Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Айде на катализаторите!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Айде на катализаторите!

    Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
    Бъркаш.

    И политиците са ни същите. Само навиците са ни различни.
    Ти бъркаш.Наще не искат да се учат.Праят се на тарикати , щот от такъф мат'рял са.
    В подкрепа на моята теза - разпраят , че там богати ставали политици.У нас ставали политици , за да се замогнат
    А иначе - все политици с чалъмите си !
    Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

    Коментар


    • От: Айде на катализаторите!

      Някъде горе го бях споменал...преди имаше подобна офанзива, на един Лукойл тука при нас ми искаха заверен паспорт на газовата, за да ми заредят газ. И не го искаха на всички, а само като видят по-стари коли. Не помня дали имаше паспорт или не и дали беше заверен. Май имаше всичко. Но повече на това място не съм стъпвал. Сигурно има 10 години. За тях са се сменили сигурно и шефове, и работници, и правила, но не съм ходил от тогава. Вероятно няма и да отида докато това е бензиностанция. Тез правила, дето важат за всички, ама не съвсем, намирам начин да ги заобикля без никакви угризения.
      Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

      Коментар


      • От: Айде на катализаторите!

        Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
        Аз за властта и простотиите имах в предвид. За как да не се “прекараме” сме виртуози, това няма как да го отрека. Аз балък в България не съм виждал, всички сме тарикати, за всичко. То и там е проблема де.


        Много вожд,малко индианец и притчата завършваща така:

        ... сакам на Вуте да му е зле!

        ХАЙДЕ НА КАТАЛИЗАТОРИТЕ!
        Гледам в ляво- няма нищо, гледам в дясно пак няма нищо и си викам: Аааааа тука има нещо!

        Няма вече Диско,няма вече Pinz...

        Коментар


        • От: Айде на катализаторите!

          Политиците правят простотии, навсякъде е едно и също. Разликата е колко е границата на търпимост на електората. Българина търпи много.
          https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

          Коментар


          • От: Айде на катализаторите!

            Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
            Политиците правят простотии, навсякъде е едно и също. Разликата е колко е границата на търпимост на електората. Българина търпи много.
            Търпи, щото е тарикат. А както е известно "тарикат мъж не писка...". А не писка, щото се спасява по единично, и му е важно "...другите да са зле". Но обществото е отбор, който не се гради с такива индивидуални "играчи".
            Имайки предвид тия ни народопсихологични особености, тактиката "разделяй и владей" се случва от само себе си. Просто убеждаваш достатъчно народ, че са тарикати и си управляваш на воля, прибирайки по няколко милиярда(годишно), бонус над официалната заплата.
            Т.е. както също е известно, всеки тарикатлък в крайна сметка се плаща... Е, в случая най-големите тарикати обикновенно минават метър, ама те са си откровени крадци и поне не питат защо действителността в България е такава каквато е.
            Казано просто - парите които се крадат от политиците, са данъка за да се чувстваме тарикати.
            Респективно, политици, при които тарикатите няма да виреят, няма как да си изберем.
            Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

            Коментар


            • От: Айде на катализаторите!

              Първоначално публикуван от cecoa1 Преглед на мнение
              Те газовите си подлежат на регистрация и проверка от много отдавна.
              Ааа де - те и катализаторите така. И меренето какво излиза от ауспуха. Бая време гратисен период отпуснаха.
              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

              Коментар


              • От: Айде на катализаторите!

                Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                Ааа де - те и катализаторите така. И меренето какво излиза от ауспуха. Бая време гратисен период отпуснаха.
                То па е едно мерене С тая методика и моя мотокар покрива Евро 5 Ако приемем че в София има около милион автомобила вероятността от търкащо се билетче да ударя поне милион е по голяма от колкото тази да ме проверят на пътя с някой от двата мобилни уреда на КАТ
                Последно редактирано от sek.1; 19-01-18, 05:35.
                Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                Коментар


                • От: Айде на катализаторите!

                  Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                  А, що. Точно тоя материал много силно реагира ТОЧНО когато се пробват да го вкарат в пътя. Нещо там ред, закон, правила - веднага се намира кой да създаде организация за отпор.

                  Виж, когато властта прави простотии, е друго нещо.
                  Чеи сеа ,ако 30 години бяха работили за просперитет на държава и материал,освен за техния собствен,щяхме да сме на нивото на среден стандарт в Евроюнията,по икономическите модели които предлагаха те,тогава материала нямаше да избушва катализатори ,а щеше да си ги сменява ,когато се наложи .Не сме селски тарикати и несме простаци,разбира се че сме такива само за управленската каста ,която дойде на власт.Разбира се че у материала има и мърша.За себе си не тарикатея имам си за джипа и по него всичко.Яд ме е ,че не си оправят нещата с горива и това че всичко ще е спрегнато в мафиотска схема да се цица от народа ,въпреки всичко през което е минал през тези 30 години,всичките нагли лъжи и надежди ,докато кастата се наяде и си остава една и съща ,без цвят ,само мирис,та направо смрад.За принципа става въпрос .И на чиче в градо му трябва кола и на деде у село му трябва и си къта Опелче,Фортче ,ма пусти айдуци му крали от труда та пенсията и заплатите малки ,па те още товарят!Всичко е синджир марка,"куче влачи рейс ,дира нема",за сметка на хората.Кой ще следи градския транспорт ,че смрадта се усеща в колата ,като караш зад рейс?Кой ще ми гарантира качеството на горивото ,при положение ,че имам хартиена диаграма от диагностика в режими ,доказваща че.колата е в ред ,въпреки годините и километрите?Не много питанки ,но съществени.Защото управниците ни тук стават като гадните ни сънародници навън ,дето те оценяват по етикета на дрехите ,а не по това щакво всъщнаст представляваш!Като комсомолски активисти са всичките това!Гола инициатива ,без ефективен резултат в стил"Другари,дайте да дадеме",освен пълнене на каза без дъно.
                  Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                  Коментар


                  • От: Айде на катализаторите!

                    Като се заформи протест и всеки си намира по-важна работа, като примерно кръчма, кино или ходене за гъби по Витошка. То теми се заключват, то трият, то банове, не само в тоя форум. Опитах да раздухам за една серия протести във връзка чл. 417 за ЧСИ, абе директно ги трият, сакън да не се разчуе. Че всеки може да осъмне със запорирани сметки, чрез фалшива запис на заповед. Прости им Боже, те не знаят какво вършат!
                    После се лендзят от терасите и кротко гледат протеста с чаша бира. Идват на протестите едва след като станат бездомници.
                    Почнаха да ни трепят един по един, и да прибират де имотче де банкова сметчица. Дали има по света държава, дето може да си осъден без дори да подозираш? Сега пък газовите уредби дето са най екологични - те почнали да им пречат. Борят замърсяването по цялата северна София и околности - с 4 лв. синя зона за час в центъра. Часова ставка значително по-висока от средната заплата, и двойно на минималната. Толкоз иска кметицата само да си оставиш колата. Върви някаква партенка че гласят данък за който не е абонат на Топлофикация.
                    Че и катализаторите толкоз имат връзка с гумите у печките.
                    Всеки народ си заслужава управниците! Пак да гласувате за детска възпитателка!
                    Последно редактирано от Ivan Terziev; 19-01-18, 19:31.

                    Коментар


                    • От: Айде на катализаторите!

                      Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                      Вие да сте видяли прокуратурата ни да свърши нещо в последния мандат на шефа им?

                      Е да де, една банка катурнаха.
                      Признавам,не съм чел темата,няма и да я четЪ.За себе си съм на ясно какво гори перпетууммобиле,демек политиката.Лошо е че горивото не осъзнава това.И колко по невежо е,толко по безопасно е.Само си гори и топли.

                      Коментар


                      • От: Айде на катализаторите!

                        От тук нататък не гласувам за никой,да зачеркват от списъци/сталинистко-чекистки приом/,да ме зачеркват и от държава !По добре в Танганайка с племенен вожд,отколкото тук с бизнесмени и политици дето не мое си излезнат от цървулите на отца си,а се правят на модерни и цивилизовани!Стандарта ни по онези Европейските програми ,дето предлагаха Германци ,после Ирландци след 1990 година към днешна дата щеше да е 1500-2000 юро.еЕ що да не си държиш нещата с аутото в ред ,кво пречи?Докато баневци и секви блюдолисци са в един кюп с властта ,нищо нема да се случи!Всеки власт имащ, всяка сутрин трябва да си казва клетвата ,пред народа и отечеството,като тези които са го правили и гинали за тая държава!За всеки аршина трябва да е равен и за моя катализатор и за тоя на чиче и за държавния!Щото на испанец ако му изискват еко ,апа рейса пред него смърди ,ще има барикади още на следващия ден!В Гърция кви коли съм виждал , никой не може да ме убеди че имат катализатор или каквато и да било еко-пречиствателна авто система, а са държава от основателките на съюза.И не само там е така,но тука е добре да сложат наколенките пред някои евро лидери. Западната нова дъга на околовръстен път София пропада и е за ремонт след 3-4години ,само от тоя ремонт например праховите финни частици и не толкова финни,къде ше одат?Па и не само от тоя ремонт?Това са още две питанки? п.с Ако не им трябва това население,просто да го обяват официално.Толкова ли е сложно!Свят голям,на много места няма подобен мирен геноцид.......
                        Последно редактирано от faster; 19-01-18, 20:06.
                        Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                        Коментар


                        • От: Айде на катализаторите!

                          faster само да ти напомня,че по конституция властимащи сме аз и ти.Няма да питам Кой каво прави по въпроса.Само ще кажа че винаги гласувам и каквото мога Не плащам...И ще продължа да го правя докато някой ми иска пари да запушва дупки

                          Коментар


                          • От: Айде на катализаторите!

                            Даже и дупките им запушвам и из махалата отвреме на време,въпреки че е забранено по закон,ма децата се изпортепват в тех..Те общините бедни немат пари ,не им дават, освен за месечната хранилка.
                            Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                            Коментар


                            • От: Айде на катализаторите!

                              Ето тук една специална снимка на София за радетелите на липса на катализатори и пипнати дизели от 20 век. Карам ски от 15 години на Витоша, такова нещо не съм виждал...

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC04748.jpg
Прегледи:1
Размер:226.5 КБ
ID:5779771
                              Subaru Forester 2.0 S Turbo + Autohome Columbus = 4x4 Light Fast Camper
                              Drag Grand Canyon Daily
                              Faction Prodigy + Secura Fix + G3 Alpinist
                              LZ1JYM

                              Коментар


                              • От: Айде на катализаторите!

                                Първоначално публикуван от Jimi Преглед на мнение
                                Ето тук една специална снимка на София за радетелите на липса на катализатори и пипнати дизели от 20 век. Карам ски от 15 години на Витоша, такова нещо не съм виждал...
                                Е това сигурно е с катализатор, нищо, че е общинско. Отпреди няколко дни бул. "В. Левски
                                "
                                Последно редактирано от Ясен; 28-01-18, 08:32.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X