Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Хеви метъл!!!!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Хеви метъл!!!!

    Мале народе къде попаднах. Събудих се по никое време и усещам че нещо настинката отново ме настига и си викам , чакай да я пресеча. Права си една греянка с мед и си викам чакай да видя кво правят трета смяна в бар наздраве, и гледам че имам оферта за джип от Кольо. Та така тръгвам да търся темата в търсачката и къде попадам. Само аз не знам за тоя подфорум. Ми тука е РАЯТ. От час чета и направо се изпотих, дали от ракията или от това че в България все още има фенове, е верно че сме на годинки вече ама Рока нема умре, нали така.
    Ме н по музиката ме запали на Кеворк Кеворкян племенника през далечната 86г. Подари ми касета с разни песни , които много ми харесаха. Оказа се че стартирах с Юрая Хиип и ЛЕД Цепелин, които и до момента са ми много на сърцето, не изключвам и Дорс естествено, Джим е един от любимите ми поети.
    Харесвам мног групи от старото време, ама Металика си е Металика. У нас се признават само Металика и ЦСКА. Бил съм на много концерти и гледам да не пропускам като има, даже ще се опитам тея дни да кача една снимка от 99г. от първия концерт на Металика в Пловдив, там всичко си говори само за себеси. Сега едно поздравче от мен и ставам повече от редовен в рубриката , дет се вика ЕХАААА попаднах на правилното място.

    Коментар


    • От: Хеви метъл!!!!

      ето ви и един линк към това което открих наскоро и слушам по цял ден, правиш си една регистрация, безплатна е и слушаш каквото си избереш. Ако някой не се справи ще му кажа как го правя аз. Невероятно е.http://www.radiotunes.com/

      Коментар


      • От: Хеви метъл!!!!

        Първоначално публикуван от tef4o Преглед на мнение
        Де да знам, преди време се бях натресъл на някаква 'подборка' из нет-а. Ейс ъф спейдс почти го изтърпях, после не си спомням и после каката подхвана Дио. И аз бях до там. Солджър-а обаче звучи правилно, та затова попитах.
        Е те тоя кавър мен лично ме кефи

        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

        Коментар


        • От: Хеви метъл!!!!

          Ето нещо незабравимо
          https://www.youtube.com/watch?v=t9AACXtuRqY

          Коментар


          • От: Хеви метъл!!!!

            Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
            Ей, човек не може да те хване неподготвен тебе
            Благодаря, но не чак толкова.
            Все пак, знаеш, че дамите в метъл и рок музиката са ми слабост.

            Тук е мястото, да отбележа днешния Рожден ден на настоящия дамски вокал на Visions of Atlantis - Clementine Delauney, с това изпълнение на живо, в памет на липсващата на всички фенове Nicole Bogner.

            Последно редактирано от nickbochev; 04-03-17, 22:57.
            proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
            NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
            Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

            Коментар


            • От: Хеви метъл!!!!

              Привет от Велинград, малко съм си на гости. Вчера се видях с приятел с който сме одраснали заедно и си припомнихме доброто старо време. Трябва по често да се правят сбирки
              https://www.youtube.com/watch?v=V9AbeALNVkk

              Коментар


              • От: Хеви метъл!!!!

                Да не отварям нова тема(но ако адаша прецени-да отдели нова такава), но нека да си "поговорим" за велики китарни двугласия.
                Само за старт-една стара, стара класика, но звучаща страхотно-интрото на "Victim of changes":



                Има и други дуети, на други групи, все готини, до просълзяване, но-вие сте!
                Има ли желание-има и начин!

                Коментар


                • От: Хеви метъл!!!!

                  Ето и от мен нещо скромно, на един страхотен изпълнител - невероятен текст и изпълнение!

                  Коментар


                  • От: Хеви метъл!!!!

                    Не е точно хеви метъл, но все пак е началото на всичко останало. Един велик поет и част от неговото творчество.

                    Коментар


                    • От: Хеви метъл!!!!

                      От мен, тази вечер - нещо съвсем ново, от шведите HEXED, с мощния глас на Тина Гунарсон и със специалното участие на Томас от Therion.

                      proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
                      NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
                      Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

                      Коментар


                      • От: Хеви метъл!!!!

                        Не знам дали е точно хеви метъл, но пък е душевна чикия

                        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                        Коментар


                        • От: Хеви метъл!!!!

                          И още нещо неметълско
                          Със съдържащи ламелен или сферичен графит над 2,14% не разговарям.

                          Коментар


                          • От: Хеви метъл!!!!

                            Хайде, от мен - още нещо новичко, от Испания.

                            proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
                            NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
                            Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

                            Коментар


                            • Хеви метъл!!!!

                              Търтьо благодаря , чудно ми влезе за добро утро

                              Ник, тая испанка ми припомни за каката от Стените на Йерихон.
                              Аз лично имам проблем в тоя стил да се пее за любов и прочее тъжни сюжети
                              Но песента е яка , Благодатя и на теб
                              Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                              За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                              A1+

                              Коментар


                              • От: Хеви метъл!!!!

                                Първоначално публикуван от ИВАН НЕДОКЛАНОВ Преглед на мнение
                                Търтьо благодаря , чудно ми влезе за добро утро
                                А, да си ги нямаме тия - мерси не пия
                                И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X