Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Някой познава ли ...?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Някой познава ли ...?

    Някой познава ли Тръмп, че ми трябва за нещо спешно

    Знам, че на така поставен въпрос няма кой да отговори, затова пояснявам. Искам да се свържа с публична личност, публичните канали са си публични, но аз си знам за какво го търся и ми трябва личен контакт. До тук пак съм сигурен, че няма кой да се върже да разпространява контакти на приятели ей така из интернет.... Но, ако си кажа предварително за какво го търся и някой познава И ДВАМА НИ, може да прецени, че има смисъл да ни свърже, ако ще е от взаимна полза.... Схемата не е универсална, но пък може да сработи... понякога.

    И така, търся контакт с Китодар Тодоров. Търся го, защото може да помогне много на кампания на фондация "Първите три минути" свързана със Световния ден за рестартиране на сърцето. С неподражаемия си стил може да привлече много внимание върху проблема, а и "ролята" която имаме, определено ще му пасне. Целта на контакта е да му се представи предложението и да прецени дали би участвал с кратко видео в неговия стил. Наясно сме, че е професионален актьор и с това си изкарва хляба... Ако някой го познава да свирка на лично или по телефона. Тук няма нужда да пише, освен ако не иска...

    Темата остава отворена, на кой за каквото му потрябва....
    Последно редактирано от icerunner; 09-10-20, 14:24.
    Technical Rescue Direct - life lies in courage
    http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X