Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Еквадорска гъба "изяжда" пластмасата

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Еквадорска гъба "изяжда" пластмасата

    Поне 3 пъти съм обяснявал в този форум какво е маргарин и защо в него няма нито нефт, нито въглища, ама търтей не читател. Той не се различава принципно от естествените мазнини.

    От друга страна, по тези същите причини и мазнините не привличат много бактерии.

    Коментар


    • #17
      От: Еквадорска гъба "изяжда" пластмасата

      Е не мога да прочета целия форум, колкото и да ми се иска.
      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

      Коментар


      • #18
        От: Еквадорска гъба "изяжда" пластмасата

        Първоначално публикуван от Тихомир Преглед на мнение

        Tова, ако е вярно и се окаже ефективно, ще бъде може би най-голямата крачка към бъдещото очистване на планетата!
        Друго си мисля аз.

        Ако се открие бактерия или каквато там друга твар, която изяжда глупостта човешка на време, изобщо нямаше да е необходимо бъдещо очистване на планетата!
        Способен съм на всичко, стига то да е човешко. Който ме надмине не е човек.

        Коментар


        • #19
          От: Еквадорска гъба "изяжда" пластмасата

          Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
          Е не мога да прочета целия форум, колкото и да ми се иска.
          "...А трябва, трябва...", казало джуджето от вица

          Целия недей, но ясеновите за маргарина (и най-вече - за безалкохолните газирани без захар) ги прочети.
          Издъних се на Тюринг теста

          Коментар


          • #20
            От: Еквадорска гъба "изяжда" пластмасата

            Първоначално публикуван от Goblin Преглед на мнение
            "...А трябва, трябва...", казало джуджето от вица

            Целия недей, но ясеновите за маргарина (и най-вече - за безалкохолните газирани без захар) ги прочети.
            И понеже търсачката ни баца, ще е нахално ли да помоля за линкове?
            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

            Коментар


            • #21
              От: Еквадорска гъба "изяжда" пластмасата

              Е, ако можех да ти ги намеря щях ли така завоалирано да ти прехвърлям грижата да ги търсиш ?!?

              http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=59925

              За газираното услужливо не мога да я намеря.

              Първоначално публикуван от Liebherr4eto Преглед на мнение
              ...
              Дали се развива вярно в тази посока, като във филма за който говори Гоблин?...
              Гледай прекрасния документален филм "Trinity and beyond - the atomic bomb movie". Има едни много готини кадри преди операция Crossroads, в които един от отговорниците за операцията (адмирал Бланди), държи реч за телевизия / кинопреглед:

              "...(Противно на тиражираните в някои медии слухове), плануваните ядрени експлозии НЯМА да предизвикат верижна реакция която да превърне всичката вода във всичките океани в газ, та да паднат всички кораби по света на дъното. НЯМА да продъни океанското дъно та да изтекат океаните в дупката. НЯМА да унищожи гравитацията. Аз не съм ядрен плейбой, както някои ме описват, и не гърмя тия бомби за кеф..."

              Ето ТУК, почва на минута 1.32

              Та, както виждаш, опасения ВИНАГИ е имало, за всичко
              Последно редактирано от Goblin; 21-05-12, 18:05.
              Издъних се на Тюринг теста

              Коментар


              • #22
                От: Еквадорска гъба "изяжда" пластмасата

                В лабораторни условия ясно.А дали ще бъде трудно(лесно) това "изяждане"да е контролирано в големи мащаби?
                HONDA DOMINATOR 650
                ОРЕЛ ASTRA
                РСПБЗН-Приморско

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X