Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Малката пианистка

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Малката пианистка

    Внучката ми Цветелина още е далеч от Моцарт, но далеч преди мен.

    http://www.youtube.com/watch?v=bKgW-...&feature=share

  • #2
    От: Малката пианистка

    Браво! Много хубаво свири Цветето! Ритмична е, с добра постановка, не я е страх от пианото, от публиката... Все по-добра ще става!
    Да ти е жива и здрава и още много нейни концерти да слушаш!

    Коментар


    • #3
      От: Малката пианистка

      Комисаре, явно не ни е дал Господ да имаме пианист в рода.
      Цвети беше леко болна и ми я доведоха вкъщи. Изтупах от праха старата йоника и й дадох да посвири. Всичко е както казваш ти. После й дадох да послуша от диск "Полонез" на Огински. Хареса го, но и не посмя да го свири. Давам й нотите - също.
      Накрая тя ми каза, че ноти не знае. Че е единствената в училището, която е слухар, а се научава - при това много бързо да свири- след като е видяла пръстите на учителката...
      Това може да продължи още година. А после ще трябва да я даваме в обикновено училище.

      Кой иска - евтино го даваме - пиано Petroff?

      Коментар


      • #4
        От: Малката пианистка

        Нека си ходи на уроци, докато й е приятно. Ще може да си свири някои мелодийки, ще си развива дарбата. А Господ- здраве да дава!
        Имам 2 щерки, много обичат да "свирят" на синтезатора или пианото... Аз пък ги пазя, да не вземат да станат музикантки или певици. Каката искаше да се жени за китариста на групата ни...
        Та, всеки с дерта си, дето се вика!

        Коментар


        • #5
          От: Малката пианистка

          Комисаре, късметът на моята внучка трябва да се падне на някое наистина талантливо дете. Вчера ми донесе снимка, направена след поредния й концерт в Еврейския дом. На снимката тя, майка й, Цигуларят Васко Василев, който много ласкаво се изказал за малката mианистка и майката на...Ванеса Мей.

          Свъържи си по скайп да ти покажа снимките с уеб камерата името ми е pelton92724

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X