Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Рок операта

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Рок операта

    Бях почти я забравил.
    Рок операта Исус Христос Сурер Стар.
    Снощи случайно попаднах на филмофия и вариат. По БТВ след полунощ.
    Както бях уморен и полу-заспал, така си отворих бутилка бира и си я изгледах с огромно удоволствие.
    На сутринта започнах да ровя архива с касетите (на тавана)да я издиря. Намерих я ама..... влагата е скапала всичко.
    Преди години по време на ремонт качих кашон касети на тавана така и не го върнах после в апартамента и всичко се е скапало.
    Ако някой я има на MP3 или може да ми каже от къде да си я смъкна, ще съм му благодарен.
    О899 2б2 1З2

  • #2
    До: Рок операта

    Вездесъщите Арени, Замунди и др. под.
    Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

    Коментар


    • #3
      До: Рок операта

      Жоро, аз я имам на mp3. Писах ти на скайпа. Обади се да ти я пратя.
      LZ1GYY
      0898 436 956

      Коментар


      • #4
        До: Рок операта

        И в Замунда я има друже

        http://zamunda.net/browse.php?search...t=0&incldead=1

        Коментар


        • #5
          До: Рок операта

          Сваляйте бързо: bgspeleo.info/others

          Ето и текстовете : http://www.lyricsdepot.com/jesus-christ-superstar/
          LR Discovery I, 300 TDI+Grigri+велосипед и кънки+Nitrox+Icom ID-51

          Коментар


          • #6
            От: Рок операта

            Малко странно се чувствам, да събудя една стара тема .... Понеже иде реч за рок опера, искам да предложа нещо също много добро.
            Може би сте чували за "War of the worlds" - Jeff Wayne. Историята на самото раждане на тази рок опера е интересно. Всъщност се е родила от една радио драма разиграна в САЩ през 1938г. Става въпрос за нашествие на Земята - Марсианци Толкова било шокиращо, че хората изпаднали в паника, била обявена евакуация ....А за времето на 70-те, музиката е уникална . Има из интернет много инфо за нея.
            Ето само да припомня ... мелодията е известна, много използвана и може да се намери в интернет. Ако някой прояви интерес и се затрудни с намирането, аз я имам.

            Последно редактирано от nickbochev; 05-07-13, 08:43. Причина: сменен линк на клипа
            Заминавам. За дълго. В себе си. Оставям ключа ... там ...

            Коментар


            • #7
              От: Рок операта

              [QUOTE=Son4o;1901993]Малко странно се чувствам, да събудя една стара тема .... Понеже иде реч за рок опера, искам да предложа нещо също много добро.
              Може би сте чували за "War of the worlds" - Jeff Wayne. Историята на самото раждане на тази рок опера е интересно. Всъщност се е родила от една радио драма разиграна в САЩ през 1938г. Става въпрос за нашествие на Земята - Марсианци Толкова било шокиращо, че хората изпаднали в паника, била обявена евакуация ....А за времето на 70-те, музиката е уникална . Има из интернет много инфо за нея.
              Ето само да припомня ... мелодията е известна, много използвана и може да се намери в интернет. Ако някой прояви интерес и се затрудни с намирането, аз я имам.

              Винаги съм харесвал Джеф Уейн с Вечна Есен, но само като индивидуална песенИ сега като надникнах от любопитство научих ,че е цял негов мюзикъл. Благодаря!

              Коментар


              • #8
                От: Рок операта

                "Юнона и Авось" на Алексей Рибников.

                Коментар


                • #9
                  От: Рок операта

                  Рок мюзикъла " Коса " стъпил на Бродуей през 1967Натиснете снимката за да я уголемите

Име:ts.jpg
Прегледи:1
Размер:41.4 КБ
ID:5499035 и с филмовата версия през 1979.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Рок операта

                    Скоро гледах Rock of ages - много свеж филм, рок-мюзикъл. Аз недолюбвам Том Круз, но не може да му се отрече, че е брилянтен актьор. Музиката е рок от 80-те - музиката, която слушам почти единствено от 2009 насам, защото то вече няма какво да се слуша, всичко е толкова безсмислено, "немузикално", куха музика...
                    Сега си слушам саундтрака от филма и поздравявам всички почитатели на рока тук

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X