Обява

Свий
Няма добавени обяви.

5G

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • 5G

    От миналото лято попадам на разни статии и публикацийки, що циврят, че ще е смъртоносна тая мрежа! Някой от научните ни капацитети, ако желае да разбули някоя тайна!
    мисля, да зема а се замисля...

  • #2
    От: 5G

    На мен засега ми прилича само на продължение на удара срещу Huawei...
    Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
    Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

    Коментар


    • #3
      От: 5G

      То и силната музика уврежда слуха, ама още никой не е забранил сватбарските оркестри. С 5G е същото. Мрежата е така направена че с тая сила тия вълни не са вредни. При други условия може и да са. От 30г живеем в наситен с безжична технология свят и все още не е доказано че някой от ползваните видове вълни ни уврежда по какъвто и да било начин \_(ツ)_/

      Коментар


      • #4
        От: 5G

        Huawei повече от това няма на къде да ги ударят. Аз съм по-склонен да приема, че реално има риск заради по-високата честота и нива на електромагнитна радиация. За да се провери дали това има (и ако да - какъв) ефект върху хората ще трябват години. А няма кой да чака с години при тези темпове на развитие...

        https://www.radiationhealthrisks.com...ers-dangerous/

        Коментар


        • #5
          От: 5G

          Такива неща не чета, поради което и нямам особено ясна представа какво точно е 5G и с какво ще е толкова смъртоносно. Сега съществуващите мрежи, със сегашните скорости, на мен специално ми надхвърлят нуждите с няколко пъти. Пуснете някой линк, да ги прегледам тия писания. Явно съм доста необразован по темата.
          Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

          Коментар


          • #6
            От: 5G

            Тия теории се спрягат още от времето на Едисон.

            https://nauka.offnews.bg/news/Novini...nen_11494.html

            Коментар


            • #7
              От: 5G

              Тука го пуснаха,чакам да се гътна
              TOYOTA SEQUOIA ‘11
              W140 S420 '99

              Коментар


              • #8
                От: 5G

                Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                Тука го пуснаха,чакам да се гътна
                Ти не се прибираш.. да не кажа че голяма част от времето даже нямаш обхват..

                Абсолютен удър по Хуявей.. или както се казваше марката..

                Коментар


                • #9
                  От: 5G

                  5Г мрежите не ползват много различни честоти или мощности от 4Г, 3Г или пък 2Г. Здравните рискове се свеждат до това че като няма обхват някои хора вдигат кръвно.

                  Не мисля, че някой го е направил в чест на Хуявей. Дежурната тайфа астролози, радиоалергици и плоскоземци е достатъчна.

                  Коментар


                  • #10
                    От: 5G

                    Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                    5Г мрежите не ползват много различни честоти или мощности от 4Г, 3Г или пък 2Г. Здравните рискове се свеждат до това че като няма обхват някои хора вдигат кръвно.

                    Не мисля, че някой го е направил в чест на Хуявей. Дежурната тайфа астролози, радиоалергици и плоскоземци е достатъчна.



                    Основните предимства (скоростта) на 5G ги има при по-висока честота. А не се сещам за много други неща които предават на над 30 GHz.

                    Коментар


                    • #11
                      От: 5G

                      Добре де, на каква честота всъщност /ше/ бачка 5Г-то ?
                      ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                      Коментар


                      • #12
                        От: 5G

                        Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
                        Добре де, на каква честота всъщност /ше/ бачка 5Г-то ?


                        https://hicomm.bg/hi-tech/5g-mrezhite.html

                        Коментар


                        • #13
                          От: 5G

                          Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                          Пенчо, това не ще да се отваря.
                          Ако си го прочел, нАпиши го.
                          ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                          Коментар


                          • #14
                            От: 5G

                            Ама те нещата ще се окажат много забавни наистина. Тия честоти у нас били за военните, които за да ги освободят, трябвало да подменят оборудване с цена около 2 милиарда лева...Отидоха им на американците самолетите
                            Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

                            Коментар


                            • #15
                              От: 5G

                              Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
                              Пенчо, това не ще да се отваря.
                              Ако си го прочел, нАпиши го.
                              По последно инфо - 30 до 300 Гхц.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X