Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпрос към меломаните и запознати с творчеството на Дейвид Бауи

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Въпрос към меломаните и запознати с творчеството на Дейвид Бауи

    Първоначално публикуван от derhunter Преглед на мнение
    При лесният достъп до съставомерни субстанции през онези години надали са опряли до гъбите, ама знае ли човек?!
    LSD-то са го яли като семки, затова и изкуството през тези години е доста плодотворно и култово.
    Техниката в ръцете на дивака е парче желязо.
    Dacia Duster 4WD

    Коментар


    • #17
      От: Въпрос към меломаните и запознати с творчеството на Дейвид Бауи

      Явно съм ял от неправилните печурки, защото ми се стори, че тук имаше едно интересно мнение на Obersturmbahnfuehrer.
      There is no dark side of the moon really. As a matter of fact it's all dark.
      No wahalla.

      Коментар


      • #18
        От: Въпрос към меломаните и запознати с творчеството на Дейвид Бауи

        Habemus moderator...
        Издъних се на Тюринг теста

        Коментар


        • #19
          От: Въпрос към меломаните и запознати с творчеството на Дейвид Бауи

          Явно не е политкоректно в ноща, когато е избран нов...

          /// Едит: Кллликкк ///

          Тимур и неговата команда
          Последно редактирано от Goblin; 13-03-13, 22:28.
          There is no dark side of the moon really. As a matter of fact it's all dark.
          No wahalla.

          Коментар


          • #20
            От: Въпрос към меломаните и запознати с творчеството на Дейвид Бауи

            Habemus moderator Maximus, бих казал аз.
            Ей, избраха Папа йезуит и веднага подкарахте съответната политика! Тоя филм от твоя линк, не го давали в наш'та маала, обаче периодично проверявали към кои клипове имало интерес и щяли да кажат на студиото. Да съм минел да проверя пак, ама друг път.
            Ave Moderator Maximus morituri te salutant
            There is no dark side of the moon really. As a matter of fact it's all dark.
            No wahalla.

            Коментар


            • #21
              От: Въпрос към меломаните и запознати с творчеството на Дейвид Бауи

              Habemos censores impotens - в латинския смисъл, да не наскачате сега... Adeste fideles!

              Коментар


              • #22
                Habemus бюлюк muy potentes хитряги по-скоро, които проповядват дисциплина но ако може правилата да са за другите, приравняват най-обикновеното уважение към другия с импотентна политкоректност но иначе когато е за тяхното нямат проблем с adeste fidelis да броят цеви, и нямат проблем да ползват инфраструктурата която други чистят

                Хайде да запишем ваучерите "модераторско уважение към дадени потребители" като окончателно изразходвани за няколко месеца напред, да се разберем че по-нататъшни вариации на тема "кой в какво вярва" ще докарат на автора(ите) им солидна ваканция там дето вият песове и растат камъни що се отнася до форумния им достъп, и да се върнем към темата, ако има какво да се добави към нея. Зер да не го ударим ние на нон курамус...
                Последно редактирано от Goblin; 14-03-13, 00:58.
                Издъних се на Тюринг теста

                Коментар


                • #23
                  От: Въпрос към меломаните и запознати с творчеството на Дейвид Бауи

                  Първо, на латински е potens, ама ти си го подкарал на испански вече. Лично аз, в качеството ми на "хитряга" нищо не съм проповядвал, камо ли самоцелна дисциплина.

                  Второ, явно много съм ви бръкнал в здравето с темата за "преброяването", щото я вмъквате постоянно в друг контекст. Спокойно, тя беше с автонасоченост - да се видим сами колко чиним в действителност, вместо взаимно да си подхранваме заблудите и "уважението" между дървени теоретици. На плямпането сме силни, това си го знаем.

                  Та, не ми навирай в лицето как съм злоупотребявал с инфраструктура, която е все по-самоцелна и ялова откъм интелектуален потенциал. Да ме плашиш с бан е все едно да плашиш навремето някого с уволнение от примерно Кремиковци или с "изгнание от България" - grosse Arbeit. Предлогът "уважение към другите" отдавна е изкилифирчен до немай къде и е последно убежище на неискреността. Истинското уважение е в това да дадеш възможност на уважаваните сами да си изложат тезите и да ги защитат или да им бъдат оборени с аргументи, след което да си направят достойно равносметката, а не да ги покровителстваш като страдащи от синдром на Даун и да ги пазиш от насрещни мнения. Много лицемерно се получава няякси, ама вие това си го знаете.

                  Не съм коментирал кой в какво вярва, а какво очевидно е писано under the influence. Който се почувства засегнат, вероятно има пълното основание за това, обаче вместо да се замисли, изкарва на преден план наранената си вяра, щото друг аргумент няма.
                  Последно редактирано от Obersturmbahnfuehrer; 14-03-13, 08:55.

                  Коментар


                  • #24
                    От: Въпрос към меломаните и запознати с творчеството на Дейвид Бауи

                    Първоначално публикуван от Obersturmbahnfuehrer Преглед на мнение
                    ...
                    Второ, явно много съм ви бръкнал в здравето с темата за "преброяването", щото я вмъквате постоянно в друг контекст. Спокойно, тя беше с автонасоченост - да се видим сами колко чиним в действителност, вместо взаимно да си подхранваме заблудите и "уважението" между дървени теоретици. На плямпането сме силни, това си го знаем
                    Мисля че бръкна основно на автора и

                    Мен лично темата за преброяването ме изуми с количеството мъдрост която повечето проявиха необръщайки и внимание, предвид че именно от предишното силно плямпане бях останал с впечатлението че е достатъчен един красивоговорящ наполеон за да ги поведе за носа. А то - ниц. Все още има надежда

                    Първоначално публикуван от Obersturmbahnfuehrer Преглед на мнение
                    ...Та, не ми навирай в лицето как съм злоупотребявал с инфраструктура, която е все по-самоцелна и ялова откъм интелектуален потенциал
                    Яяяя, каква странна свързаност на две несвързани неща Значи като е ялова - не може да се злоупотреби с нея ? А ако е грозна мадамата - изнасилването изнасилване ли е ?

                    Ми що тогава се мъчиш толкова всеки път като замирише на избори ? С другарчето дето кацна стратегически преди предишните дето обясняваше колко страхотно се е представило "нашето момче" когато Медведев го държал в чакалнята няколко часа, и какъв страхотен политически успех било това - не хвана. Сега пак нещо не се вдига тестото. Що я жулиш тогаз таз ялова кобила ?

                    Първоначално публикуван от Obersturmbahnfuehrer Преглед на мнение
                    ... Да ме плашиш с бан...
                    Не ставай смешен. Обиждаш ме. Не съм расъл в коприва да си помисля че мога да те сплаша. Просто те информирам на какъв следващ ход ще ме задължиш ако не възвърнеш обичайния си финес в жонглирането с форумните правила.

                    Първоначално публикуван от Obersturmbahnfuehrer Преглед на мнение
                    ...Предлогът "уважение към другите" отдавна е изкилифирчен до немай къде и е последно убежище на неискреността. Истинското уважение е в това да дадеш възможност на уважаваните сами да си изложат тезите и да ги защитат или да им бъдат оборени с аргументи, след което да си направят достойно равносметката, а не да ги покровителстваш като страдащи от синдром на Даун и да ги пазиш от насрещни мнения. Много лицемерно се получава няякси, ама вие това си го знаете.
                    Не очаквам с човек в чиито мнения в 99% от случаите има по някоя безплатна подсечка в нечий глезен, ей така - за подготовка на терена, да имаме еднаква дефиниция за "Уважение". За мен истинското уважение е да спориш аргументирано само за неща за които може обективно да се аргументира на общ език. Религията и вярата не са сред тях - говори се на различни езици. За добро или за зло някой е забранил тези дискусии тук и е записал забраната в правилата. Не си правя илюзии някой ден да забранят и политическите дискусии (де тоз късмет), но ми се види добро начало.

                    Първоначално публикуван от Obersturmbahnfuehrer Преглед на мнение
                    Не съм коментирал кой в какво вярва, а какво очевидно е писано under the influence.
                    Комбинацията "случило се преди амнайсе хиляди години" и "очевидно" е меко казано несериозна. Няма НИЩО очевидно в уравнението. Със същия успех може да е писано от малките зелени същества от Алфа Кентавър, или да е било диплянка изпаднала от мотопеда на пангалактически разносвач на пици.

                    Първоначално публикуван от Obersturmbahnfuehrer Преглед на мнение
                    Който се почувства засегнат, вероятно има пълното основание за това, обаче вместо да се замисли, изкарва на преден план наранената си вяра, щото друг аргумент няма.
                    Вярата сама по себе си е аргумент за вярващия. Отново - може би именно по тази причина някой се е сетил с право да забрани подобни дискусии тук, и от двата бряга на реката.
                    Последно редактирано от Goblin; 14-03-13, 16:56.
                    Издъних се на Тюринг теста

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X