Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Оси като хиени

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Оси кото хиени

    Ако не се организираш ти, ще те организират те!

    Коментар


    • #32
      От: Оси кото хиени

      Ще ме организира жената накрая. Тя откакто забременя - куче ли не я хапа, оса ли, още нещо...
      Фипронил им действа на осите, сигурен съм.

      Коментар


      • #33
        От: Оси кото хиени

        Първоначално публикуван от сто Преглед на мнение
        Е що ги траеш още?

        Отивай в първия магазин и вземай първия спрей - може българско торнадо, може полски, може и райт. Вечерта угасяш лампата и ги разстрелваш от упор - половин метър и по-малко даже. Струята ще ги държи далеч от ръцете ти, но не е лошо да си с дълъг ръкав и ръкавица. Ще изкапят като круши, само фенерче си носи да виждаш докато пръскаш.
        Хич даже не ги трая..
        Напръсках ги с мегатокс и избягах, че се разхвърчаха а наскоро бях ухапан по главата и не исках да ми се случи отново.. След 15 минути се върнах.. Трупове нямаше, явно са пукнали някъде по път и заварих празен кошер..

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMAG0399.jpg
Прегледи:1
Размер:190.9 КБ
ID:5507189

        Коментар


        • #34
          От: Оси кото хиени

          Това за разходките на осите го извадих от нета.И затова допълних-осата яде всичко,а стършела убива за да се храни. Вижте клипчето-интересно е. http://30dumi.eu/2012/01/sma-rtonosn...-pcheli-video/
          Сузуки Витара ДБ 2.0 H20A

          Коментар


          • #35
            От: Оси кото хиени

            Кога го премахнаха ,съжалявам-ето го тук http://vbox7.com/play:2b7f6d2f
            Сузуки Витара ДБ 2.0 H20A

            Коментар


            • #36
              От: Оси кото хиени

              Първоначално публикуван от Десислав Добрев Преглед на мнение
              Хич даже не ги трая..
              Напръсках ги с мегатокс и избягах, че се разхвърчаха .

              Дебела глава си ти!

              Писах ти - по тъмно, че да не бягат, ма пък щом си се справил - няма лошо. Следващите като ги завъдиш (а ще ги завъдиш гарантирано), може и сутринта преди разсъмване да пробваш.

              Коментар


              • #37
                От: Оси кото хиени

                Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
                В понеделник ще ти пратя снимка на ...... спрейче - ултра ефикасно. ...
                Прати и на мен, че съм последна къща преди полето, и понякога съм като Индиана Джоунс....
                0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                Коментар


                • #38
                  От: Оси кото хиени

                  Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
                  Прати и на мен, че съм последна къща преди полето, и понякога съм като Индиана Джоунс....

                  Деди, със спрей на райд става безотказно. Имах миналата година на балкона гнездо, по-голямо от юмрука ми. Пробвах с всички бабини методи, но това което райд за оси им причини направо ме шашна.
                  После е много важно да се изчисти мястото перфектно и да се напръска с някакъв силен аромат, който да затисне този на гнездото им, защото те по това се ориентират и се връщат да строят наново.
                  Ако не изписвам бебе днеска, ще дойда да ти приложа безплатна лекция

                  Почистването после е най-важно, да няма къде да се върнат и да проверяваш мястото с гнездото един път на месец, защото тази пролет пак бяха започнали строежа, но овреме ги пресякох.

                  Коментар


                  • #39
                    От: Оси кото хиени

                    Първоначално публикуван от kok4o1 Преглед на мнение
                    Почистването после е най-важно, да няма къде да се върнат...
                    Ти напръскай мястото с Фронтлайн, пък те нека се връщат. И нови да заповядат.

                    Бонус от Фронтлайна при Деди - обработка на всички кучета, колкото хванеш от котките и евентуално тъщата, срещу бълхи.

                    Коментар


                    • #40
                      От: Оси кото хиени

                      Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
                      Прати и на мен, че съм последна къща преди полето, и понякога съм като Индиана Джоунс....
                      Райд Макс спрей от аптеката ..7 и нещо струва!
                      0899 шест5313нула
                      За всекиго по нещо

                      Коментар


                      • #41
                        От: Оси кото хиени

                        И пак забравяте за добрият стар пенкилер: WD40.А иначе съм виждал,как обикновена оса сваля във въздуха муха,която се въртеше около нас и започна да я яде направо пред халбата ми с бира,сериозно.
                        Тома Томов
                        Вече с Kia Sportage.

                        Коментар


                        • #42
                          От: Оси като хиени

                          Десо, това е нещото, за което говорих

                          РАБОТИ!!! Вчера го пробвах отново..

                          Роднините на осите ме мразят

                          Коментар


                          • #43
                            От: Оси като хиени

                            Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
                            Десо, това е нещото, за което говорих

                            РАБОТИ!!! Вчера го пробвах отново..

                            Роднините на осите ме мразят
                            Аз като установих, че мегатокса, който го имах върши работа, ги метнах вчера..
                            Един кошер на кучешката къща, два в един склад за дърва и три на прозорците на някои от хотелските стаи..
                            Ей го:
                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:125_big.jpg
Прегледи:1
Размер:40.6 КБ
ID:5507663

                            Коментар


                            • #44
                              От: Оси като хиени

                              А как да разкарам осите от лозето си?

                              Казаха ми една рецепта да напръскам чепките грозде с разтвор на сода бикарбонат, но човека, който ми го каза само бил чул че ги отблъсквало, но не знае дозировката.
                              Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                              "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X