Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Пазете се и от Глобул

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Пазете се и от Глобул

    Преди две години сключих с Глобул договор за ползване на пет телефона: два с месечна такса 12 лв и три - с по 6 лева.

    През януари 2009 ми предложиха да преподпиша договора, защото изтичала давността му.

    Изрично споменаха, че всичко си остава при старите условия.

    Обаче от първи юли в сметката ми всички телефони са вече на месечна такса по 12 лева. Старите условия важели само за 6 месеца. А преди важеха две години.

    Византийска работа! Позволиха ми да напиша жалба, резултат от която ще има след...30 дни. А завишените месечни такси трябва да платя след 10 дни!

    В офисите им вече трябва да внимаваме като в съмнителните чейндж-бюра.

    (Уви, не може да се редактира заглавието. Да се чете Пазете се...)

  • #2
    До: Mdзете се и от Глобул

    Първоначално публикуван от Симеон Преглед на мнение

    Изрично споменаха, че всичко си остава при старите условия.
    Добър ден сняг! Договрите са за това-да се четат преди подписване
    Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
    0894328706

    Коментар


    • #3
      До: Mdзете се и от Глобул

      Първоначално публикуван от gorosop Преглед на мнение
      Добър ден сняг! Договрите са за това-да се четат преди подписване
      Това с пълна сила НЕ ВАЖИ за Глобул.Миналата година независимо че в договора ми бяха упоменати условията и цените,първата сметка след преподписването беше по стандартни,вместо преференциални цени.Жалба,разправии,цигании от тяхна страна докато се оправят нещата.Едно извинявайте даже нямаше,станала е грешка някаква
      В процеса на изясняване се оказа че не съм единичен случай,доста народ засякох по този повод.

      Коментар


      • #4
        До: Mdзете се и от Глобул

        Първоначално публикуван от gorosop Преглед на мнение
        Добър ден сняг! Договрите са за това-да се четат преди подписване
        Разбира се, че прочетох: Продължава се старият договор на същите условия.

        Не че не съм попадал и на "сняг".

        Коментар


        • #5
          До: Пазете се и от Глобул

          Първоначално публикуван от Симеон Преглед на мнение
          Пазете се...
          Пазете се и от хеМ ТЕЛ (хем жица)!

          Коментар


          • #6
            До: Пазете се и от Глобул

            Всичките са -един дол дренки,,

            Коментар


            • #7
              До: Пазете се и от Глобул

              Добре де, въжето ли свърши, или сапуна???

              и докога?

              може би ББ - като манна небесна, ще изчисти и от тази гняс ?

              или ако не той, кой?

              аман...

              Коментар


              • #8
                До: Пазете се и от Глобул

                Странни хора са в Глобул. Обаждат ми се и на мен да съм отидел в магазина им да си получа някакви бонуси. Отивам, а бонуса се оказва сметка за плащане и договор за преподписване. И вместо да имам някаква полза от това, че една година съм им плащал редовно, всъщност ми предлагат пак да им плащам гарантирано още една година.
                Май скоро ще останат без мизерните ми левчета.
                2010 CRF 250 R

                Коментар


                • #9
                  До: Пазете се и от Глобул

                  Аз пък реално не съм клиент на Глобул, но имам на мое име интернет от тях/значи все пак съм/. Това е от тия, дето си слагаш една джаджа в USBто и имаш нет навсякъде, където има обхват. Ползват го едни мои познати англичани, когато са в БГ. Плащат си го редовно и не съм се занимавал много, но днес се обадиха да им сложа 50 лв кредит, че го превишили и спрял нета. Та отивам да платя и викам на момичето "Я кажи кво става с договора, че не знам". Подписали сме на 12 април 2008 година за една година. Опасявах се, че е имало клауза за още една /юрист ама май не четох договора, като подписвах тогава, щото няма да го плащам аз/, но ми казаха, че вече мога да си прекратя договора когато пожелая. Бях приятно изненадан. Иначе нета е МЕГА скъп. Като надвишиш мегабайтите /и само мейли да отваряш ги надвишаваш/ цената е безбожна /ако не се лъжа около 10 стотинки на 1 мб, сметнете колко струва тегленето на филм /. Така че не си пускайте нет към Глобул ако не ви се плащат сметки по 150 лв на месец.
                  http://forum.offroad-bulgaria.com/%5...g%20%5B/img%5DFreelander 1.8, 16 v


                  http://ftp.domainbg.com/stojan/Pictures/banner2.jpg
                  http://ftp.domainbg.com/stojan/Pictu...rget=_blank%3E

                  Коментар


                  • #10
                    До: Пазете се и от Глобул

                    Е аз педи 2 дни получих SMS от тия с Хем теловете и Хем жиците - считано от 15.07.2009 безплатни телефони 1111, 1113, 1114 вече са платени. Честото!
                    Аз не вярвам в чудеса!
                    Разчитам на тях!

                    Коментар


                    • #11
                      До: Пазете се и от Глобул

                      Първоначално публикуван от Иван Горчев Преглед на мнение
                      Е аз педи 2 дни получих SMS от тия с Хем теловете и Хем жиците - считано от 15.07.2009 безплатни телефони 1111, 1113, 1114 вече са платени. Честото!
                      А това и аз го получих. Ама тия телефони за първи път ги чувам? За какво са?
                      Все, что делаешь, надо делать хорошо, даже если совершаешь безумство.
                      A2 (+)

                      Коментар


                      • #12
                        До: Пазете се и от Глобул

                        Първоначално публикуван от cveti Преглед на мнение
                        А това и аз го получих. Ама тия телефони за първи път ги чувам? За какво са?
                        За Прима картите - презареждане с ваучер, проверка на наличност и т.н.
                        Аз не вярвам в чудеса!
                        Разчитам на тях!

                        Коментар


                        • #13
                          До: Пазете се и от Глобул

                          Около Нова година на един от телефоните ми (внукът) бяха навъртяни 210 лева с настойчиви покани да спечелите Мерседес 600. Самият Глобул е спечелил, сигурно, 10 броя...

                          Коментар


                          • #14
                            До: Пазете се и от Глобул

                            Първоначално публикуван от Иван Горчев Преглед на мнение
                            Е аз педи 2 дни получих SMS от тия с Хем теловете и Хем жиците - считано от 15.07.2009 безплатни телефони 1111, 1113, 1114 вече са платени. Честото!
                            Поне едно малко добро след голямото зло. За проверка на наличност по сметка.


                            да наберете *101# и веднага на екрана на мобилния ви апарат се появява текст с информация за текущата наличност по сметката и срока на валидност на Prima картата (услугата е безплатна);

                            повече информация
                            http://mtel.bg/mobiltel/services/acc...nformation.php

                            Коментар


                            • #15
                              До: Пазете се и от Глобул

                              Аз от Хем тел избяха преди като излязоха вивата. Ухажваха ме и глобулци и хемтелци. Не им се вързах. От как сме на вива нема проблем. Сметки ниски всичко точно. Пък и преди преподписването на договора винаги имат едни бонуси едни подаручета. "Аз доволен" дето се викаше в една анимацийка
                              Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                              Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                              ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X