Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Хеви метъл!!!!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Хеви метъл!!!!

    Щипка даркуейв

    Коментар


    • От: Хеви метъл!!!!

      От Хеви Метал минахме ги всички стилове та стигнахме до даркуейв, щом е така ето един натурален швед който пее на български. Страшно организиран пич, сам си пише музиката и текстовете, сам си режисира клиповете, сам си осигурява финансиране, работи с гост-музиканти, абе всичко сам си прави.

      Коментар


      • От: Re: Хеви метъл!!!!

        Понеже виждам интернационален момент в дискусията, да се включа и аз с две групи от Израел, с дамски вокали, като и двете просто носят имената на фронт дамите си.

        Първо, групата на Infy Snow:



        После, тази на Shiran Avayou:

        proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
        NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
        Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

        Коментар


        • От: Хеви метъл!!!!

          Първоначално публикуван от Paladin Преглед на мнение
          От Хеви Метал минахме ги всички стилове та стигнахме до даркуейв, щом е така ето един натурален швед който пее на български...
          Тоя швед не е ли малце нещо сърбин? Нищо против де. Хареса ми какво отговори в интервюто за Z-Rock, когато кака Ели го попита защо пее на български Спомена и че се канел да прави шоу, май съм навит да го гледам.

          Първоначално публикуван от nickbochev Преглед на мнение
          Това се оказа някаква особена тайна. Ето, какво ...
          Това за имейла и аз го видях, просто се чудех дали не се е чуло нещо за истинската причина. Защото, няма спор, групата тръгна много добре. Както и да е, да са живи и здрави и да ни радват с още музика.
          Благодаря за клипчето на Burning point, бях ги пропуснал.

          Хайде да върнем малко темата към класическия хеве метъл, с една група, която мине, не мине, току изкара някое супер-готино парче. Интересното е, че по нашите земи нещо не ги чувам често.

          О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

          Коментар


          • От: Хеви метъл!!!!

            За добър и успешен ден!
            За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
            0878 79 20 61 Борис

            Коментар


            • От: Хеви метъл!!!!

              Тези ги открих съвсем на скоро.
              За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
              0878 79 20 61 Борис

              Коментар


              • От: Хеви метъл!!!!

                Коментар


                • От: Хеви метъл!!!!

                  Добра вечер с една група от Холандия (ReSolve), в която фронт-дамата е от... България, Радина Димчева.



                  На 10-ти октомври предстои да излезе техния албум "Wayward Sanctuary".
                  Имам уговорка, в момента, в който се появи, да получа един диск и ще пиша отзиви за целия албум. Според мен, звучи доста обещаващо.
                  proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
                  NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
                  Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

                  Коментар


                  • От: Хеви метъл!!!!

                    От години издирвам едно парче, беше последно от някакъв албум на Гама рей, само дето не помня кой точно. Няколко лафа в началото и чист инструментал нататък Deaf devil, или поне така пишеше на обложката.
                    В последствие диска се затри някъде... като се замисля, албума ще да е бил от деветдесет и някоя, щото диска изчезна около 2000-2002ра. Преравял съм дискографията на тия пичове поне 10 пъти и или аз нещо недовиждам, или е някакъв суперпотаен бонус-трак, който не се споменава никъде.
                    Допускам вероятността изобщо да не е на Гама Рей, а диска да е 'сглобяван' накъде тук и последното парче да са го ковнали за запълване на мястото

                    Ако някой се сеща за какво говоря, ще съм благодарен за информация. А ако има и парчето...
                    О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                    Коментар


                    • От: Хеви метъл!!!!

                      Я да раздвижим с малко Рейдж. Едно парче от любимият ми албум Trapped! Стилът е нещо като веселяшки пауър:



                      Линк към целият албум на плейлист.
                      Последно редактирано от tef4o; 25-09-15, 21:56.
                      О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                      Коментар


                      • От: Хеви метъл!!!!

                        Някой знае ли нещо за албума на УАСП 2015!?!?Единственото инфо дето го имаме че се казва "Голгота".........Ни моа да го намеря бре..........
                        Само по Z-Rock пущат една песен.........

                        Поправям се......излиза на 02,10,2015.
                        Последно редактирано от traun; 25-09-15, 22:02.
                        Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
                        0888854582
                        Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
                        Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

                        Коментар


                        • От: Хеви метъл!!!!

                          Първоначално публикуван от traun Преглед на мнение
                          Някой знае ли нещо за албума на УАСП 2015!?!?Единственото инфо дето го имаме че се казва "Голгота".........Ни моа да го намеря бре..........
                          Само по Z-Rock пущат една песен.........

                          Поправям се......излиза на 02,10,2015.
                          За засилване на апетита са пуснали малка компилация : https://www.youtube.com/watch?v=QGKvh92VeIs
                          О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                          Коментар


                          • От: Хеви метъл!!!!

                            Здравейте!Отдавна не мога да се задържа по дълго тук,но сега имах време и изчетох всичкоДа ви поздравя с ей това?
                            Колкото по божествено красиво е нещо,толкова по безбожно скъпо е...

                            Коментар


                            • От: Хеви метъл!!!!

                              Първоначално публикуван от traun Преглед на мнение
                              ... УАСП 2015!?!?...
                              Вече го има в един конкретен тракер, заповащ на Зам и завършващ на унда
                              О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                              Коментар


                              • От: Хеви метъл!!!!

                                https://youtu.be/UPUNdwRhuMA
                                Със съдържащи ламелен или сферичен графит над 2,14% не разговарям.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X