Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Семинар на тема "Енергийна ефективност" 9 - 12 септември 2013 г.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Семинар на тема "Енергийна ефективност" 9 - 12 септември 2013 г.

    По стечение на обстоятелствата съм организатор на семинар на тема "Енергийна ефективност" по задание на Министерство на образованието по проект "Наука и бизнес".
    Понеже темите и лекторите са много интересни, поне за мен, а предполагам и вас, ви пускам тук поканата и материалите.

    Участието е напълно безплатно. По проекта се покриват разходите за хотелско настаняване (три нощувки на 9, 10 и 11 септември), храна (закуски, обяди и вечери), транспорт до гр. София и обратно.

    Ако някой има желание да участва - да ми изпрати данните си по мейла или да ми се обади, за да го регистрирам за участие. Обръщам внимание, че бройката е ограничена.

    Семинара ще се проведе на 10 и 11 септември в Парк хотел Москва, гр. София.
    В прикачения файл е програмата с темите и имената на лекторите.
    Ето текста на поканата и подробна информация:

    -----------------------------------------------


    П О К А Н А

    за участие в ТЕМАТИЧНА НАУЧНА ШКОЛА И БОРСА ЗА НАУЧНИ ИДЕИ НА ТЕМА „ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ”

    Събитието се ще се проведе на 10 и 11 септември 2013 г., в Парк хотел Москва, град София.
    Тематичната научна школа и борса за научни идеи се организира от Министерството на образованието и науката в изпълнение на проект BG051PO001/3.3-05-001 „Наука и бизнес” по Оперативна програма „Развитие на човешките ресурси”.
    Основната цел е да се представят съвременните тенденции и развитието в областта на енергийната ефективност и да се представи на участниците форум за дискусии, ново знание, възможност за партньорства и възможности за навременна и актуална информация по темата.

    Сред темите на научната школа са:
    - Съвременни тенденции в развитието на енергийната ефективност
    - За балансирана политика в подкрепа на ВЕИ
    - Съвременни технологии за климатизиране
    - Възможности на LED осветлението за повишаване на енергийната ефективност
    - Съвременни технологии за рекуперация на топлина
    - Особености на сградните пасивни елементи
    - Съвременни технологии за ефективно оползотворяване на енергията на водата
    - Особености при ветрогенераторните и фотоволтаичните системи
    - Ефективни технологии за регулиране и отчитане на потребената топлина при централизирано топлоснабдяване
    - Иновативни решения при помпите в сградни инсталации
    - Студентски научно-изследователски разработки и приложни проекти в областта на енергийната ефективност

    Всички разходи за участието Ви се поемат в рамките на проект „Наука-бизнес” – хотелско настаняване, изхранване, транспорт до гр. София и обратно.

    Броят на участниците е ограничен до 150. Участници ще бъдат приемани до изчерпване на предвидения лимит по проекта.

    За да се запознаете по-подробно с предстоящото събитие и да заявите участие, посетете сайта на проект „Наука и бизнес”
    http:// http://s2b.mon.bg/, рубрика „Конференции”.

    Регистрация за участие можете да направите и на емейл: dijel@computers.bg, с посочване на следните данни:
    - Трите имена
    - Институция/организация
    - Професия/длъжност
    - Адрес
    - Телефон
    - Електронна поща
    - Информация за ползване на хотелско настаняване и нощувки

    За повече информация, относно регистрацията и логистиката на събитието се обръщайте към:

    Димитър Желязков
    Ръководител отдел “Европейски проекти”
    тел. 02/4341234
    мобилен: 0898777327


    С уважение,
    Лора Павлова, директор на дирекция "Наука" към МОН
    доц. д-р Албена Вуцова, ръководител на проект "Наука и бизнес"

    ----------------------------------------------------------------------

    Файл покана - pokana_EE.pdf

    Файл програма и лектори - programa_EE.pdf
    Последно редактирано от Димитър Желязков; 03-09-13, 13:17. Причина: Прикачени файлове
    www.occ.bg - Преносими газови бойлери и Мобилна баня за къмпингуване
    0898777327

  • #2
    От: Семинар на тема "Енергийна ефективност" 9 - 12 септември 2013 г.

    Програмата и поканата не се отварят.
    Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

    Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

    Коментар


    • #3
      От: Семинар на тема "Енергийна ефективност" 9 - 12 септември 2013 г.

      Първоначално публикуван от CarTest™ Преглед на мнение
      Програмата и поканата не се отварят.
      При мен се отваряха. Бяха прикачени към мнение в затворен форум, вероятно заради това.
      Редактирах връзката към тях.
      Моля, погледни сега дали се отварят нормално.
      www.occ.bg - Преносими газови бойлери и Мобилна баня за къмпингуване
      0898777327

      Коментар


      • #4
        От: Семинар на тема "Енергийна ефективност" 9 - 12 септември 2013 г.

        Да.
        Сега няма проблем!
        Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

        Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

        Коментар


        • #5
          От: Семинар на тема "Енергийна ефективност" 9 - 12 септември 2013 г.

          При мен са ОК.
          Subaru Forester 2.0 S Turbo + Autohome Columbus = 4x4 Light Fast Camper
          Drag Grand Canyon Daily
          Faction Prodigy + Secura Fix + G3 Alpinist
          LZ1JYM

          Коментар


          • #6
            От: Семинар на тема "Енергийна ефективност" 9 - 12 септември 2013 г.

            Първоначално публикуван от CarTest™ Преглед на мнение
            Програмата и поканата не се отварят.
            При мен се отварят.

            Много полезни въпроси ще се дискутират, за съжаление не ми е възможно да присъствам, но темите ме интересуват, затова, ако е възможно след семинара да бъдат предоставени тук материалите по него.
            Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

            "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

            Коментар


            • #7
              От: Семинар на тема "Енергийна ефективност" 9 - 12 септември 2013 г.

              Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
              При мен се отварят.

              Много полезни въпроси ще се дискутират, за съжаление не ми е възможно да присъствам, но темите ме интересуват, затова, ако е възможно след семинара да бъдат предоставени тук материалите по него.
              Не се отваряха в началото, защото първо бях публикувал мнението с прикачените файлове в затворена част на форума, а след това копирах мнението тук и не съобразих, че който няма достъп до затворената група, няма да вижда и прикачените файлове. След забележката на Румбата коригирах линковете и вече файловете се отварят нормално.

              Ще съгласувам с лекторите, дали са съгласни след семинара да публикувам тук информация с представените презентации.

              Понеже някой ме пита по телефона - може да се регистрирате и тук в темата, но е по-добре личните данни да ми изпратите по мейла, а да не ги публикувате тук. Разбира се, всеки сам си преценява.
              www.occ.bg - Преносими газови бойлери и Мобилна баня за къмпингуване
              0898777327

              Коментар


              • #8
                От: Семинар на тема "Енергийна ефективност" 9 - 12 септември 2013 г.

                Няколко човека ме питаха дали може да се регистрират и участват и студенти.

                Да, могат да участват студенти. Все пак семинара е по проект "Наука и бизнес".
                www.occ.bg - Преносими газови бойлери и Мобилна баня за къмпингуване
                0898777327

                Коментар


                • #9
                  От: Семинар на тема "Енергийна ефективност" 9 - 12 септември 2013 г.

                  Отговарям на пореден въпрос - ДА, на всеки участник ще бъде издаден поименен сертификат.
                  www.occ.bg - Преносими газови бойлери и Мобилна баня за къмпингуване
                  0898777327

                  Коментар


                  • #10
                    От: Семинар на тема "Енергийна ефективност" 9 - 12 септември 2013 г.

                    Местата свършиха.
                    www.occ.bg - Преносими газови бойлери и Мобилна баня за къмпингуване
                    0898777327

                    Коментар


                    • #11
                      От: Семинар на тема "Енергийна ефективност" 9 - 12 септември 2013 г.

                      Страхотно интересно и полезно беше. Интересни теми, интересни идеи, интересни хора. Мите, страхотно благодаря за поканата.
                      За тези, които не дойдоха - можете само да съжалявате. Конференцията си струваше. Още веднъж мерси!!!
                      Ако не свършва добре, значи не е свършило!
                      0888 315 794
                      LZ1UPI
                      A1 (Rh+)

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X