Обява

Свий
Няма добавени обяви.

TopGear

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • TopGear

    Глеадате ли предаването TopGear на BBC (има от скоро и списание на български)?
    Аз лично гледам (гледал съм почти всички епизоди) и ме радва много "идиотията" и Разточителството на екипа (най-вече на Джереми Кларксън), с почти неограничен бюджет и напълно необременени от никакви ограничения, хората правят ШОУ, каквото никой друг не е правил (мое лично мнение).
    И така хайде на анкетата
    163
    Да
    73.01%
    119
    Не
    20.86%
    34
    вече ще го гледам
    6.13%
    10

  • #2
    До: TopGear

    Тия са просто уникални!

    Коментар


    • #3
      До: TopGear

      Най-добрите са ,само когато излагат една нова кола има един дебелак с дълга коса не го знам как се казва ,тои е пълна жена ,нито може да кара нито става за тая работа ,по добре мене да знемат поне съм каскадно пишлеме
      пък онази русата ме изпълва -Вики кара така че всеки мъж може да и завиди ,а казват че женита шофйор няма оооо нека да няма ,на тази сигурно всеки мъж и завижда.

      Коментар


      • #4
        До: TopGear

        Гледам ги, даже имам почти всички епизоди до сега на DVD-та. Много им се кефя на английския хумор в студиото, а и на това, че имат голям бюджет и не им се налага да г.зоближат за да си докарат по някоя стотинка, а си казват какво мислят за колите.


        Първоначално публикуван от Макса Преглед на мнение
        пък онази русата ме изпълва -Вики
        Вики е в друго предаване - Fifth Gear.
        “When you see the tree you’re about to hit it’s called understeer. When you can only hear and feel it it’s oversteer.”
        Walter Rohrl
        GSM: нула, три осмици, две двойки, девет, пет, девет, две.

        Коментар


        • #5
          До: TopGear

          И аз съм се уредил с почти всички епизоди. Тук има торенти за Top Gear и Fifth Gear

          http://www.finalgear.com/

          Коментар


          • #6
            До: TopGear

            Вчера излезна първият епизод от новият сезон (13), както винаги - БЯХА Прекрасни (Твърдят че Михаел Шумахер е Стиг)

            Коментар


            • #7
              До: TopGear

              От известно време се спекулираше с името на известен пилот от F1. Сега беше потвърдено.
              Да, вярно е, че Михаел Шумахер е The Stig, тайнственият пилот на популярното във Великобритания печатно издание и тв шоу Top Gear. Вчера пилотът свали каската в студиото на епизод 1 от сезон 13. Много готин маркетинг.



              Коментар


              • #8
                До: TopGear

                Нещо не ми се вярва да е Шуми.

                Коментар


                • #9
                  До: TopGear

                  Първоначално публикуван от Венци- малкия Преглед на мнение
                  Нещо не ми се вярва да е Шуми.
                  И на мен
                  Но няма да се изненадам ако във всяко предаване свалят каската от различна глава

                  П.С.
                  Защо се съмнявам да е бил Шумахер през всичките тези години, просто не е имал време да се занимава и с това, а и защо да се крие?

                  Коментар


                  • #10
                    До: TopGear

                    Ако е бил Шуми щяха да го показват нон-стоп. Не да го крият толкова сезони... Иначе яко!

                    Коментар


                    • #11
                      До: TopGear

                      Не може да е Шумахер, защото белия Стиг го има още през годините, когато Шуми се състезаваше.

                      Коментар


                      • #12
                        До: TopGear

                        Появата на Шуми бе добре замислена, но не той е Stig естествено. Най-вероятно мистериозният изпитател е Бен Колинс.

                        Коментар


                        • #13
                          До: TopGear

                          Не е само един, но и Шумахер участвува.
                          Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                          Коментар


                          • #14
                            До: TopGear

                            Със сигурност Шуми кара Енцото в последния епизод и им разби класацията на пистата.
                            Мълчанието не доказва наличието на ум, но доказва липсата на глупост.

                            Коментар


                            • #15
                              До: TopGear

                              Ама снощи го махнаха - било със сликове и не се признавало.
                              “When you see the tree you’re about to hit it’s called understeer. When you can only hear and feel it it’s oversteer.”
                              Walter Rohrl
                              GSM: нула, три осмици, две двойки, девет, пет, девет, две.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X