Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Лична лаборатория по изследване на храни.

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Лична лаборатория по изследване на храни.

    Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
    ...
    ...ПС.2 Тооо , ако колегата беше дал параметри .... ясно , ама ако знаеше какво точно иска ....
    Като отидеш на доктор знаеш ли какво точно искаш?

    Коментар


    • От: Лична лаборатория по изследване на храни.

      Първоначално публикуван от Ivan Terziev Преглед на мнение
      Като отидеш на доктор знаеш ли какво точно искаш?
      Ще останеш изненадан , ама : знам ! - искам едно такова , с кафяв етикет . ОтлежАло 12 гОдини у шотландско и иначе мноо вредно за организЪма (естествено , Доктора не го е купИл от магазина . От БП му е ). .. ма аз съм си такъв - водим неприродосъобразЕн живот .

      Знам и какво точно Доктора иска : каса за пушка , ама за карабината ( дето не И се кърши цеФтТта) , плюс надцевката да се лОви вътре , плюс отделно място за джепането . Абе , сещай се , малко по- голема от стандарта.

      ...ааа - и кучкарник , да се закача на Тойотата некъде около резервната гума - и естествено на якост да издържа див нерез , 200 кила поне (преди дрането).

      ... а за кръвното ми е казАл : "Ма`ай пръжки с лук и червено вино . Както и сланина с домошарката естествено .Тва - зимата . Отделно : пържени картофи с бирата , както и домати с мастиката със сЕ дините кат` им е сезона ... и клецай доде можеш !
      Останалото е за екофеновете , дето ше изкарат до 150 гОдини . "

      ...таааа :халАл да са им на екоманиЯците сто и петдесетте гОдини живот !
      Последно редактирано от Vlado_Ts; 21-06-18, 22:20.
      Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

      Коментар


      • От: Лична лаборатория по изследване на храни.

        Вреднотията не я изключвам, пуша по цигара на 2-3 дни, ся съм на бяло винце. И сладоледец си хапвам, и блажно...
        Подозирам, че не разбираш за какво питам.

        Коментар


        • От: Лична лаборатория по изследване на храни.

          Първоначално публикуван от Ivan Terziev Преглед на мнение
          ...Подозирам, че не разбираш за какво питам...
          Абсолютно !

          ПС. ... тва , ако имаш на изпредвид лабораторията де ...
          Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

          Коментар


          • От: Лична лаборатория по изследване на храни.

            Владо с последния си пост ми изясни защо са дългогодишните проблеми на ирландците.Не дават им да излезат на висок стандарт спрямо шотландската ракия!
            Тия последните си имат спор и за храните.едните наблегали на картофи (повече де , а не само) , другите на овче.
            Хранителни проблеми!
            уф , с предният
            Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

            Коментар


            • От: Лична лаборатория по изследване на храни.

              Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
              ... а за кръвното ми е казАл (Доктора): "Ма`ай пръжки с лук и червено вино . Както и сланина с домошарката естествено .Тва - зимата . Отделно : пържени картофи с бирата , както и домати с мастиката със сЕ дините кат` им е сезона ... и клецай доде можеш !
              Останалото е за екофеновете , дето ше изкарат до 150 гОдини . "
              Бат Владо, нормално ти го е казал Доктора, нали си му приятел, кво друго да ти каже на маса.

              Ако обаче искаш съвет от него като медицински работник, Доктора и да иска НЕ може да ти каже много полезни неща, просто защото съвременната медицина НЕ изучава правилно хранене и здравословен живот, съвременната медицина въпреки заблуждаващото заглавие на индустриалната си табела "Здравеопазване" НЕ изучава и НЯМА за цел да проповядва здраве а да третира симптоми, именно това учат медиците, да разпознават, тълкуват и третират симптоми.

              Други хора със сигурност не Доктори, се занимават със здравеопазване и запазване на здравето, и тия хора знаят, че 2/3 от всички усилия започват от устата, какво се яде, кога се яде, как се яде, с какво се яде и т.н.

              Ако не ми вярваш, нека се обзаложим и отиваме в първата болница и изследваме колко от всичките доктори на смяна пият повече от 1 път седмично алкохол и колко от докторите пушат цигари, колко от тях ядат сладко всеки ден и колко от тях имат ненормално кръвно налягане и колко от тях попадат в категорията затлъстели.

              9 от 10 Доктора сигурно не могат да изборят всички витамини, минерали и имена на аминокиселини, не казвам, че са лоши хора, казвам просто, че хрането НЕ е проблем на медицината заложен в образователната им програма, ако не ми вярваш приведи в пример поне една рецепта където доктора предписва диета а не химии.
              Бъдете живи и здрави!

              Коментар


              • От: Лична лаборатория по изследване на храни.

                Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
                Ще останеш изненадан , ама : знам ! - искам едно такова , с кафяв етикет . ОтлежАло 12 гОдини у шотландско и иначе мноо вредно за организЪма (естествено ..

                ... а за кръвното ми е казАл : "Ма`ай пръжки с лук и червено вино . Както и сланина с домошарката естествено .Тва - зимата . Отделно : пържени картофи с бирата , както и домати с мастиката със сЕ дините кат` им е сезона ... и клецай доде можеш !
                Твоя доктор ше доде мой тип. Скъпо ли взима, искам да му стана пацьент
                Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

                Коментар


                • От: Лична лаборатория по изследване на храни.

                  Първоначално публикуван от BatGeorgeone Преглед на мнение
                  ...ако не ми вярваш приведи в пример поне една рецепта където доктора предписва диета а не химии.
                  Е все едно да кажеш: "Покажи ми учебник по математка, в който е публикувано творчеството на Петя Дубарова"... Ми то рецептата е именно документ за предписване на медикаменти - нека е "химия", като така ти харесва (та нема да е оригами я).
                  Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                  Коментар


                  • От: Лична лаборатория по изследване на храни.

                    Първоначално публикуван от BatGeorgeone Преглед на мнение
                    ...Бат Владо, нормално ти го е казал Доктора, нали си му приятел, кво друго да ти каже на маса.
                    Ако обаче искаш съвет от него като медицински работник, Доктора и да иска НЕ може да ти каже много полезни неща, просто защото съвременната медицина НЕ изучава правилно хранене и здравословен живот, съвременната медицина въпреки заблуждаващото заглавие на индустриалната си табела "Здравеопазване" НЕ изучава и НЯМА за цел да проповядва здраве ....
                    Е ти си намерил баш на кой да ги обясняваш тЕя неща !
                    Аз тва горното го знам много добре - обградЕн съм ( и по роднинска и по приятелска линия ) от доктори .
                    ... и да , нищо не разбират от здравословен начин на живот ( те 6 гОдини учат щуротиЙ принципно ). Може би заради това не си оборудват лични лаборатории да изследват д`ъл каймата е стара , или нитратите са на "Монсанто" , ами си стрОят басейни на вилата .

                    ...обаче и аз покрай тях .
                    Вкупом сме си продали душата на Гявола : в смисъл нема да искаме в никой случай 150- годишен живот . Това последното и към "Винд Вориър" () в случай че реши да стане пациент .
                    Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

                    Коментар


                    • От: Лична лаборатория по изследване на храни.

                      Първоначално публикуван от BatGeorgeone Преглед на мнение
                      ...
                      Ако не ми вярваш, нека се обзаложим и отиваме в първата болница и изследваме колко от всичките доктори на смяна пият повече от 1 път седмично алкохол и колко от докторите пушат цигари, колко от тях ядат сладко всеки ден и колко от тях имат ненормално кръвно налягане и колко от тях попадат в категорията затлъстели.
                      ...
                      Всички знаем, че е по-добре да не се пие, пуши и т.н. Ама пред алкохола всички сме равни, докторите също.
                      Иначе си прав за мнението.
                      Има и пари в идеята на темата. Иначе не съм очаквал нещо различно от коментарите досега. Повечето от колегите се досетиха защо твърдо ползвам handsfree, и после зад гърба ми почват коментарите и хихикането. Подобна работа тука.
                      Рекламите и модата са голяма сила!

                      Коментар


                      • От: Лична лаборатория по изследване на храни.

                        Яко. Май доде време говорим за неща като червен восък, за зелки и царе, кога морето е горещо-вряло, имат ли прасетата криле и IT-то става ли за доФтор. )))
                        - Зверь, самый лютый, жалости не чужд.
                        - Я, леди, чужд. Так, значит, я не зверь.

                        Коментар


                        • От: Лична лаборатория по изследване на храни.

                          Първоначално публикуван от deyan_h Преглед на мнение
                          .....Май доде време говорим за неща като червен восък, за зелки и царе....
                          Любима книга ми е, но тъй като авторът на темата е далече от О`Хенри, той по-скоро се интересува дали няма някакво съоръжение (лаборатория), на което от единия край слагаш домата, от другия край ти изкарва цветна картинка със състава му.
                          Suzuki Jimny, 1.3, 2009

                          Коментар


                          • От: Лична лаборатория по изследване на храни.

                            Па лесно е, какво съдържа доматът имам предвид :


                            Калций,магнезий,натрий,калий,фосфор,хлор,сяра,желязо,цинк,йод,мед,манган,селен,флуор,молибден,бор,кобалт,никел,рубидий

                            Ужас, само химия. Как го ядете изобщо това?
                            And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

                            Коментар


                            • От: Лична лаборатория по изследване на храни.

                              Първоначално публикуван от Danika Преглед на мнение
                              ....от единия край слагаш домата, от другия край ти изкарва цветна картинка със състава му.
                              Такава ли?

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1426614_665996706754964_1919236489_n.jpg
Прегледи:1
Размер:96.1 КБ
ID:5792481


                              Верно, как ги ядете тея работи... )))
                              - Зверь, самый лютый, жалости не чужд.
                              - Я, леди, чужд. Так, значит, я не зверь.

                              Коментар


                              • От: Лична лаборатория по изследване на храни.

                                Сега очаквам да затворим цикъла с дихидроген моноксид, и леко злобничката радост на пусналия лафа, че не знам какво е. И убедеността, че няма начин да знам. Все пак 1 от 50 е наясно с това съединение, и това е пусналият лафа.
                                Който подбира какво яде е джендър, екоталибанин и вероятно са го отвличали извънземните. Мъдростта в 21 век е да си напълниш кошницата с каквото то попадне пред очите в магазина, защото вярваш, че няма начин някой да злоупотребява с вярата ти, за сметка на печалбата си.
                                Дихидроген монооксидът може да причини тежки изгаряния, причинява ерозия на почвата, ускорява корозията на множество метали, може да причини късо съединение, открива се във високи количества при болни от рак. Използва се като индустриален разтворител, в ядрените централи, при жестоките научни проучвания с лабораторни животни.

                                43 от 50 анкетирани подкрепят забраната, 6 не могат да преценят, а един е знаел, че става дума за обикновена вода...
                                https://www.lentata.com/page_8812.html

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X