Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Неподходяща реклама в Youtube.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Неподходяща реклама в Youtube.

    Сигурно тези, които ползват редовно YT са виждали съответната ла*няна помия... Някакъв псевдо-"готин" тийн започва да ми говори на "Здравейте хора с еди-си-каква косица...". На "Здра..." вече съм натиснал mute бутона и съответно не знам точно текста на съответната помия...

    Защо от Youtube пускат рекламата ми е пределно ясно. Защо въобще от СЕМ са я допуснали където и да е виж вече не ми е ясно. А защо тоя идиот, който си я е поръчал не забил една баница на другия идиот - който я е направил и въобще е допуснал да я пуснат където и да било вече съвсем не разбирам.

    Съответната помия е крайно неприятна по толкова много начини, че не искам дори да ги обсъждам. Да, знам, че просто предната простотия, която е родил поредният идиот, но просто преди поне голямата част от рекламите бяха сравнително добре направени - нали трябва да те накарат да купиш шибаното нещо...

    Иначе да, помня изцепката с прерязаното гърло в ефир и различни други подобни от различни телевизии... Това е и причината да не гледам повече телевизия. Просто тъпото парче ме намери и в Youtube. Мисля да им напиша мейл по въпроса, защото като цяло са доста разбрани, като става дума за рекламната им политика.

  • #2
    От: Неподходяща реклама в Youtube.

    СЕМ?! За Youtube?! Надали. Малко вероятно е Google да се впечатлят, освен ако рекламата нарушава editorial policy, което е малко вероятно.
    А, да не забравя - Youtube е частен интернет канал и собственикът му има известна свобода да преценява какво да пуска.

    Коментар


    • #3
      От: Неподходяща реклама в Youtube.

      Искаш да кажеш, че съответната помия не обикаля родните телевизии? Е това поне е добре!

      Коментар


      • #4
        От: Неподходяща реклама в Youtube.

        Нямам представа дали обикаля телевизиите, акцентирам, че Youtube като канал няма общо с телевизиите, респ. със СЕМ. Поставянето на рекламни клипове пред потребителско съдържание тепърва ще се развива и постепенно измества ТВ рекламата.

        Коментар


        • #5
          От: Неподходяща реклама в Youtube.

          К'ва е тая реклама, не съм попадал на нея...
          42

          Коментар


          • #6
            От: Неподходяща реклама в Youtube.

            Модзила и хром имат филтър за рекламите в тубата, ако искаш...
            Бъдете живи и здрави!

            Коментар


            • #7
              От: Неподходяща реклама в Youtube.

              Native филтри ли са или приложения? Ако може повече информация, за да ги тествам.

              Коментар


              • #8
                От: Неподходяща реклама в Youtube.

                Първоначално публикуван от blago72 Преглед на мнение
                Нямам представа дали обикаля телевизиите, акцентирам, че Youtube като канал няма общо с телевизиите, респ. със СЕМ. Поставянето на рекламни клипове пред потребителско съдържание тепърва ще се развива и постепенно измества ТВ рекламата.
                Ясно, ясно, че YT имат правото да пускат нещото... нищо не казвам срещу това. Напротив -
                Първоначално публикуван от господин никой Преглед на мнение
                "Защо от Youtube пускат рекламата ми е пределно ясно."
                Въпроса ми беше дали това нещо се върти и по телевизиите. От има-няма десет-дванадесет години почти не гледам телевизия. Гледам основно Discovery/History и др. подобни и то по двадесетина минути на ден през две седмици.

                Коментар


                • #9
                  От: Неподходяща реклама в Youtube.

                  Aroma PLC ме загубиха, като клиент в този живот... повече късмет следващият път...

                  Коментар


                  • #10
                    От: Неподходяща реклама в Youtube.

                    И аз съм така с телевизията, сега, с добавянето на preroll в нета, ще стане готино...

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X