Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Походът на дебилите продължава.

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Походът на дебилите продължава.

    Днес официално на Канарските острови забраниха тютюнопушенето на обществени места. Работя в един шопинг център или МОЛ по нашенски. Днес спирам на открития паркинг и по навик паля цигара. Пристига един мамул в униформа и ми заявява, че не мога да пуша в района на шопинг центъра. Паркинга е на 50 метра от сградата. Казвам му,че не зная за такъв закон и тоя ми заявява, че това си е мой проблем и следвашия път ще ме награди с 200 евро глоба. Пратих го на майната му и заминах пушейки. Ясно, че чичата не е виновен за нищо но много му се изнервих. Както и да е. Няма смислено обяснение за мен за тая супер простотия. Парите на Канарските острови или поне 95% от тях идват от туризъм. Харесвана дестинация е защото е лято цяла година но все пак е в Европа и хората се чувстват спокойни. Законите са доста либерални та туристчетата могат да си изпращяват на воля. Преди около година ченгетата започнаха системно да спират и тарашат коли с чужда регистрация. Забраниха на всички заведения, включително дискотеките да работят след 2.30 часа. Сега им казват,че няма и да пушат. Тва да си го набиваш сам, щото някой, някъде мряцал, че така е много хубаво не ми го побира главата. Днес двама стари клиенти ми заявиха, че тва им е последното идване на острова. Прекарват си тук почивките от 14 години.
    О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

  • #2
    От: Похода на дебилите продължава.

    Тука виждам дългата ръка на бате бойко!
    Закон имаме, ама със спазването, се знае как е!
    Добре дошли в РБ.

    Коментар


    • #3
      От: Похода на дебилите продължава.

      Droba, съсипя ми деня. Аз се гласях да идвам там като се пенсионирам !
      Това е най-хубавото кътче на Европа.

      Коментар


      • #4
        От: Похода на дебилите продължава.

        Всичките тези простотии и ограничения дойдоха от онези смешни чиновничета от Брюксел със съмнителна сексуална ориентация.
        Докато не съсипят всичко и да наложат колкото се може повече ограничения във всяка една сфера.
        Не можело да се пуши, еми на мен ми се пуши, който не му се пуши да не пуши и да гледа настрани, когато някой пуши.
        Определено ще загубят много пари от тези ограничения и не само на канарските острови.
        Техниката в ръцете на дивака е парче желязо.
        Dacia Duster 4WD

        Коментар


        • #5
          От: Похода на дебилите продължава.

          Разбирам да не може да пушиш на закрито място, ама и под открито небе да те преследват, не е нормално. Социализъма така се бореше с призраци преди да се разпадне.

          Коментар


          • #6
            От: Похода на дебилите продължава.

            Първоначално публикуван от droba Преглед на мнение
            ...Пристига един мамул в униформа и ми заявява, че не мога да пуша в района на шопинг центъра. Паркинга е на 50 метра от сградата. ...
            Интересно... А ако си пушиш в колата на отворен прозорец?

            Утре очаквам да е забранено да ядеш на необособено за това място - все някак трябва да цуцат от туристите.

            Коментар


            • #7
              От: Похода на дебилите продължава.

              Еии смърт за пушачите, няма да могат да си размахват цигарките и всички да им се кефат...
              Винаги може да се случи на открито да вдишам на някой цигарените отвари, сори ама не съм длъжен да поемам нито грам от вашата отврат.
              Какво чудо надигат се непушачи и сега пискливите пушачи ще уреват света.

              Коментар


              • #8
                От: Похода на дебилите продължава.

                А ти с какво основание тровиш другите с твойте цигари?????????????
                Знаш ли какъв ужас е за непушача когато човека пред теб дими?
                Съжелявам само, че наща полиция не реагира така както тази при теб!
                "Джипът започва да върви, като спре да ти е жал за него"УАЗ 469ТЕРАНО 2,7ТДПЕЖО 307 1,6хди

                Коментар


                • #9
                  От: Похода на дебилите продължава.

                  Аз като бивш пушач „до 89 по 3 кутии Арда филтър“ съчуствам на пушешти те.
                  Какво като пушат на открито не пречат на никой.

                  Абе май всичко иде как казва Дробчето от еврочиновниците с еди каква си ориентация ама май там са мнозинство

                  Язък за испанците от бикоборци и велики мъжаги май се превърнаха в нация от гейове
                  К мирной жизни не пригоден.
                  Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
                  ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

                  Коментар


                  • #10
                    От: Похода на дебилите продължава.

                    А ти с какво основание тровиш другите с твойте цигари?????????????
                    Еии смърт за пушачите,
                    Брей, какви радетели за чист въздух!?
                    А случайно коли карате ли? Огън някога да сте палили?

                    Коментар


                    • #11
                      От: Похода на дебилите продължава.

                      Колеги, темата стана малко безмислена, репликите твърде остри и спора на ненужно висок тон. Дроба сподели какво го дразни и как се отразява на бизнеса и сега заключвам темата преди да е станало нужда да размахваме картони за обидни реплики.
                      LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                      www.ADV-Bulgaria.com

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X