Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вселената е несиметрична !

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Вселената е несиметрична !

    Константите на фините структури еволюират !

    Вселената е не симетрична !

    Едното мъдо, виси повече !

  • #2
    Мани, на мен дясната ми ръка е по-мастита от лявата, дясното ходило е с половин или един номер по-голямо. Какво остава за вселената...

    Коментар


    • KingofROAD
      KingofROAD коментира
      Редактиране на коментар
      Аве братчеда нещо е предозирАл... ама какво е, и господ не знае ...

  • #3
    Споко ! Ти си Страшилище ! Никой не мож да заспи, ако ти прочете постинга.
    Не си бъркай в носа! Ще си извадиш окото бе човек !

    Коментар


    • #4
      Тошооооу! Ти си знаеш...

      Коментар


      • To6o
        To6o коментира
        Редактиране на коментар
        Искам да е весело, бе човек ! а даже не съм лигльо. Солиден господин съм. Държал съм седемглава ламя за топките, или по скоро, така се чувствам.

      • To6o
        To6o коментира
        Редактиране на коментар
        Това са само постинги, никой не кълнем, никой не проклинаме.

    • #5
      Може да се окаже, че Пространството в Системата е нехомогенно (не всички сили действат еднакво във всички посоки, демек) за разлика от повечето общоприети до момента теории. Обаче някой, някога да е твърдял, че е симетрична... за прЪви път чувам, а за да се опитвам да оборя твърдение, което не съществува, ще ми трябват по- сериозни стимуланти за установяване на връзка с Твореца от тези, които ползвам в момента.
      Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

      Коментар


      • To6o
        To6o коментира
        Редактиране на коментар
        Как ще коментираш тезата, че електроните са еднакви, понеже електронът, Е САМО ЕДИН !

      • Тропчо
        Тропчо коментира
        Редактиране на коментар
        Ми-и-и-и, минимум два трябва да са. Ае, сети се защо?

    • #6
      Естествено, че е несиметрична... Иначе би трябвало някъде точно сега, да има планета с подобен форум, в който участници със симетрични на нашите имена и тела, да пишат симетрични теми на тукашните. Че даже и мъдете им да са симетрични на нашите, и сигурно им виси другото...
      Сигурен съм, че разгадаването на тайните на вселената, ще тръгне от несиметричността на мъдете. Просто за тая разлика там, едва ли ще се намери добро логично еволюционно обяснение...
      Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

      Коментар


      • To6o
        To6o коментира
        Редактиране на коментар
        Е ! Е затва Я пуснах темата ! Защото ИМА такива хора, които не им пречи да мислят !

    • #7
      Теоремата на Риман, за простите числа.
      Днес ги гледах числата, та толкова ли са важни ?
      Имаме три круши. Никоя математика, не може да каже, че и ако и трите са червиви, като пазарен принцип, ние круши нямаме, като продавци, и купувачите насреща нямат три круши в потенция.
      Излиза, червеят е важен !

      Коментар


      • #8
        Темата ми наглед глупава.
        Първите мисли ? Защото не мислите са наши, ние сме на мислите.
        Мисли влитат всякакви, хем трябва да ги подбираме, хем да се защитаваме. Защото мислите нападат.
        Как да оформим мъдра, сочна мисъл ? Ами, трудно е. Тва е като...като какво е, питам ? Гадно е да те питат, пък ти да не знаеш, нали ?

        Нещо за Бог, за Вселената, за всички ония работи дето Макс Планк, тоя тъпанар, как не го е мързяло да измисли. Време, на Планк, Дължина на Планк, Константа на Планк. Ай стига бееее... !

        Коментар


        • #9
          А 42 е?
          Peugeot 4007
          ex Nissan X-Trail 2.2 Di

          Коментар


          • #10
            Го.. Ясене... Прибери си версиите...
            Зависи къде. Симетрията при елементарните частици поне за сега е полезна концепция.
            - Зверь, самый лютый, жалости не чужд.
            - Я, леди, чужд. Так, значит, я не зверь.

            Коментар


            • To6o
              To6o коментира
              Редактиране на коментар
              Не тормозете, и не игнорирайте простите.
              Прости, неуки сме, но не можем да бъдем подтиснати, не е демократично, дори не сме цигани, негри, евреи.

          • #11
            Първоначално публикуван от nikolas3 Преглед на мнение
            А 42 е?
            То това е отговора, ама не се знае точто какъв е въпроса!
            יעבור
            «И това ще мине»

            Коментар


          • #12
            Въпросът касае, чудещият се човек.
            Любопитно ми е вие на какво се чудите, какво не знаете, защото , болен съм от синдрома на Прометей, смятам че нося Светлина на другите, тоест, знам че съм в грешка, и търся помощ от публиката.
            Последно се занимавах, с клиновидното писмо на шумирите. Хора, там е страшилище ! Не е един вид, барем пет вида, и отиваме 22 века преди Христа !

            Коментар


            • #13
              Първоначално публикуван от To6o Преглед на мнение
              Въпросът касае, чудещият се човек.
              ...
              :


              Коментар


              • deyan_h
                deyan_h коментира
                Редактиране на коментар
                Малко преди това се бяхме запознали...) с Ваньо и без Ваньо - за мен все тая.. Виж без Снежана... Вселената не е тая...

              • To6o
                To6o коментира
                Редактиране на коментар
                Ти, си приятен човек, искаш, разсъждаваш. Само ги пробвам. Така се прави човек, в всяка установлена система, разлюляване, да се види тактовата честота на статуквото.

            • #14
              В една тема няма само една тема.
              Когато глупавият Тошо, казва нещо, той казва ред други неща.
              Ако някой, днес е решил да поумнява, кво му пречи да прочете един глупав човек, като Тошо.

              Трябвало да ме бамнат даже ?

              Хора, не подценявайте модераторите, това са женени мъже, те и по големи проблеми от Тошо са имали .

              Коментар


              • #15
                Още ли не те е прилапало някое издателство? Или те е страх да публикуваш, щото не можеш да си подредиш искрите в главата? Така, на проблясъци всеки може. Дай едно подредено изречение какво искаш да ни кажеш. Метафори, остроумия, подмяташ се като риба на сухо... кажи бе, човек. Ако можеш, де! Може и да те разберем. Така ми звучиш като по Вайбър на 2джи мрежа през Нокиа с фенерче.
                Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                Коментар


                • To6o
                  To6o коментира
                  Редактиране на коментар
                  Тропчо ако ми казваш ,че съм гений, благодаря ти !

                  По принцип, си трябва да подразниш.

                  Ама, как ги назнайваш гениите бе човек ! Това е трудно !

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X