Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Музикантите във форума да измислим нещо за националния събор следващата година

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Музикантите във форума да измислим нещо за националния събор следващата година

    хора не се карайте точно в тази тема
    хубаво е че има музиканти тука
    аз свиря на китара
    ако искате може да измислим нещо да изсвирим на националния събор другата година(ако ни разрешат разбира се)
    разменяме партитури, правим две репетиций преди мероприятието и сме готови-)))))
    какво ще кажете

  • #2
    До: Музикантите във форума да измислим нещо за националния събор следващата година

    Ами първо - инструментална наличност. Аз, както казах свиря на валдхорна, но едва ли ще се вместя в група. Инструментът ми дори в джаз почти не се използва. Но мога да съм полезен със знанията си и да намеря зала за репетиции в София, евентуално безплатна, но и без озвучителна техника. Мога и да помогна с малък пулт - 4 моно/микрофонни канала и 2 стерео канала. Евентуално колони и усилвател за репетициите, но ще ми е голям зор разкачването вкъщи. Ред е на желаещите да кажат инструмент и какво могат. Както и дали четат ноти.

    Коментар


    • #3
      До: Музикантите във форума да измислим нещо за националния събор следващата година

      оборудване което имам
      1 класическа концертна китара
      1 класическа с електроника(може да се включва в уредба)
      електрическа с усилвател и разни ефекти
      понеже повечето са класици можем да направим концерта в 2 части
      първата да е повече класика
      втората рокендролл до дупка

      Коментар


      • #4
        До: Музикантите във форума да измислим нещо за националния събор следващата година

        а забравих
        и мога да чета ноти

        Коментар


        • #5
          До: Музикантите във форума да измислим нещо за националния събор следващата година

          трябва ни някой който да може да пее
          инструментите ще ги съчетаем по някакъв начин

          Коментар


          • #6
            До: Музикантите във форума да измислим нещо за националния събор следващата година

            Мога да намеря кой да пее.....но каква музика? Няма добри във всичко музиканти (както и всякакви специалисти ). Какво можете да свирите?
            НИКОЙ НЕ Е ТОЛКОВА СЛЯП, КОЛКОТО ОНЗИ, КОЙТО НЕ ИСКА ДА ВИДИ!
            Omnia vincit amor !

            Коментар


            • #7
              До: Музикантите във форума да измислим нещо за националния събор следващата година

              ами имайки предвид че ще е събор най добре рок и rock and roll
              отделно може да направим няколко пиеси с класиците който да имат закачлив характер-))))))

              Коментар


              • #8
                До: Музикантите във форума да измислим нещо за националния събор следващата година

                Предлагам да изоставим идеята за класическо изпълнение. В най-добрия случай ще се радва на учтив интерес в рамките на минути, а и изпълнители няма да се съберат, защото за камерно изпълнение трябват установен състав от инструменти, които няма да можем да набавим измежду редиците на сайта.
                Относно рока - имам 5 подробно нотирани песни на Пърпъл и още няколко нотирани функционално /с букви/. Голямо търсене ще падне, но вероятността да ги намеря не е за подценяване.
                Кога ще е събора?

                Коментар


                • #9
                  До: Музикантите във форума да измислим нещо за националния събор следващата година

                  събора ще е другата година
                  с нотите принципно няма проблем, в къщи имам голяма библиотека
                  въпроса е да съберем формация

                  Коментар


                  • #10
                    До: Музикантите във форума да измислим нещо за националния събор следващата година

                    нека като за начало да видим кой има желание да направим първата Бг оффроуд рок и сие група-))))))

                    Коментар


                    • #11
                      До: Музикантите във форума да измислим нещо за националния събор следващата година

                      Може и аз ... свиря на пиано от 8 години ... може да съм полезна
                      Имам си пияно електрическо и може да се включи с колони , имам един микрофон (имах два но на едния му видях сметката иначе и двата са професионални ) и мога да чета ноти .
                      Последно редактирано от Маги; 16-11-07, 18:45.

                      Коментар


                      • #12
                        До: Музикантите във форума да измислим нещо за националния събор следващата година

                        значи до тук сме пиано и китара

                        Коментар


                        • #13
                          До: Музикантите във форума да измислим нещо за националния събор следващата година

                          Здравейте
                          Май няма да се впиша много но и аз имам някой музикални умения
                          Свира на перкусии, като имам останали налични само ориенталски перкусии Мога и на барабани, но съм ръждясал доста там, но перкусиите ги мога
                          Може да се направи рок кючек хахахаха МАЙТАП
                          Поздрави
                          Land Rover Defender 110SW 300tdi

                          Коментар


                          • #14
                            До: Музикантите във форума да измислим нещо за националния събор следващата година

                            не разбрах Velio ще се включи ли с валдхорната

                            Коментар


                            • #15
                              До: Музикантите във форума да измислим нещо за националния събор следващата година

                              Първоначално публикуван от jordantcho Преглед на мнение
                              не разбрах Velio ще се включи ли с валдхорната
                              Валдхорната е крайно неподходяща. По-полезен ще съм като тонрежисьор или нещо подобно. Както по-горе казах, евентуално мога и безплатна зала да намеря за няколко репетиции. Валдхорна може да се включи в краен случай. Остава да се намери бас, барабани, вокал. Нещо такова. Важното е, че се събират мераклии. Засега изчакването дава добри резултати откъм инструментална наличност.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X