Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Oфроуд-патрули

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Oфроуд-патрули

    Ех колеги, в скоро време офроуд-патрули ще се обезсмисли, тъй като заради такива проекти: http://www.factor-bs.com/news-3893.html и други по планините няма да остане нищо за пазене.

    А относно идеята от линка за Карадере, с какво ли ще зареждат тези магазинчета и заведения за хранене - сигурно на тази огромна площ ще се разхождат нон стоп шерпи с раници на гърба си?

    Пълен кретенизъм!
    Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
    Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
    ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

    Коментар


    • До: Oфроуд-патрули

      Това (за Карадере) го коментирахме тук

      http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...t=34670&page=5

      Последно лято май ...
      Засега не са започнали нищо.
      ______2
      Е = MZ

      Коментар


      • До: Oфроуд-патрули

        Първоначално публикуван от musovir Преглед на мнение
        Ех колеги, в скоро време офроуд-патрули ще се обезсмисли, тъй като заради такива проекти: http://www.factor-bs.com/news-3893.html и други по планините няма да остане нищо
        Когато се обезсмисли с "оф" ще остане "роуд" .
        Погледнете една от входните артерий на Габрово, съгласен, че в сравнение с района на летище София е като райски кът, но явно говори, че деретата и полята на България са пълни .
        Прикачени файлове
        Колкото е по-добър джипа, толкова по-далеко ходиш за трактор и попадаш на по-пиян тракторист

        Коментар


        • До: Oфроуд-патрули

          Има и такива хора http://www.rositza.com/arhiv/82-2.pdf ( статията е "Значи можело Хоталич да остане чист" ). Ако някой е готов да коментира по външния вид, да знае че рокерите в същността си като личности и общество са дълбоко човечни, чисти и хуманни, Благодарим ви.
          В същия брой има и други статий свързани с офроуд.
          Последно редактирано от Christo; 20-07-08, 13:27.
          Колкото е по-добър джипа, толкова по-далеко ходиш за трактор и попадаш на по-пиян тракторист

          Коментар


          • До: Oфроуд-патрули

            Ето малко визуализиране на останалото след любителите на природата край Шкорпиловци.

            Не мога да проумея ние ходим компания от 10-15 човека, на отиване джипката ми и колите на другите сме с пълни багажници от всичко необходимо за приятно изкарване на периода петък-неделя, а на връщане всеки в багажника си има поне по 2 торби с боклуци - при това събрани в повечето случаи разделно (доколкото позволява ситуацията). ЗАЩО другите не могат, да си приберат боклуците до първите кофи поне, ако не чак до Варна?
            Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
            Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
            ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

            Коментар


            • До: Oфроуд-патрули

              Ето и снимките, не знам защо не се прикачиха първият път.
              Прикачени файлове
              Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
              Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
              ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

              Коментар


              • До: Oфроуд-патрули

                Да споделя какво ми се случи вчера - карам аз жипката и точно на моста над р.Въча от колата пред мен изхвърча нещо бяло (стори ми се като пвц шишенце) и през парапета - цоп в реката... Скачам на клаксона, засилвам се, натискам колата към банкета, отварям прозореца и почвам да викам и се карам ядосано на мъжа и жената в другата кола - "Така ли смятате, че ще опазим България чиста, как може такова нещо - да си хвърляте така боклуците?!!!" и пр... Хората видимо се смутиха и уплашиха още като започнах абордажа, по едно време мъжа успя да се обади: "Нека Ви обясня!", слезе, дойде до мен и каза: "Ляхме куршум на детето, трябваше да го хвърлим в реката, така ни казаха...."
                Много глупаво се почувствах ... Извиних се ... Какво да кажеш при подобен случай?!
                ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА!

                Коментар


                • До: Oфроуд-патрули

                  Е няма такъв случай, егаси майтапа

                  Коментар


                  • До: Oфроуд-патрули

                    Казваш им, да ползват стъкло, по еко е

                    Коментар


                    • До: Oфроуд-патрули

                      Първоначално публикуван от Фани Преглед на мнение
                      "Ляхме куршум на детето, трябваше да го хвърлим в реката, така ни казаха...."
                      Много глупаво се почувствах ... Извиних се ... Какво да кажеш при подобен случай?!
                      Аз пък не виждам причина да си се почувствала глупаво. Това че някой е суеверен не го оправдава да хвърля боклуци където му падне. По тая логика утре и аз мога да изсипя чувал с битови отпадъци в Девинска река, щото смятам, че ще ми е на кадем.
                      Per aspera ad astra.

                      Коментар


                      • До: Oфроуд-патрули

                        Така е, прав си, и аз като размислих после върху случката си помислих нещо подобно. Пък и може хората да са били много бързо мислещи и да са съчинили този отговор, за да се отърват
                        Глупаво се почувствах, защото хората видимо се смутиха, уплашиха, мигаха ми на парцали и най-малко такова обяснение очаквах
                        Все пак нищо не оправдава хвърлянето на каквото и да е, извън определените за целта места. Летия куршум представлява парченце олово, завито в парче вестник или хартия, трябва да се хвърли в течаща вода (обикновено река, поточе) през рамо обаче, с гръб към водата, а тука просто го метнаха през прозореца на колата...
                        Както и да е, това няма да ме откаже да споря и се карам на всеки, хвърлящ където му падне боклука си!
                        ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА!

                        Коментар


                        • До: Oфроуд-патрули

                          Колеги, поради постоянната ми служебна заетост моля да бъда засега изключен от участие в Офф роуд патрулите. Просто няма да имам възможност да отделям нужното време и усилия, когато тази отлична инициатива заработи.
                          LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                          www.ADV-Bulgaria.com

                          Коментар


                          • До: Oфроуд-патрули

                            Здравейте,сега попадам на тази тема и като цяло съм съгласен с това добро начинание.
                            Всяко начало е трудно и не трябва да се отчайва ме.
                            Все от някъде трябва да се започне.
                            Има една народна мъдрост аз много я харесвам
                            " Залудо работи залудо не стой "

                            За съжаление трудно се променя народопсихологията на българина ,че държавата е длъжна да се грижи за всичко: като се почне от почистването на тротоара и градинката пред собствения му жилищен вход , та през кварталната градинка та се стигне и до импровизираните сметища край населените места и местата за почивка навсякъде из природата.
                            А той самият да си клати краката и да намира кусури.

                            Чувал съм ,че в страните с високо самосъзнание на населението действа така да се каже граждански контрол по опазване на реда в помощ на държавните власти ,какво имам предвид ,минаваш от някъде и виждаш нещо като на снимките на колегите по нагоре в темата , вдигаш телефона и на момента пристига съответното служебно лице и нарушителя си получава заслуженото веднага.
                            Това при нас го смятат за долно нещо да се обадиш ти да топиш човечеца и почват да те сочат с пръст и да си шушукат зад гърба ти.
                            Отделно дето пък съответните служби за къде къде по спешни неща едвам си мърдат онова дето сядат на него.
                            Въпреки всичко съм изцяло за идеята подкрепям я и ще участвам с каквото мога.
                            Последно редактирано от Николай Колев; 17-09-08, 20:47.
                            Всичко което човек иска и търси през целия си живот е :
                            Място и хора към които да принадлежи ...

                            Коментар


                            • До: Oфроуд-патрули

                              В Германия ако те види някой ,че хвърляш нещо през прозореца веднага звъни в полицията, казва номера на колата ти и следващия пътен патрул те чака с глобата.Тук това няма да стане никога мисля.

                              Коментар


                              • До: Oфроуд-патрули

                                Първоначално публикуван от ЛЕНИН Преглед на мнение
                                В Германия ако те види някой ,че хвърляш нещо през прозореца веднага звъни в полицията, казва номера на колата ти и следващия пътен патрул те чака с глобата.Тук това няма да стане никога мисля.
                                Именно ,защото тук никой няма да се обади където трябва(и да се обади едва ли ще постигне нещо) , а ще препсува като мен и фентуално ще спре да му го каже в лицето,но като се разгъне от въпросното Фносно возило едно 300 литрово говедо като в моя случай ще си плюе на петите

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X