Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Гротеската "BG ЕВРОВИЗИЯ"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Гротеската "BG ЕВРОВИЗИЯ"

    Преди около седмица, гледайки Канал 1 привечер, попаднах на предложенията за Българската песен, която трябва да ни представи на Евровизия. Днес в обедните новини ме подсетиха, ако съм забравил за конкурса с 3 от предложенията, с което и ме провокираха да отворя тази тема.
    В първото "Лошото момиче на Българския рок" Милена, което все още си живее на "Кравай" в "88-ма, не създава впечатление на недохранена на фона на борещи се японски сумисти и китайка въртяща запалени тояги.
    Второто предложение беше на българската група "Йерихон" ! Тях няма да ги коментирам щото привържениците на леката (а може ина тежката) дрога ще ми се расърдят.
    Третото предложение от днес за Българска песен, беше на шведа Якоб, чието послание към публиката беше преведено на Български !
    Онзи ден видях и някъкви сексуално неориентирани "момченца" и някоя друга песен недостойна, но подходяща за фолклорен фестивал.
    Гледайки с око на обикновен потребител, преглеждайки песните печелили до сега, виждам, че никое от тия предложения няма и минимален шанс да спечели конкусра.

    Та седя и се питам: Аз ли съм объркан, или някъкви малоумници с професионални претенции харчат "едни пари" на шуробаджанашки принцип ?!

    Лошото е, че резултата от тази гротеска ще ни представя като нация и държава пред Европа и света !
    Последно редактирано от Джоу (x3mrjoe); 23-02-11, 13:31. Причина: Корекции
    ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

  • #2
    От: Гротеската "BG ЕВРОВИЗИЯ"

    Едно бързо прегледче - по мое мнение, пак се е поуакало журито ... то не, че има за кого де...
    С една дума - "отчайващо".
    А има толкова млади и готини групи ... защо ли не са стигнали до тук???
    Последно редактирано от upi; 23-02-11, 13:43.
    Ако не свършва добре, значи не е свършило!
    0888 315 794
    LZ1UPI
    A1 (Rh+)

    Коментар


    • #3
      От: Гротеската "BG ЕВРОВИЗИЯ"

      Повечето песни са "умрели', без никва динамика.
      Има няколко парчета които ми харесват, но не мисля, че мястото им е в този конкурс.
      А този последовател на Веселин Маринов, с виното, не е ли сина на Ваня Костова (а може и да се бъркам), и не е ли по-подходящо да се представи на "Бургас и морето" ?
      ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

      Коментар


      • #4
        От: Гротеската "BG ЕВРОВИЗИЯ"

        Първоначално публикуван от upi Преглед на мнение
        А има толкова млади и готини групи ... защо ли не са стигнали до тук???
        Защо ли ?!
        ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

        Коментар


        • #5
          От: Гротеската "BG ЕВРОВИЗИЯ"

          Милена е добре. Мизансценът е фатален.
          JEEP CHEROKEE '86 XJ 4.0

          Манол Денев

          Коментар


          • #6
            От: Гротеската "BG ЕВРОВИЗИЯ"

            Не мога да разбера какво очаквате от БНТ? Досега почти без изключения резултатът от напъните им е бил Freak Show :-) Докато там има "пожизнени" длъжности, гей-лоби и "набедени" професионалисти ще е така.

            Off Topic:
            Съвсем между другото - позаслушайте се малко в песента на Милена и вижте как "съвсем случайно" наподобява "Love Buzz" на Nirvana... На вас оставям да се досетите от кой друг клип на Nirvana са огньовете :-)
            "Не е толкова трудно да разбереш хората - те са главно его и либидо. А, да - и повечето са прости" - Буда

            Коментар


            • #7
              От: Гротеската "BG ЕВРОВИЗИЯ"

              Този конкурс, нали е за млади и начинаещи изпълнители - Та тя Милена ми е набор и минава за утвърдена звезда.
              Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

              Коментар


              • #8
                От: Гротеската "BG ЕВРОВИЗИЯ"

                Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
                Този конкурс, нали е за млади и начинаещи изпълнители - Та тя Милена ми е набор и минава за утвърдена звезда.
                "Хит -1" беше за начинаещи, тука би трябвало да има само можещи, песните трябва да са авторски и нови, май не по-стари от предишното издание на конкурса.

                Работата е ясна. Пак ще има насиране.
                ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                Коментар


                • #9
                  От: Гротеската "BG ЕВРОВИЗИЯ"

                  Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
                  Този конкурс, нали е за млади и начинаещи изпълнители - Та тя Милена ми е набор и минава за утвърдена звезда.
                  Адаш,
                  Вече не е само за млади изпълнители. И е толкова силно политически зависим, че ББ или дори Искра Фидосова имат по-голям шанс да го спечелят от всичките ни участници взети заедно
                  LZ1DWW

                  Коментар


                  • #10
                    От: Гротеската "BG ЕВРОВИЗИЯ"

                    http://dariknews.bg/view_article.php...audio_id=75294

                    Коментар


                    • #11
                      От: Гротеската "BG ЕВРОВИЗИЯ"

                      Първоначално публикуван от Митко (smile) Преглед на мнение
                      Адаш,
                      Вече не е само за млади изпълнители. И е толкова силно политически зависим, че ББ или дори Искра Фидосова имат по-голям шанс да го спечелят от всичките ни участници взети заедно
                      +1

                      P.S. ББ няма да има време щото с ножицата е по-ангажиран от фризьорка през лятото, а на Искра Фидосова ако и спретнат една трапеза може да се прежали за популяризиране на партийната кауза, а и успеха е ($$$) гарантиран.

                      P.P.S. А по темата, избора беше единствения възможен, както трябваше да стане и преди 2 години ако педалското лоби не беше надделяло, та после станахме и за смях !
                      Последно редактирано от Джоу (x3mrjoe); 24-02-11, 10:53.
                      ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X