Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Магистрала Люлин

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Магистрала Люлин

    Някой знае ли точното трасе на магистралата. Интересува ме карта или схема на трасето, което последно е одобрено и по което се работи. Старият път беше много живописен, но днес като минах на места беше като лунене пейзаж. Гледам разни организации - на Суходол, На Мало Бучино, На Голямо Бучино на Дивотино / що не са ги нацепили на Северно МБ, Югоизточно ГБ/ се борят къде да мине /респ. да не мине/ магистралата. Доколкото разбрах е избран 1 от 5 варианта. По проекта се работи близо година, хората протестират, но аз немога да разбера трасето /окончателното - което се реалиира под турски флаг/. Не мога и да разбера срещу какво се борят, а те дали знаят.
    Цецо
    За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

  • #2
    До: Магистрала Люлин

    Трасето е: София (Люлин-околовръстното)-Суходол-Голямо Бучино-Мало Бучино-Даскалово (включване в Е79) към Дупница. Вярно е, че турска фирма е изпълнител. Ще правят някакви мостове, за да изправят пътя. Кога ще стане, зависи от количеството на парите ...
    sigpicЗлобата и завистта нямат почивен ден!

    Коментар


    • #3
      До: Магистрала Люлин

      Те част от мостовете са готови вече при Люлин... Ама в участъка Мало Бучино и Големо Бучино ще видят зор...
      Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

      Коментар


      • #4
        До: Магистрала Люлин

        Първоначално публикуван от Stela Преглед на мнение
        ...Вярно е, че турска фирма е изпълнител. Ще правят някакви мостове, за да изправят пътя. . ...
        Да, когато беше етапът в Голямо Бучино, на Мотополигона, направи ми неприятно впечатление , че Турският флаг е закачен най-първи, преди Българския и на Евросъюза.
        Това ако стане в Турция, някой въобше да закачи чужд флаг, познайте, какво ще му се случи
        ???
        Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

        Коментар


        • #5
          До: Магистрала Люлин

          За флага не ми се говори. Преди един месец бях в Г.Бучино и един момък в кола със соф.регистрация търсеше една фирма ,пред която се веело турското знаме и местните веднага го упътиха.
          Интересува ме точното трасе / Генерално може да се прочете, но разстоянията плуват в км/. Къде ще мине. По приказките на едни на 300м от селото, според някаква публикация в ай-ския вестник с.Г.Бучино ще бъде разделено на две / предполагам едната част е вилната зона/, а иначе някои хора негодуват, че няма предвидена отбивка от магистралата / пътен възел към населените места/ - ама това е химера - не може да се направят 5-6 детелини за 19км магитрален път / НЕМА икономическа обосновка на метода/
          Поздрави.
          Цецо
          За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

          Коментар


          • #6
            До: Магистрала Люлин

            Първоначално публикуван от c_gul Преглед на мнение
            За флага не ми се говори. Преди един месец бях в Г.Бучино и един момък в кола със соф.регистрация търсеше една фирма ,пред която се веело турското знаме и местните веднага го упътиха.
            Интересува ме точното трасе / Генерално може да се прочете, но разстоянията плуват в км/. Къде ще мине. По приказките на едни на 300м от селото, според някаква публикация в ай-ския вестник с.Г.Бучино ще бъде разделено на две / предполагам едната част е вилната зона/, а иначе някои хора негодуват, че няма предвидена отбивка от магистралата / пътен възел към населените места/ - ама това е химера - не може да се направят 5-6 детелини за 19км магитрален път / НЕМА икономическа обосновка на метода/
            Поздрави.
            Цецо
            За детелини не знам, ама се правят много мостове, защото трасето не е право, а криволичи малоумно!!! Може би някой трябва да вземе повече пари???

            Коментар


            • #7
              До: Магистрала Люлин

              Интересувам се от нещо такова с по висока резолюция
              Прикачени файлове
              За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

              Коментар


              • #8
                До: Магистрала Люлин

                Разгледай тук:
                http://forum.imoti.net/read.php?15,48473,page=1
                Танки грязи не боятся!

                Коментар


                • #9
                  До: Магистрала Люлин

                  Първоначално публикуван от KamAZadjiq Преглед на мнение
                  Благодаря. Това съм го чел. Намерих инфо от извора. Ще пусна снимка / доста подробна/
                  За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

                  Коментар


                  • #10
                    До: Магистрала Люлин

                    За това говорех. Мисля, че качеството е добро.

                    Ама нещо не мога да го кача.
                    Има време ще се науча.
                    За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

                    Коментар


                    • #11
                      До: Магистрала Люлин

                      Първоначално публикуван от c_gul Преглед на мнение
                      За това говорех. Мисля, че качеството е добро.

                      За кое??!
                      Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                      Коментар


                      • #12
                        До: Магистрала Люлин

                        Нещо не мога да намаля резолюцията до позволения размер
                        За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

                        Коментар


                        • #13
                          До: Магистрала Люлин

                          Трасировъчния план
                          Прикачени файлове

                          Коментар


                          • #14
                            До: Магистрала Люлин

                            За това говорех.
                            Прикачени файлове
                            За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Магистрала Люлин

                              Относно прословутата 20 км. магистрала "Люлин", ..е вече след повече от 10 години "строежи" дочакахме и първите тестове и клипове в Youtube..

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X