Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Стойностни книги - препоръки и информация

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Стойностни книги - препоръки и информация

    А от коя от шестте препоръчваш да започне човек? Хронологично по датата на написване, или как?
    Прочетох няколко реда от "Ал Капоте" и се заинтересувах. Тоя верно е луд!

    Коментар


    • От: Стойностни книги - препоръки и информация

      Абе, стойностен... с известни условности, според мене.
      Обаче - готин...
      ООО, БЕЗУСЛОВНО ГОТИН!!!
      Човек без чувство за хумор не трябва да го чете - ще се изхаби четенето.
      Аз имам чувство за хумор, и се кефя.

      Коментар


      • От: Стойностни книги - препоръки и информация

        Мен пък, нещо ме хвана съклет!

        Коментар


        • От: Стойностни книги - препоръки и информация

          Първоначално публикуван от smng0303 Преглед на мнение
          CAH AНТОНИО, ТОКУ ЩО КАЧИХ ЕДНА КНИГА! ГОЛЯМА ВЕСЕЛБА, НУЖНА Е ЦЕНЗУРА!
          Има ли някъде онлайн? -->> Стоп заря! намерих го тука във форума. Мерси!




          А това има ли научна стойност или е сензационен пасквил? Един път се излъгах да си купя нещо подобно, ама все едно четеш вестник НЛО. Та питам за личен отзив?

          Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
          [ATTACH=CONFIG]662337[/ATTACH]
          Последно редактирано от Dagobar; 07-03-14, 20:20. Причина: -->> Стоп заря! намерих го тука във форума. Мерси!
          Кой'т не скача е червен, кой'т не скача е червен!

          Коментар


          • От: Стойностни книги - препоръки и информация

            Първоначално публикуван от smng0303 Преглед на мнение
            CAH AНТОНИО, ТОКУ ЩО КАЧИХ ЕДНА КНИГА! ГОЛЯМА ВЕСЕЛБА, НУЖНА Е ЦЕНЗУРА!
            Намерете първите издания, в тях си правеха труда да слагат истинските бележки под черта, та те са не по-малък кеф
            байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
            Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
            Суперспам - спама на суперите

            Коментар


            • От: Стойностни книги - препоръки и информация

              Първоначално публикуван от Dagobar Преглед на мнение




              А това има ли научна стойност или е сензационен пасквил? Един път се излъгах да си купя нещо подобно, ама все едно четеш вестник НЛО. Та питам за личен отзив?
              Правен е опит да се събират разни неща, както се вижда и от корицата.А ако се придържаме към това, че във всяка лъжа има доза истина, пак има какво да намериш, така че пробвай я.

              За ориентир, това са думи на автора - Подчертавам обаче, че нямам претенцията да откривам някакви абсолютни истини – искам само да представя разумни съмнения, върху които да може да се разсъждава. И понеже считам, че някакви необичайни твърдения имат нуждата от необичайни доказателства, затова не мога да дам лекомислени отговори на въпроси
              Последно редактирано от Самодържец; 07-03-14, 23:46.
              Всеки трети е шести

              Коментар


              • От: Стойностни книги - препоръки и информация

                Първоначално публикуван от komisar Преглед на мнение
                Мен пък, нещо ме хвана съклет!
                Има нещо вярно и в това. Трябва да си в определено настроение, за да го четеш. Иначе започва да ти писва от оригиналности. Но ще пробвам пак.

                Коментар


                • От: Стойностни книги - препоръки и информация

                  Не става - загуба на време и очен ресурс.Нищо особено не е, въпреки някои откровено забавни и смешни неща.
                  Всеки трети е шести

                  Коментар


                  • От: Стойностни книги - препоръки и информация

                    "Кривата на щастието"
                    Иво Иванов

                    Коментар


                    • От: Стойностни книги - препоръки и информация

                      Първоначално публикуван от Паджеровод Преглед на мнение
                      Прочетох я. Много странно усещане остава след нея...
                      Те са две книги на Мостович- "Знахар" и "Морал" . Не бях гледал екранизацията на тези две книги, но сега намирам само "Знахар" от 82г., втората, която според някой се казва "Др.Вилчур", не мога да я намеря в торентите!
                      Препоръчвам "Белите одежди" на Владимир Дудинцев...задължително четиво !
                      Последно редактирано от sonda; 28-03-14, 08:52.
                      0899 шест5313нула
                      За всекиго по нещо

                      Коментар


                      • От: Стойностни книги - препоръки и информация

                        И аз съм го търсил ама..

                        Коментар


                        • От: Стойностни книги - препоръки и информация

                          Търсих, но не видях някой да е препоръчал:
                          Карл Сейгън и Ан Друян
                          Сенките на забравените прадеди

                          http://the001percent.wordpress.com/2...8%D1%82%D0%B5/

                          Коментар


                          • От: Стойностни книги - препоръки и информация

                            Аз препоръчвам "Талант - животът на Бережков" написана от Александър Бек. Всеки един "събери-чарк", изобретател, инженер, любител или професионален конструктор (а тук повечето сме такива), ще открие по нещичко за себе си. Самият герой на книгата също в последствие става писател. Казва се Александър Микулин. Автор е на книгата "Активното дълголетие". Също я препоръчвам за всеки който цени себе си и иска да добави още някоя друга година към живота си. А какво е изобретил Микулин, повечето може би знаят, за останалите оставям предизвикателство, прочитането на книгата в която се разказва за неговият живот.
                            Не важно кто напротив, важно кто рядом.

                            Коментар


                            • От: Стойностни книги - препоръки и информация

                              Попадна ми много интересно книга от МИЛАН А. МИЛАНОВ"ТАЙНИТЕ ПОДЗЕМИЯ НА БЪЛГАРИЯ", намерих я в електронен вариант. Автора описва живота си и как чичо му отваря очите за доста непознати неща за които сме чували,но не сме виждали.
                              Прикачени файлове
                              Бизнеса е проста работа, ама не е за прости хора !!!

                              Коментар


                              • От: Стойностни книги - препоръки и информация

                                Първоначално публикуван от sonda Преглед на мнение
                                Те са две книги на Мостович- "Знахар" и "Морал" . Не бях гледал екранизацията на тези две книги, но сега намирам само "Знахар" от 82г., втората, която според някой се казва "Др.Вилчур", не мога да я намеря в торентите!
                                Препоръчвам "Белите одежди" на Владимир Дудинцев...задължително четиво !
                                В читанката ги има и двете.
                                "If they give you ruled paper, write the other way." Juan Ramon Jimenez

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X