Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Безотговорни туристи или престъпници.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Безотговорни туристи или престъпници.

    Първоначално публикуван от Иво Томов Преглед на мнение
    Нещо маи се размекнах.
    Не си се размекнал.
    Това е защото те е еня за красивата българска природа и не можеш да се примириш с вандализма спрямо нея и не е важно къде си роден важното е какво правиш за заобикалящата те природна среда.В родината си където и да отидеш трябва да се чувстваш като в роден дом и да я пазиш като такъв.
    Дано има повече такива хора.

    Коментар


    • #17
      От: Безотговорни туристи или престъпници.

      Първоначално публикуван от Stefan55 Преглед на мнение
      Не си се размекнал.
      Това е защото те е еня за красивата българска природа и не можеш да се примириш с вандализма спрямо нея и не е важно къде си роден важното е какво правиш за заобикалящата те природна среда.В родината си където и да отидеш трябва да се чувстваш като в роден дом и да я пазиш като такъв.
      Дано има повече такива хора.
      Благодаря колега,дано този форум,тази тема да помогнат за това.
      Honda CRF 250 X
      Touareg 3.0 TDI

      Коментар


      • #18
        От: Безотговорни туристи или престъпници.

        Колега, навсякъде има от т. нар. "тОристи", дето много не го мислят. Остави другото, ами почнаха и чужди такива да плечкосват...
        В боровата горичка до Езерец гледката е следната: Идва Петък вечер, изсипват се 10-20 коли с плажуващи (според времето и сезона може и повече), нагазват в горичката. Почват да се опъват сякакви шатри, навеси, подслони.... само землянки не съм виждал да копаят. Сичкия тоя зор е - да преспят 2 вечери. Мани тва. Почват вечер да изсипват едни чували с кюмур за барбекю, почва се събират клони... и като се накладят едни огньове насред гората. Минават почивните дни, ами сега кво да правим боклуците? По-предвидливите палят пак огън и горят на место найлони, всякакви отпадъци, шишета... Тарикатите, предимно румънци, събират остатъците, завързват ги старателно в найлонови чували и.... ги окачват на клона на някой бор.... Пей сърце!
        Не казвам, че всичките са такива! Болшинството чистят изключително старателно след себеси...
        Това с огъня насред гората винаги ме е "кефело" и съм имал едно наум да съм на позиция, да паля колата и да се измъквам ако пламнат боровете, пък инвентара - май**та му...
        Публикувайте отговор

        Коментар


        • #19
          От: Безотговорни туристи или престъпници.

          Всичко идва от липсата на строги закони и контрол!
          Незаконна сеч-Затвор! Бракониерство-Затвор! Замърсяване-Глоба,10 Глоби - Затвор!
          Всички много бързо ще си променят Културата!!!

          Коментар


          • #20
            От: Безотговорни туристи или престъпници.

            Много си прав ,но докато стане това с законите там докадето стигат кашкавал туристите ще бъде бунище.
            Honda CRF 250 X
            Touareg 3.0 TDI

            Коментар


            • #21
              От: Безотговорни туристи или престъпници.

              Първоначално публикуван от NlGHTMARE Преглед на мнение
              Всичко идва от липсата на строги закони и контрол!
              Всичко идва от (липсата на) елементарно домашно възпитание. Първите 7 годинки. Че човека по това се различава от кокошката, че не тича по двора и да сере където му попадне.

              П.С. Детската ми мечта е да ме овластят да гонкам подобни унтерменши в планината. Ой, котьоооо.... С уста ще си събират боклуците от земята, а тези отпадъци, които не успеят да ги вдигнат с уста - ще ги търкалят с нос до най-близката кофа за боклук, удобно разположена на 2 км от мястото на събитието
              Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X