Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Айде на катализаторите!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Айде на катализаторите!

    Първоначално публикуван от сто Преглед на мнение
    Това на какво основание го твърдиш?

    цък
    На това че бях главен механик на завода . В паровата централа имахме 3 котела два дизел - мазутни и един твърдогоривен в който горяхме твърдите отпадъци от производството които вече не ставаха за следваща преработка . Основно бяха точно изрезките от талашитените плоскости . Процеса беше относително контролируем с подаване на въздух в горивната камера .
    Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

    Коментар


    • От: Айде на катализаторите!

      Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
      На това че бях главен механик на завода . .. .
      Сериозно основание. На същото може да твърдиш и че земята е плоска - нали около тебе е равно.

      Коментар


      • От: Айде на катализаторите!

        Е бре тия катализатори! Глей на какво прилича колата заради тях ...

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P_20180129_120435.jpg
Прегледи:1
Размер:331.7 КБ
ID:5779947
        Ние не сме неутрални!

        Коментар


        • От: Айде на катализаторите!

          Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
          ........По кражбите иначе се работи - scrapheap може да ви разкаже примерно как изнасят електромерите в селото извън къщите и напрежението в мрежата постепенно се вдига.
          По повод таблата
          В Nто село представителна група от наличната младеж се прибира пеша около първи петли. Поради липсата или наличието на индивид/и от нежният пол в групата /ма подозирам че не е имало/, вниманието на групата е привлечено от накацалите като бели лястовички по дереците бели табла с електромери на Инергото. ;-) И крилата на лястовиците /таблата/се разтварят в плах опит да полетят, но изморени отново заспиват сгушени върху дереците. И токът спира . И така 2 поредни нощи докато на 3-та нощ не се спуска един голяяяяям орел и ошамарва групата дето плаши лястовичките в гнездата нощем.
          Та студът е по-страшен от тока особено ако се топлиш на климатик.
          Hyundai Tucson JM 2.0 CRDI 4WD

          Коментар


          • От: Айде на катализаторите!

            Като ви гледам смога се чудя за къв чеп се бутате да живеете в тази София?

            Щях да снимам утре какво се вижда от моя прозорец, ама няма.
            Ще вземете да дойдете тук, и да освините като в София.

            Стойте си там и си ревете колко мръсен ви бил въздуха.
            Нали знаете онази, старата, че човек каквото сам си направи...
            Има ли желание-има и начин!

            Коментар


            • От: Айде на катализаторите!

              Ех Коле Колеее.....Ако можех,още утре щех да се маана!Найш ли с къф кеф бих си живял на село,ама пусто треа да се гърби и нямам избор!Вече не давам на жената да проветрява!Вчера /неделя/ от апартамента ми,Младост 4, 9 етаж,не се виждаха комините на ТЕЦа Изток басси!!!
              Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
              0888854582
              Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
              Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

              Коментар


              • От: Айде на катализаторите!

                То същите снимки може да се направят и само от мъгла. Без да гори и една клечка кибрит в долината.
                Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

                Коментар


                • От: Айде на катализаторите!

                  Веско, живот и работа има не само в София, ние селяните да не сме умрели?

                  Скоро си правих сметка дали няма да е добре да дойда на гурбет в София, и като сметнах колко ще плащам за да живея там, сметките, храната, наема... И излезе,ч е тук съм на същото положение, даже в някои моменти и по-добре.

                  Ма стойте си там, стойте си.
                  Има ли желание-има и начин!

                  Коментар


                  • От: Айде на катализаторите!

                    Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                    Веско, живот и работа има не само в София, ние селяните да не сме умрели?

                    Скоро си правих сметка дали няма да е добре да дойда на гурбет в София, и като сметнах колко ще плащам за да живея там, сметките, храната, наема... И излезе,ч е тук съм на същото положение, даже в някои моменти и по-добре.

                    Ма стойте си там, стойте си.
                    А как сметна колко ще получаваш там?

                    Коментар


                    • От: Айде на катализаторите!

                      Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                      Веско, живот и работа има не само в София, ние селяните да не сме умрели?

                      Скоро си правих сметка дали няма да е добре да дойда на гурбет в София, и като сметнах колко ще плащам за да живея там, сметките, храната, наема... И излезе,ч е тук съм на същото положение, даже в някои моменти и по-добре.

                      Ма стойте си там, стойте си.
                      Това е така.
                      1000 лв в София и 500 в Шумен имат еднаква покупателна способност.
                      Малко хора го разбират и затова тук е пренаселено. Но свободна страна
                      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                      Коментар


                      • От: Айде на катализаторите!

                        Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                        Това е така.
                        1000 лв в София и 500 в Шумен имат еднаква покупателна способност.
                        Малко хора го разбират и затова тук е пренаселено. Но свободна страна
                        Даже и ще артисът от 500
                        Оправданието е като гъз-всеки го носи със себеси !

                        Коментар


                        • От: Айде на катализаторите!

                          Първоначално публикуван от Даниел Чобанов Преглед на мнение
                          Даже и ще артисът от 500
                          Ахъм. Обаче тенденцията в миграцията е еднопосочна. Що така?

                          Коментар


                          • От: Айде на катализаторите!

                            И аз това се чудя.
                            HONDA CR-V I, 2000г., B20Z1

                            Коментар


                            • От: Айде на катализаторите!

                              Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                              Това е така.
                              1000 лв в София и 500 в Шумен имат еднаква покупателна способност.
                              Малко хора го разбират и затова тук е пренаселено. Но свободна страна
                              Вярно!
                              Щерка ми кат завърши,се премести да живее от София в Пазарджик!!!!Ние с жената трудно го приехме!Ама.....
                              Полека лека се оказва че там и е в пъти по добре....Не иска да чуе за Софето!И ние като и идем на гости.......си пазаруваме разни работи от там басси!
                              Полвинката като по емоционална току пуска по сълза,детето ми го няма /30 годишно/,далеко било /100 км/......
                              Е ся дойде щерката за петък-неделя че я водихме до Пирот на фестивал на суджуците им!Кат слезнА от трена на Гара Искър и се фана за носа!
                              Между другото тя ми обърна внимание че от прозореца ни не се вижда ТЕЦа!!!!Толко ли да сме свикнали мамка му.....
                              Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
                              0888854582
                              Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
                              Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

                              Коментар


                              • От: Айде на катализаторите!

                                Първоначално публикуван от dimkaraganchev Преглед на мнение
                                И аз това се чудя.
                                Ми явно не е баш каквото се твърди.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X