Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Хеви метъл!!!!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Хеви метъл!!!!

    Първоначално публикуван от Жеков Преглед на мнение

    Мерси за поздрава ... пуснах си го обаче даже и компа се задави и запецна по средата ( тхкс то виваком бест 3г ) . аз съм от годините на юрая , пърпъл , цепелин ... ама те пък не са хеви , "тъпаците" така и за 10-15 г не се наУчиха да си в'рАтат на 360 градуса глАвите и не ги признаха за хеви. Интересно ми е обаче какво ще слушат хората след 10-15 г. - сега няма такава музика като от преди 30г. , затова пък на з-рок стар фм , рок радио се пуска основно музика отпреди 30 г. т.е няма качествена музика , коята да замести "динозаврите" . Остават - >>>> кандидатът за президент - Слави , Азис , Деси-слава , Преслава и т.н. ...и Перо разбира се ...

    BTW имаше едни Бело Дугме и Сребръне Криле при комшиите навремето ама и те не бяха хеви...
    Не съм искал да те обидя или засегна.
    С това че съм те поздравил лично
    И аз лично ги слушам тези динозаври който си изредил и ти, също не мога да отговоря и на твоят въпрос какво ще се слуша след 20 год.
    Мен лично са ме закърмили със Бони и неговата дружинка /Бони М/ след това много ясно си спомням първите години на ранната ни демокрация, как си купих първата касетка от един чичка пред НДК. Касетката бе на Кууйн, втората на Фреди, не подминах и Супер макс, ЗИ ЗИ топ, и много други, дори и през Гъз в рози. Филма "КОСА" и съм гледал Междузвезни войни от епизод 1, после се оказа че е 4. Но не можем да се разсърдим на Г-н Лукас. Така че и аз като теб те/се приравнявам на динозЪвар. Но по някога се плаша какви неща ми харесват в музикален план. за мен обичам да казвам че съм МУзИКАЛНА КУ.ВА. Всичко слушам но където требе.
    Затова ще си позволя да те поздравя с една от любимите ми песни.

    Коментар


    • От: Хеви метъл!!!!

      [QUOTE=Son4o;2892181]Хм ... бат' Перо нещо ми е много труден за слушане .... да не говорим за ГЛЕДАНЕ!
      ей на - малко класика:



      И оригинала

      Коментар


      • От: Хеви метъл!!!!

        Първоначално публикуван от plamenpe Преглед на мнение
        И оригинала
        Нали не се учудваш .... предполагам знаеш кой е Тифа, прилагайки видеото и защо Divlje jagode я изпълняват ... също както и Bijelo Dugme.
        Заминавам. За дълго. В себе си. Оставям ключа ... там ...

        Коментар


        • От: Хеви метъл!!!!

          Първоначално публикуван от Son4o Преглед на мнение
          Нали не се учудваш .... предполагам знаеш кой е Тифа, прилагайки видеото и защо Divlje jagode я изпълняват ... също както и Bijelo Dugme.
          Разбира се,че знам.Исках да покажа,че това си е класика....Даже от известно време в колата въртя един диск с парчета на Riblja Corba и Bijelo Dugme.

          Коментар


          • От: Хеви метъл!!!!

            Малко по дамската линия в темата, макар и далеч от хевито, но пък е абсолютно як кавър на абсолютно велико парче:

            Коментар


            • От: Хеви метъл!!!!

              Първоначално публикуван от plamenpe Преглед на мнение
              Разбира се,че знам.Исках да покажа,че това си е класика....Даже от известно време в колата въртя един диск с парчета на Riblja Corba и Bijelo Dugme.
              Между другото, от Бело Дугме тръгва една песен .... много известна (не и за по-младите де). Ако е интерес мога да покажа.
              Имах щастието да ги видя на живо и Кюстендил, 2009 мисля (здрависах се с Тифа и Ален .... и понеже нямаше къде, се подписаха на тениската ми) и месеци след това, пак там и Сребърни криле- тогава имах шапка, на чиято козирка писа Владо .... нещо, което няма как да се повтори.
              Последно редактирано от Son4o; 20-01-16, 18:31.
              Заминавам. За дълго. В себе си. Оставям ключа ... там ...

              Коментар


              • От: Хеви метъл!!!!

                Не видях да е пускано - клип на песен от новия албум на Megadeth

                Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

                Коментар


                • От: Хеви метъл!!!!




                  Бих била част от такава публика .... 2.51 .... мъжкарана в мен, отпреди 20-тина години само е задрямала .... и си чака

                  Заминавам. За дълго. В себе си. Оставям ключа ... там ...

                  Коментар


                  • От: Хеви метъл!!!!

                    Пишете ме и мен
                    Малко класика:


                    THE ONE AND ONLY !:


                    R.I.P. Lemmy ..(съчетано с класиката МеталиЦа):


                    И разбира се FFDP с най-любимото ми парче в новия 21 век :


                    \m/

                    Коментар


                    • От: Хеви метъл!!!!

                      Нещо днес ми е класическо





                      За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
                      0878 79 20 61 Борис

                      Коментар


                      • От: Хеви метъл!!!!

                        И едни класици



                        Поздрави на всички от мен !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                        ПП ... и в памет на Леми.....
                        Последно редактирано от traun; 03-02-16, 19:02.
                        Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
                        0888854582
                        Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
                        Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

                        Коментар


                        • От: Хеви метъл!!!!

                          А па три барабана как звучат само !!!

                          Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
                          0888854582
                          Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
                          Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

                          Коментар


                          • От: Хеви метъл!!!!

                            Таа вечер съм набрал...

                            Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
                            0888854582
                            Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
                            Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

                            Коментар


                            • От: Хеви метъл!!!!

                              Новият клип на Odd Crew:

                              Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

                              Коментар


                              • От: Хеви метъл!!!!

                                Малко от баш майсторите на китарата!





                                За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
                                0878 79 20 61 Борис

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X