Бъркам ли или е така? Контракция - релийз
    Кръвна група 0+

    Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

    Коментар


    • #17
      От: Танцът!!!

      честно казано трудно ми е да ги разпознавам, но модерния балет и танц имат много течения. За повечето практикуващи самодейно танците е фри стайл, а иначе около 70% от отговорите ще са за рап или диско.
      Как милата ми родина се падна в толкова скапана държава?

      Коментар


      • #18
        От: Танцът!!!

        А уж отговорих, пък отговора го няма. А ако говориш за твоят последен клип, да - и аз мога така да го определя, ако става дума за моя, по-скоро фънк.

        Появи се!..
        Как милата ми родина се падна в толкова скапана държава?

        Коментар


        • #19
          От: Танцът!!!

          Няма такова нещо - танцувах модерен балет 3 години, и още 3 - джаз балет .. Според мен голяма част от Майкъл-овото творчество е основано на джаза .. или бъркам

          Това, което виждаме тук, няма общо с рап или диско .. Според мен.

          Модерни движения, "избягали" умело от класиката, подсилени в своята рязкост, отсечени, с характерните съкращаване и последващ "ефир" , за мен е джаз-балет. Но не съм специалист - пак казвам

          Приятно е да дискутираме това заедно - благодаря ти
          Кръвна група 0+

          Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

          Коментар


          • #20
            От: Танцът!!!

            Center Stage

            http://www.imdb.com/title/tt0210616/

            124 -> 164
            T4

            Коментар


            • #21
              От: Танцът!!!

              След Тангото, ето нещо Латино от 90-те години. Ех, колко е хубаво да танцуваш така, но не може всичко да умее човек.
              Как милата ми родина се падна в толкова скапана държава?

              Коментар


              • #22
                От: Танцът!!!

                Да събудя темата с едно изпълнение. Има и по-добри изпълнения, но това е на ръба преди танцуването на пилон да се превърне в спорт. Приятно гледане.
                Как милата ми родина се падна в толкова скапана държава?

                Коментар


                • #23
                  От: Танцът!!!

                  Малкия просто кърти....
                  "The two most important days in your life are the day you are born and the day you find out why."
                  Mark Twain
                  СтоЕнчA

                  Коментар


                  • #24
                    От: Танцът!!!

                    Как се танцува Ламбада (наричан още „забраненият танц“ поради еротичността и чувствеността си)!

                    Коментар


                    • #25
                      От: Танцът!!!

                      Любителите на танца ако са пропуснали "Кармен", "Любовна магия" или "Кървава сватба" на Карлос Саура (дано не греша имената на филмите, че не беше скоро) - да наваксат. Струва си.


                      https://www.youtube.com/watch?v=SxPe8HX9Rmo

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X