Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Язовир ''Малко Шарково"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Язовир ''Малко Шарково"

    Чудех се къде да я сложа тази тема! Дали при "рибарите" или тук...Но прецених , че тук има шанс да бъде видяна от повече форумци.
    Направих си кратка разходка около посоченият язовир / който май е най-големият язовир с насипна стена/ и бях възмутен от това което са направили рибарите. Мястото се превръща в сметище. Досега си мислех , че рибарите , като любители на природата спазват правилата и почистват след себе си....но не и тези които идват на това място. Слагам няколко снимки само , но от тях ще получите представа как е навсякъде.
    Прикачени файлове
    ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

  • #2
    От: Язовир ''Малко Шарково"

    Гледката е много грозна, но не бъди сигурен, че са риболовци. Тази година по язовирите през уикендите много малка част от къмпингуващите бяха метнали въдици. Основно караха на чалга и тежък рок, гарнирани с викове и крясъци и които по моето скромно мнение си бяха еднакво неуместни. В такива моменти искрено съжалявам, че нямам права да глобявам.
    Когато опознаеш живота - няма закъде да бързаш...

    Коментар


    • #3
      От: Язовир ''Малко Шарково"

      От година на сам, съм обеден, че най-големите замърсители на природата са рибарите. Познай кои са вторите, и вервай опитвам се да съм обективен. Иначе всички знаят много. Най-предният и уникален за мен случай е от Юни месец.
      @Цезъре и ти имаш право. Това е от август.
      Как милата ми родина се падна в толкова скапана държава?

      Коментар


      • #4
        От: Язовир ''Малко Шарково"

        Първоначално публикуван от didogen Преглед на мнение
        От година на сам, съм обеден, че най-големите замърсители на природата са рибарите. Познай кои са вторите, и вервай опитвам се да съм обективен. Иначе всички знаят много. Най-предният и уникален за мен случай е от Юни месец.
        @Цезъре и ти имаш право. Това е от август.
        Когато не съм със жена ми стават интересни диалози, че и нещо повече. Когато съм с нея стискам зъби и гледам да не влизам в конфликт. Ама като няма никакъв контрол от органите ...
        Хубавото е, че отвреме-навреме когато ни видят да си събираме панаира обикновено заради гузност пращат някое дете да ни пита "имате ли един чувал в повече".
        Когато опознаеш живота - няма закъде да бързаш...

        Коментар


        • #5
          От: Язовир ''Малко Шарково"

          Първоначално публикуван от didogen Преглед на мнение
          От година на сам, съм обеден, че най-големите замърсители на природата са рибарите. Познай кои са вторите, и вервай опитвам се да съм обективен. Иначе всички знаят много. Най-предният и уникален за мен случай е от Юни месец.
          @Цезъре и ти имаш право. Това е от август.
          И аз доста наблюдения съм събрал...Всичко е до човека все пак...Най много ме разсмиват ловците които тръбят че се грижат за дивеча Аз съм и ловец и рибар ..доста умерен и напоследък май клонящ към отказване.Причината - не ми понася хищническото отношение на тези клубари Е пак с уговорка , че може да не съм попаднал на правилните места...Замислих се когато започнах темата ..аз колко човека познавам ,които имат подрастващи дечица и ги възпитават много последователно в елементарните навици за опазване на природата и околната ни среда..Сетих се само за един /с три дъщери ..да са живи и здрави/...Оттам се тръгва...То програми ..то партии...а затъваме в боклуци...
          ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

          Коментар


          • #6
            От: Язовир ''Малко Шарково"

            То една от основните функции на жената е да разваля удоволствието на мъжа.
            П.С. Да не се жегне нЕкой...
            Как милата ми родина се падна в толкова скапана държава?

            Коментар


            • #7
              От: Язовир ''Малко Шарково"

              Навсякъде е така. Въпреки табелките ''Забранено изхвърлянето на отпадъци, глоба 300 лева'', всички си хвърлят на воля. Гадно племе сме си ..
              ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
              0878 23 58 34- Радо

              Коментар


              • #8
                От: Язовир ''Малко Шарково"

                За жалост повечето големи водоеми,които се използват за фамилен или другарски релакс през укендите са в подобно състояние,Шарково е сравнително отдалечен,на практика е граничен с Турско,навремето имаше и бариери с предупреждения,тоест по малко посещаван според мен,Копринка и Жрепчево са по популярни водоеми,а то си е до лична култура и хигиена останалото.Жалко за хора които оставят сметища след себе си,за съжаление са,вероятно и живота си така го подреждат,и децата си така ги възпитават.
                LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
                Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

                Коментар


                • #9
                  От: Язовир ''Малко Шарково"

                  Първоначално публикуван от belata Преглед на мнение
                  За жалост повечето големи водоеми,които се използват за фамилен или другарски релакс през укендите са в подобно състояние,Шарково е сравнително отдалечен,на практика е граничен с Турско,навремето имаше и бариери с предупреждения,тоест по малко посещаван според мен,Копринка и Жрепчево са по популярни водоеми,а то си е до лична култура и хигиена останалото.Жалко за хора които оставят сметища след себе си,за съжаление са,вероятно и живота си така го подреждат,и децата си така ги възпитават.
                  Жалко, че хората не се сещат, че след някой ден пак ще дойдат и ще тънат в мизерията която те са направили !
                  ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                  0878 23 58 34- Радо

                  Коментар


                  • #10
                    От: Язовир ''Малко Шарково"

                    Първоначално публикуван от didogen Преглед на мнение
                    От година на сам, съм обеден, че най-големите замърсители на природата са рибарите. Познай кои са вторите, и вервай опитвам се да съм обективен. Иначе всички знаят много. Най-предният и уникален за мен случай е от Юни месец.
                    @Цезъре и ти имаш право. Това е от август.
                    Зависи и е много относително за рибарите, че са най-големите замърсители, зависи от хората и къде си обикалял....
                    Не съм пристрастен, защото цялото племе у нас сме Рибари....... А просто защото има "уикендисти" които замърсяват повече от нас, но има и прилежни такива...
                    Жалко за язовирите, които тънат в мизерията направена от хората
                    За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
                    Honda Dominator 650
                    088ЧЧ93979-->Борис
                    0878956Ч38-->Борис

                    Коментар


                    • #11
                      От: Язовир ''Малко Шарково"

                      Първоначално публикуван от belata Преглед на мнение
                      За жалост повечето големи водоеми,които се използват за фамилен или другарски релакс през укендите са в подобно състояние,Шарково е сравнително отдалечен,на практика е граничен с Турско,навремето имаше и бариери с предупреждения,тоест по малко посещаван според мен,Копринка и Жрепчево са по популярни водоеми,а то си е до лична култура и хигиена останалото.Жалко за хора които оставят сметища след себе си,за съжаление са,вероятно и живота си така го подреждат,и децата си така ги възпитават.
                      Ако ми липсва нещо от "онова време" то е именно бариерите на граничните зони ....Живеехме в наистина девствена природа...Е свърши вече..." Добре дошли" на дървосекачите...бракониерите....мургавите " братя"... и така нататък....Тъжното е , че нещо хубаво трябва да умре...за да се гради отново....
                      ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Язовир ''Малко Шарково"

                        Първоначално публикуван от green Преглед на мнение
                        Ако ми липсва нещо от "онова време" то е именно бариерите на граничните зони ....Живеехме в наистина девствена природа...Е свърши вече..." Добре дошли" на дървосекачите...бракониерите....мургавите " братя"... и така нататък....Тъжното е , че нещо хубаво трябва да умре...за да се гради отново....
                        От друга страна е много малко вероятно това да са хора, живеещи по-далече от Елхово, Ямбол, Болярово... Най-много Сливен.
                        Когато опознаеш живота - няма закъде да бързаш...

                        Коментар


                        • #13
                          От: Язовир ''Малко Шарково"

                          От снимките не може да се разбере дали са рибари или не, но се разбра, че са мега мизерници..
                          Според мен се е вихрило някакво лудо парти..
                          Съмнавя ме да са рибари, щот те голяма част от времето си го изкарват там, обичат природата и т.н.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Язовир ''Малко Шарково"

                            Това е опит за акция да се организира или просто да си кажеш колко е мръсно....?

                            Коментар


                            • #15
                              От: Язовир ''Малко Шарково"

                              Тъкмо и аз това се чудех.
                              Близо до всеки голям град има язовир в подобно "болно" състояние.
                              Можем да почистим.
                              Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X