Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Oфроуд-патрули

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    До: Oфроуд-патрули

    Първоначално публикуван от GAD Преглед на мнение
    ще ти ударя БАН-а, без много да ми пука,
    ако продължиш да спамиш!!!
    Ами действай какво ти пречи.Тъкмо ще разберат хората с какъв човек си имат работа.
    Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
    Дий Снайдер

    Коментар


    • #77
      До: Oфроуд-патрули

      Случва се да има и насили, ще трябва да сме готови и за това, наистина, Който не му понася жегата, да излиза от кухнята /това май е американския лаф за мечките и гората/. Глупаво е да не си готов, че ще те нападнат, то те са престъпници, трябва да се внимава много. Има риск и то голям, но няма как да се променят нещата, ако само ни е страх...

      Моля не обръщайте и тази тема на разпра.

      ТОВА Е НЕТЪРПИМО!!!

      Коментар


      • #78
        До: Oфроуд-патрули

        Първоначално публикуван от musovir Преглед на мнение
        Аз също съм за идеята. Но трябва да имаме гръб от държавата иначе няма да има страх, че някой разбираш ли патрул е минал... Както казвате има закони. Явно трябва да се възползваме от цялата им заложена сила.
        При положение, че държава в България на практика няма, а има мафиотска структура вместо нея, излиза, че сами ще трябва да си я създаваме тая държава и да си я отглеждаме малко по малко. Държава=законност и защита на поданиците й. Спазвайки законите и защитавайки себе си, децата си, близките си и всички неволно набъркани останали, ние материализираме идеята за държава и държавност. Това е част от смисъла на организацията, може би вторичен - след екологичните опазване, възкресяване, пропаганда - възраждане на държавния дух! Като видиш, че нещо е хубаво и ти хареса, има шанс да прегърнеш идеята и да я следваш. Който е видял само низост, мръсотия и нищета (духовна) той на практика няма избор...
        НИКОЙ НЕ Е ТОЛКОВА СЛЯП, КОЛКОТО ОНЗИ, КОЙТО НЕ ИСКА ДА ВИДИ!
        Omnia vincit amor !

        Коментар


        • #79
          До: Oфроуд-патрули

          Първоначално публикуван от musovir Преглед на мнение
          Аз също съм за идеята. Но трябва да имаме гръб от държавата иначе няма да има страх, че някой разбираш ли патрул е минал... Както казвате има закони. Явно трябва да се възползваме от цялата им заложена сила.

          Каква държава, то трябва 1-во да се създаде такава. Респект особено от мангустите мога да ти кажа, ако не се сещаш, как се получава, но на лични.

          Не смятам, че опираме до нещо друго освен липса на каквато и да е грижа, знае се, че няма кой да те закача. 1 приятел преди години излови фалшиви контрольори с помоща на 1 GSM и следвайки ги им натресе полиция и ги арестуваха, да можеха да го пребият, но не го, въпрос на позиция...

          Коментар


          • #80
            До: Oфроуд-патрули

            Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
            Ами действай какво ти пречи.Тъкмо ще разберат хората с какъв човек си имат работа.
            Те са разбрали бе колега!
            Няма нужда да го пиша в червено и с голям шрифт,
            за да убедя някой!
            Изпускаш си нервите! Споко!!!
            БАН, за това не давам!!!

            Коментар


            • #81
              До: Oфроуд-патрули

              Ще залесяваме. Ще възпитаваме децата в “природни училища”, а населението как и защо трябва да се използват контейнерите, за разделно сметосъбиране. Ще бдим над реки и резервати, за защита от бракониери на дивеч и дървен материал. Ще строим заслони и чешми. Ще поставяме кошчета за боклук и ще го събираме, от там където и най-големите “туристи” няма да го върнат на гръб.
              Нещо не разбрах та да питам:
              И за да правя всичко това (цитираното),ще трябва да си плащам .
              (под формата на членски внос) + останалите разходи които ще трябва да направя за осъществяването на горната идея.
              А и като гледам доста от държавните учреждения ще затворят врати,поради изземването на функциите им.
              Иначе ентусиазма е хубаво нещо ама като го загазим(яко) по желание май нЕма кой да ми помогне.
              (циганите са най-малкия проблем)

              Коментар


              • #82
                До: Oфроуд-патрули

                Сто човека,сто мнения."ЗА","Против","европари",това мръсна дума,онова чиста дума,този лош,АЗ пък съм НАЙ...

                Аз съм за.Не защото знам какво ще стане.Никой не знае.А защото може и да стане,но първо трябва да се опита.И да не пребъде тази идея за създаване на мегаорганизация ,подпомагаща и подпомагана от държава и общини,все 10 добри неща ще се свършат.И това ме устройва.Защото ако всяка група от хора,обединена от някакъв интерес свърши 10 добри дела,вместо да умува със самочувствието че разбира от всичко,нямаше да назоваваме ДЪРЖАВАТА си с Ръ Бъ.

                ПС:А държавата за съжаление от много години,както и всички ние сме Ръ Бъ.
                Някои се раждат риби...малки рибки.С израстването се оформят като дребни риби,като едри риби и като големи балъци.
                NB !БАЛЪК-РИБА в превод от турски...

                Коментар


                • #83
                  До: Oфроуд-патрули

                  Първоначално публикуван от markan Преглед на мнение
                  Нещо не разбрах та да питам:
                  И за да правя всичко това (цитираното),ще трябва да си плащам .
                  (под формата на членски внос) + останалите разходи които ще трябва да направя за осъществяването на горната идея.
                  А и като гледам доста от държавните учреждения ще затворят врати,поради изземването на функциите им.
                  Иначе ентусиазма е хубаво нещо ама като го загазим(яко) по желание май нЕма кой да ми помогне.
                  (циганите са най-малкия проблем)
                  Организацията е доброволна.
                  Всеки от нас плаща за неща, които разбира,
                  подкрепя и му доставят удоволствие по някакъв начин.
                  Плащаме си за излет в гората.
                  Плащаме за "гяволъците" си по време на излета.
                  Трошим джипки и купуваме части после,
                  правим скъпи ремонти, за да си чешем крастата.
                  Кой, както го разбира! Има цели и цели...?!
                  Може с СзО, МСС, ДВиП може и без тях,
                  стига два-три телефона да имаш,
                  на подходящите хора. Ама не всички ги имат!
                  Много са готови да платят, за да се намери помощ в гората.
                  Някои нямат нужда от такава?!
                  Може и с природа, може и без.
                  Може да си караме и по полигони само,
                  к'во толкова?!
                  Света е шарен, всеки си избира цвят сам.
                  Колкото по-шарен, толкова по-добре!!!
                  Не всеки може да рисува,
                  но всеки има правото да си избере "картинката",
                  за себе си и децата си.
                  Кой, както я вижда!!!!
                  А какви функции ще изземаме?!
                  На бюрократите, рушветчиите и мърдите ли?!
                  Единствените, до които се домогваме
                  са на пълноправните граждани!!!
                  С полагащият се, за това контрол
                  върху безхаберната, безконтролна и безнадежна
                  държавна администрация!!!
                  Благодаря за подкрепата

                  Коментар


                  • #84
                    До: Oфроуд-патрули

                    Мир братя. Това нали беше анкета все пак.Гласувах с не и мисля че трябваше да кажа защо(не казвам че съм прав).
                    Желая ВИ успех от сърце в това добро начинание.

                    Коментар


                    • #85
                      До: Oфроуд-патрули

                      100 мнения незнам, но Да за сега са 56, а с не са 6, но няма 56 положителни мнения от различни хора уви

                      Коментар


                      • #86
                        До: Oфроуд-патрули

                        Първоначално публикуван от Насов Преглед на мнение
                        100 мнения незнам, но Да за сега са 56, а с не са 6, но няма 56 положителни мнения от различни хора уви
                        За това трябва да се изготви стратегия. Нека всеки, който има нещо предвид да го сподели с останалите. С необходимото уважение към всички участници.
                        Мисля, че е време да спрем с негативизма. Позицията "тая държава" вече не е на мода. Време е да мислим като за "нашата държава". С отрицание нищо не се постига.
                        Не ми казвайте как и защо нещо няма да стане. Кажете ми как ще стане. Не е въпросът да си търсим оправдание, а да намерим начина.
                        Във форума има достатъчно зрели и интелигентни хора, които са свикнали да отстояват интересите си. Време е да се научим да отстояваме и интересите на децата си.
                        Няма никой от вън да дойде и да ни оправи държавата. Трябва да се почне от някъде.
                        Нали за това сме тука - защото търсим трудният път... Най-лесно е по магистралата - да се пуснем по течението, демек.. Ама нещо нашите магистрали не стигат до никъде.
                        Предпочитам да проправям нови пътища през чукарите.
                        Най-елементарното правило за употреба на пълния член е да го слагаш отзад на извършителя на действието!

                        Коментар


                        • #87
                          До: Oфроуд-патрули

                          В Ст. Загора сме си организирали група от10- 15 джипки, които излизаме на разходки два пъти месечно, като маршрутите ни са в Средна гора и Стара планина. Стигнахме до заключението, че трябва да си изработим правила, което и направихме. Имаме заложена точка за опазване на околната среда. Мое лично мнение е, че да се стигне до каквото и да е решение би било добре да видим колко организирани групи излизаме в гората, какви територии покриваме, каква е честотата на изявите ни..и т.н. По този начин може да се състави карта и да се определят ресурсите, с които разполагаме ние, съфорумците. След като се определят ресурсите и мащабите на изявите ни, тогава могат да се формулират и реалните цели на идеята, която обсъждаме. После да си изработим правилата, които всички да спазваме .
                          Съгласен съм с колегата, който каза, че нашата сила е в превенцията.
                          Знаете как се организира разходка. Нищо не ни пречи през седмицата да я обявим в горското и да им кажем маршрута, по който ще минаваме. Що пък те да не ни инструктират на какво да обръщаме внимание и после да им се обаждаме за резултата. Малко съм неподготвен за темата, ама обещавам да мисля и ще споделям.
                          [IMG]http://htftp.domainbg.com/MARINHAKER/MARINHAKER/marin2.JPG[/IMG]

                          Коментар


                          • #88
                            До: Oфроуд-патрули

                            Първоначално публикуван от markan Преглед на мнение
                            Мир братя. Това нали беше анкета все пак.Гласувах с не и мисля че трябваше да кажа защо(не казвам че съм прав).
                            Желая ВИ успех от сърце в това добро начинание.
                            За коректното отношение и безстрастно мнение,
                            РЕСПЕКТ!!!

                            Коментар


                            • #89
                              До: Oфроуд-патрули

                              Понеже казвате кой как мисли, че ще успеем, ето моето мнение.

                              Не вярвам, че ние ще успеем да променим системата. Хората, които унищожават и не пазят са възпитани така и са достатъчно зрели за да ги превъзпитаме, което е минус. Но ако започнем и подаваме сигнали, където трябва (с препратки до много включително и евро организации) все ще има някакъв успех. Освен трова хората ще си повярват, че нещо може да се промени, ще роптаят и няма да си оставят боклуците тук и там, дето се казва да има отговорно общество - това е по-вероятно да успеем. В противен случай трябва да ходим 10 джипки пакет и да стреляме на месо... което противоречи на някои мои (предполагам и ваши) разбирания.

                              Хората казват, че в германия всеки бил полицай... де да беше така и в БГ
                              Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                              Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                              ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                              Коментар


                              • #90
                                До: Oфроуд-патрули

                                мислех си докато карах днес по част от трасето което подготвям, дали има тема в която да споделя отврщението си от:

                                нали просто си караш и







                                това поне е шареничко


                                та и аз имам желание да спре това!

                                за целта ще снимам и ще правя така, че повече такива



                                да имат фото от мен. мисля че ще намеря начин да им направя "весело".
                                Последно редактирано от ПЛАМЕН ТЕНЕВ; 15-03-08, 19:18.
                                ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X