Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Да се затъмни слънцето, за да се намали глобалното затопляне.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Първоначално публикуван от Kozzzec Преглед на мнение
    Ама едно време динозавърският Бил не беше ли и той закрил слънцето с прахоляк и ... къде ги сега динозаврите?
    И така дойдоха човеците.
    Риболовът е болест,която не се лекува,а само се задълбочава.

    Коментар


    • #17
      То, и с други работи ни пръскат, ама...
      HONDA CR-V I, 2000г., B20Z1

      Коментар


      • s_s1
        s_s1 коментира
        Редактиране на коментар
        Към dimkaraganchev: Наздраве!
        И безаварийно утре.

      • NovemberCharlie
        NovemberCharlie коментира
        Редактиране на коментар
        dimkaraganchev Като уточниш ще разберем да се смеем ли, да плачем ли....

      • dimkaraganchev
        dimkaraganchev коментира
        Редактиране на коментар
        "Към dimkaraganchev: Наздраве!
        И безаварийно утре."
        Мерси. Вече съм на Боровец, хотел "Олимп". Наздраве и от мен.

    • #18
      Преди много години когато в България беше не много развито социалистическо общество бензина беше с купони, електроснабдяването беше на режим 4 към 2.

      Тогава прочетох, че имало някакви неземно богати хора, които държели добива на петрол в световен мащаб. Там при тях петрола бил по-евтин от водата, но понеже били гадни и ненаситни го продавали скъпо и прескъпо. Имало и нефт и в Щатите- най омразната държава. Но края им наближавал, защото било изчислено, че запасите от нефт няма да стигнат и за 50 години. Затова гадните империалисти, които искали всячески да властват над трудовите хора щели да им ограничат свободата, като им ограничат правото на свободно придвижване-без автомобили само пеш и с велосипеди. Щели да изградят енергийно лоби, като не всеки би имал право да копае въглища и да произвежда електроенергия...

      Прочетох тогава това и не повярвах....

      По-късно като започнах да слушам "Гласът на Америка", Свободна Европа" и "Дойче веле" разбрах, че това, което съм чел и слушал е комунистическа пропаганда и ни държат в информационно затъмнение. Че в капиталистическите държави работниците с честен труд си изкарват парите и могат да си купят всичко, че могат да изказват това, което мислят и че не дължат никому обяснение за своите мисли и политическа ориентация...

      Повярвах, че само с честно изкараните с труд пари мога да си купя автомобил с 6 цилиндъра, 3 000 см3, 150 к.с. и ще имам пари за бензин без купони и ще си го карам по целия свят без граници...

      Бях млад и си мечтаех...

      Това не е отклонение от темата, това са моите спомени....

      Спомени, които се сбъдват...
      Последно редактирано от s_s1; 16-01-21, 21:30.
      Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

      "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

      Коментар


      • dimkaraganchev
        dimkaraganchev коментира
        Редактиране на коментар
        Това, с купоните в България и режима на тока, бяха изкуствено предизвикани. Преживял съм го. И да, има страни, в които бензина е по-евтин от водата. Дори и сега.

      • Alexr
        Alexr коментира
        Редактиране на коментар
        Не е ли по-правилно да се каже, че водата е по-скъпа от бензина.

    • #19
      Ясен с тоя “граждански дълг “ направо мА уби,все бях чувал ........па па пищовите у въздуха ма за Граждански Дълг не се бях сещал.

      А наздраве
      TOYOTA SEQUOIA ‘11
      W140 S420 '99

      Коментар


      • #20
        Първоначално публикуван от dimkaraganchev Преглед на мнение
        То, и с други работи ни пръскат, ама...
        Някои постове из форума е трудно да се обяснят с друго, освен с пръскане. В смисъл, а дано, ама надали


        And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

        Коментар


        • #21
          Адаш, в Калифорния си имаме закон за пръднята на кравите даващи мляко. Не се чуди на Бил Гейтс, той е от същата партия... Изкупиха барута по магазинитеееее хахахаха
          https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

          Коментар


          • Кольо
            Кольо коментира
            Редактиране на коментар
            Адаш, освен зелена карта има ли друг начин човек да фермерсъва там?

            Тук един от най-големите фермери, с над 100 000 декара собствена земя продава всичко и заминава при вас. Казва, че там земята била по-евтина, и правилата за работа и бизнес били по-човешки.

          • NIKSD
            NIKSD коментира
            Редактиране на коментар
            Адаш, никаква идея нямам как се фермерства тук, със или без зелена карта. И на дърти години да имигрираш- тегава работа.

          • Венци- малкия
            Венци- малкия коментира
            Редактиране на коментар
            Кольо, с пари винаги има начини. Особено като този човек няма да седи повече от няколко месеца в годината там. Обаче сега ще види какво се казва конкуренция. Нещо което в България определено не знаем какво е. А за мащабите да не говорим.

        • #22
          По горбачово време ни плашеха с ядрената зима. Сега ни плашат с глобалното затопляне. Не може ли да ползваме ядрената зима срещу глобалното затопляне - сямата се колко точно мегатона да се гръмнат. Гърмят се някъде на майната си - например в Сахара или Акатама или някоя друга пустиня, дето и без това не трябва на никого. И получилата се малка ядрена зима прекъсва глобалното затопляне. Идеята не е моя, още не съм почнал с алкохола. Преди време я прочетох някъде. Сега я давам за обсъждане.

          Коментар


          • s_s1
            s_s1 коментира
            Редактиране на коментар
            Да, и пустинята става джунгла на първо време...

          • icos
            icos коментира
            Редактиране на коментар
            Мдам. Приложна наука. После що някои си хора на един определен континент пиели белина против коронавирус...

          • Alexr
            Alexr коментира
            Редактиране на коментар
            Против корона-воруса не знам, ама тук при нас, знам за хора, дето пиеха (по-точно даваха на децата си!?) един индустриален избелител (хлорен двуокис) срещу аутизъм. Потърси в гугъла MMS - Miracle Mineral Supplement или Solution, и ще ти падне шапката ако прочетеш какъв универсален лек е - от косопад до гъбички по ноктите на краката. За последното може и да помогне - все пак е силен дезинфектант, но едва ли ако се пие, а по-скоро ако се мият краката. Не че генезиза на тази измама не е пак от щатите с прави граници. Не знам за гътнали се от това, но и за излекували си с това аутизма също.
            Иначе идеята, дето споделих не е много по-различна от бил-гейтсовата - да се качи пепелак в стратосферата и той да отблъсква слънчевите лъчи. Ако с ядрено оръжие ви се струва твърде екстремно, може да пробваме с някой по-як вулкан да го накараме да изхвърля пепел достаътчно дълго. Това вече си е моя идея и току що ми дойде, а още не съм почнал с алкохола днес, само на кафета съм.

        • #23
          Сега пък си представете трагичните събития от неконтролируемо глобално затопляне и съпътстващите го явления. С какви очи тогава ще се погледне на коментираната хипотеза, като знаем, че удавник и за сламка се хваща?
          На всеки сложен въпрос има лесен и разбираем за всички грешен отговор.
          "Погледнато формално, всичко е нормално. Погледнато нормално, всичко е формално!"-Радой Ралин

          Коментар


          • dimkaraganchev
            dimkaraganchev коментира
            Редактиране на коментар
            Теорията за златния милиард много добре се вписва в твоите разбирания...

        • #24

          Кольо коментира
          18-01-21, 23:40



          Адаш, освен зелена карта има ли друг начин човек да фермерсъва там?

          Тук един от най-големите фермери, с над 100 000 декара собствена земя продава всичко и заминава при вас. Казва, че там земята била по-евтина, и правилата за работа и бизнес били по-човешки.


          По този повод : https://www.businessinsider.com/bill...america-2021-1
          Hyundai TERRACAN J3 2,9 CRDI 200HP 2" lifted on 31" Cooper Discoverer AT3 4s
          Ford Fiesta 1.4 Tdci

          Коментар


          • #25
            Явно вече планът е в действие. И докато не ни изненадват рекордните студове в Сибир, Рекордни студове в Шотландия от минус 23 градуса са рядко явление, Рекордни студове в 24 града в САЩ - до минус 38° в Минесота са аномалия, има силни зимни бури в Япония, а Тежка зима обхвана и Гърция, Турция, е изключение, което не е срещано през предишните 10 години.
            Освен това не достига и електричество и газ: "Не пускайте прахосмукачките!": ледена зима и недостиг на ток в Швеция.
            Няма слънце, земята е скована от студ, не достига електроенергията-явно са се престарали с пръскането на "тебешир" в стратосферата.






            Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

            "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

            Коментар


            • #26
              И без да пръска оня престъпник, Земята си върви към нова ледникова епоха. Та,който е минал на ВЕИ-та да му мисли...
              HONDA CR-V I, 2000г., B20Z1

              Коментар


              • s_s1
                s_s1 коментира
                Редактиране на коментар
                В поста под Вашия Гагич твърди, че студовете са в следствие от глобалното затопляне.

              • Bogoljub Gagic
                Bogoljub Gagic коментира
                Редактиране на коментар
                Че тя и Ледниковата епоха, една от хипотезите е, че е била заради затопляне.

            • #27
              Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
              Явно вече планът е в действие. И докато не ни изненадват рекордните студове в Сибир, Рекордни студове в Шотландия от минус 23 градуса са рядко явление, Рекордни студове в 24 града в САЩ - до минус 38° в Минесота са аномалия, има силни зимни бури в Япония, а Тежка зима обхвана и Гърция, Турция, е изключение, което не е срещано през предишните 10 години.
              Освен това не достига и електричество и газ: "Не пускайте прахосмукачките!": ледена зима и недостиг на ток в Швеция.
              Няма слънце, земята е скована от студ, не достига електроенергията-явно са се престарали с пръскането на "тебешир" в стратосферата.

              Колкото и невероятно да изглежда на здравите сили - тези процеси са резултат от глобалното затопляне
              Гълфстриймът вече не мие бреговете на Северна Европа и не носи топлина през зимата, изтънява озонът, който да задържа топлина около Земята (не само да пази от слънчевите лъчи), променят се атмосферните циклони-антициклони и на места, които са били с мек климат изведнъж нахлуват студени атм. фронтове.
              "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

              Коментар


              • Bogoljub Gagic
                Bogoljub Gagic коментира
                Редактиране на коментар
                А-а-а-а, южното полукълбо за нищо го немаш май? Пожарите в Австралия миналата година, дъщеря ми в момента мре от жега в Нова Зеландия

              • Пенчо
                Пенчо коментира
                Редактиране на коментар
                Гагоч, па кажи и да се прибира. Тука си е гот.

              • Bogoljub Gagic
                Bogoljub Gagic коментира
                Редактиране на коментар
                Пенчо, ти льуд ли си ?!

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X