Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Зареждане с биодизел

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Зареждане с биодизел

    Днес заредих с биодизел, за 1-ви път и съм особено доволен. По-ефтино, по-екологично и най-вече, по-мощно! Препоръчвам! Сипах 50/50, биодизел/нафта.
    Мисля за сега най-много 70/30 да пробвам, но дори и 30% биодизел е по-добре от без хич. Тепъра ще изследвам + и – и ще ви дъжа в течение J
    Ако някой проевява интерес и няма идея от каде да сипе нека се свърже с мен на 0887291061.
    12
    да
    100.00%
    12
    не
    0.00%
    0

  • #2
    колко му е литъра? пусни едно ЛС с координатите за зареждане...
    помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

    Коментар


    • #3
      Координатора съм аз, тъй като се оказа, че моя приятелка го произвежда.

      Коментар


      • #4
        Интереса май е доста нисък, което малко ме озадачава. Само трима души ли имат мнение по въпроса? Хайде гласуваите де

        Коментар


        • #5
          Бих зареждал с биодизел (даох си гласа)
          До сега си траех щото карам на бензин
          2010 CRF 250 R

          Коментар


          • #6
            Хехе, шегувам се, просто да върна темата, че беше изпаднала малко

            Коментар


            • #7
              Каде и как може си зареди човек за проба. Има ли ограничения за типа на двигателя.

              Коментар


              • #8
                Първоначално публикуван от IvanMarinov
                ... Има ли ограничения за типа на двигателя.
                хубаво е да е ДИЗЕЛОВ двигател
                помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                Коментар


                • #9
                  Аз твърдо търся вариант, но искам да е изпитан, проучен..... Стига сме пълнили гушите на лошите араби!
                  LZ1JJJ

                  Коментар


                  • #10
                    Първоначално публикуван от LJ73
                    Първоначално публикуван от IvanMarinov
                    ... Има ли ограничения за типа на двигателя.
                    хубаво е да е ДИЗЕЛОВ двигател
                    To че трябва да е дизел - добре, ама май (според АутоБилд) новите комонреил двигатели са по-зле от старите които работят дори с олио

                    Коментар


                    • #11
                      кой ли ще си прецаква новия комънрейл за да икономиса някой лев аз не бих пробвал на нова кола /то е достатъчно утайката от тубите да ти направи мазало /
                      Това с олиото някой пробвал ли го е или? /не за друго ами след Никулден ми е останало олио /
                      помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                      Коментар


                      • #12
                        Първоначално публикуван от dani /Данчо/
                        Аз твърдо търся вариант, но искам да е изпитан, проучен..... Стига сме пълнили гушите на лошите араби!
                        Защо на арабите? Сипвай от Лукойл - нали са брагушки
                        помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                        Коментар


                        • #13
                          Първоначално публикуван от dani /Данчо/
                          Аз твърдо търся вариант, но искам да е изпитан, проучен..... Стига сме пълнили гушите на лошите араби!
                          Няма никави араби Аз се впуснах в ролята на изпитател от няколко дни. Горивото е чудесно, поне като реакция от срана на двигателя ми.
                          Произвежда се от познати, със сериозни познания по химия. Самите те си карат с него колата/93г. както и моето диско/. Можеш да пробваш лично и да видиш дали ти харесва.

                          Коментар


                          • #14
                            Първоначално публикуван от LJ73
                            Това с олиото някой пробвал ли го е или? /не за друго ами след Никулден ми е останало олио /
                            Чух има и такива успешни опити

                            Ама тва олио по добре ми го дай да го дам за преработка към боидизел

                            Коментар


                            • #15
                              е , дай координати и цена де !поне на л.с.
                              PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
                              КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
                              0899187766

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X