Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Комар

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Комар

    Вчера разбрах, че мой познат се е обесил в Германия, затънал в дългове от залагания...

    Все за някакви коефициенти ми говореше и мачове...

    Трябва да предпазим младите от тая гадост...

    Някой чул ли е за забогатял от комар?

  • #2
    До: Комар

    Първоначално публикуван от Volk Преглед на мнение
    ....Някой чул ли е за забогатял от комар?
    Забогатял не. Спечелил да. Аз.

    Преди години на мнооого пияна глава заложих 10тина лева на бинго и спечелих линия.....и направо през вратата..линия навън. Аз по принцип не съм достатъчно тъп за да очаквам печалба от комар и за това си останах спечелил. Хи, хи.
    А и рядко се напивам...
    Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
    Към модераторите-А изтрийте го сега.
    Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

    Коментар


    • #3
      До: Комар

      Да
      Собственик на "казина".
      Иначе на 100% важи правилото за изключенията и правилата
      Имам клиент с казина, виждал съм безумни погледи на "играчи" в пет сутринта, вече потънали. Неспасяемо е Трябва да се тръгне от "малките" години.
      Но пък му отрязваш крилете за каквато и да е рискована операция

      Коментар


      • #4
        До: Комар

        Приятелят ти не е умрял от комар, а от болест. Лека му пръст.
        Комарджийството си е болестно състояние, като алкохолизма и всяка друга дрога. И също като тях се лекува с повече или по-малко успех според желанието на болния, възможностите му и обстановката.
        Издъних се на Тюринг теста

        Коментар


        • #5
          До: Комар

          Бъркате залаганията с комар, много хора с това си изкарват хляба.
          124 -> 164
          T4

          Коментар


          • #6
            До: Комар

            Говореше ми че "разбил" няколко "къщи", вероятно с успешните си залагания, но спомена нещо и за албанци... за да се обеси и то в Германия, значи е бил толкова уплашен че е предпочел да се ликвидира сам!
            Т.е. щом това се случва в Германия, значи ще се случи където и да е !

            В памет на Жоро Вълков и дано това да осмисли живота ти пич!

            Коментар


            • #7
              До: Комар

              По-скоро е прозрял
              Нещо, което е започнало извън твоите предпочитания, можеш само да го прекратиш по свой избор.
              И от "спечелилите" стигат до началните си стъпки. Някой сме ентусиасти и продължаваме, други им омръзва.
              Живот, какво да го правиш
              Може да разлееш малко ракия в негова памет. Но може и да му завиждаш

              Коментар


              • #8
                До: Комар

                Първоначално публикуван от сто Преглед на мнение
                Но може и да му завиждаш
                Тази екстра оставям на теб!

                Когато идваше тук, събираше махалата /неплатежоспособната/ и до сутринта купонясваха.... Обаждаше се ту от Монте Карло, ту от Швейцария...

                Гадна работа... /опука половината от дамите в софийските клубове/...И настина беше пич!

                Коментар


                • #9
                  До: Комар

                  Първият ми "набор", който се изнесе, беше едно лъчезарно момиче. Преди 25 години. Събу си чехлите на осмия етаж и слезе бързо... Остави малко дете.
                  Дълго време я съжалявах и бях в потрес. После съжалявах себе си

                  Не е задължително да му завиждаш. Нито да си като него. Но не го съжалявай

                  Коментар


                  • #10
                    До: Комар

                    Това беше много грешна посока!

                    Темата не е за самоубийството, а за хазарта, комара и последствията!

                    Младите да се пазят, а старите да знаят, че това за което са скърцали със зъби и яли жабета цял живот и са оставили на децата си, може да отиде за една нощ в някой тарикат, от тези, за които се чудиш абажур или ръкавици да си направиш от кожата им!

                    Коментар


                    • #11
                      До: Комар

                      Без въобще да познавам приятеля ти и с всичкото ми уважение към мъртъвците - чисто на теория мисля че двете теми са силно свързани. По простата причина че способността да извършиш самоубийство и способността с комар да се докараш до състояние в което самоубийството да е изход са взаимно свързани, и са производна на едни и същи душевни процеси, които не се наемам да анализирам. Зависимостта към хазарта си е патологична зависимост, май напоследък има и някакви теории които обясняват физиологично защо и как.

                      Отново - лека му пръст на човека. Изгори за да светиш.
                      Издъних се на Тюринг теста

                      Коментар


                      • #12
                        До: Комар

                        Хазартът е вид забавление. И както към повечето други можеш да се пристрастиш към него. Това обаче означава, че и без друго имаш склонност към такива неща и ако не е това, ще е друго. Познавам повече хора, които са загинали в планината, след като са решили, че могат да я предизвикват отвъд границите на разумното (скално катерене без осигуровка, самотни зимни преходи, ски/сноуборд в лавиноопасни зонии и т.н.), отколкото самоубили се или провалили живота си в следствие на хазат. Значи ли това, че ходенето по планините също е още по-лошо нещо? Проблемите идват чак когато емоциите надделеят над разума, а за това си трябва определен характер... а последствията от такъв, все ще се проявят някъде...
                        Грамотността е прозорец към интелекта, ако човек не може да усвои дори майчиния си език, то потенциала му за нещо повече е под въпрос.

                        Коментар


                        • #13
                          До: Комар

                          Доказано е, че човек колкото по-обеднява, толкова по-склонен е да залага. Сега в кризата тоя сектор се развива. Хубаво е днес да си букмейкър.

                          Коментар


                          • #14
                            До: Комар

                            Първоначално публикуван от sando08 Преглед на мнение
                            Бъркате залаганията с комар, много хора с това си изкарват хляба.
                            Кой с какво си изкарва хляба?

                            ---

                            Хазартът е като алкохола. Съществуват социални консуматори (веднъж седмично тото, два пъти годишно ротативка или по-рядко). Съществуват потънали (всички пари за това, независимо малко ли са или много и на каква цена се придобиват). Съществуват и фанатични въздържатели, една значителна част от тях са бившите потънали (без едно мога, с едно не мога). Изплуват само единици, личи им цял живот.

                            Неграмотност, слаба воля, липса на (приемлива за индивида) преспектива, фанатичен хедонизъм - това са предпоставките. Все резултат от възпитание.

                            Коментар


                            • #15
                              До: Комар

                              Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                              ...
                              Неграмотност, слаба воля, липса на (приемлива за индивида) преспектива, фанатичен хедонизъм - това са предпоставките. Все резултат от възпитание.
                              Познавам "казИнджия" с достатъчен брой зали тук и в чужбина,с приходите от които освен, че задоволява спортното си хоби, веднъж годишно "отскача" до Вегас и здраво залага, заедно с половинката си Но не потъва, знае кога е полетът за към "питомното" и не го пропуска
                              Отделено е толкова здраво стъпил на земята, че много хора могат да му завидят
                              Последно редактирано от сто; 10-05-10, 22:16.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X