Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Права на потребителя?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Права на потребителя?

    Първоначално публикуван от asen3 Преглед на мнение
    не в българия живея . и моля те даи да не говорим за мебели еднодневки че направо избеснявам . в този бранш съм
    а дали някои след скандала ще ми обърне внимание е друг въпрос
    Поне пишете България с главна буква.

    Коментар


    • #17
      До: Права на потребителя?

      добре колега ще си взема поука " България"

      Коментар


      • #18
        До: Права на потребителя?

        Наскоро купих някакъв вакуумиран луканков салам от Фантастико. Пише, че е внос от Германия. Оня ден понечих да го мезна, обаче при разхерметизирането на дълбокия вакуум на опаковката ме лъхна някакъвсилен и особен аромат. Напомня ми на силен разтвор на Коколино с аромат на люляк. Глада обаче надделя над приказно-омайния мирис и реших да го изпържя, белким му излезе малко парфюма. Много мас излезе и много ухаеше. И сега седи в една паничка, застинала на калъп. Сапун за чудо и приказ с аромат на люляк. Цяла нощ се въртях и се оригвах на букет от свежи пролетни цветя. Киселини пълзяха по хранопровода ми и нахлуваха в трахеята с изгарящата си пяна. Три пъти пих сода бикарбонат , докато уцеля точното пе-ха.
        Ако оживея след тая химиотерапия, мисля да ги посетя тия хубосници с остатъка от колбаса. Да ги питам аз какво да го правя тия шпек сега, да си го окача вместо борче на огледалото или какво ?
        По едно време ми засмърдя на бадеми и съвсем се бях отписал...
        Последно редактирано от solenoid; 13-11-08, 21:54. Причина: лирически отклонения

        Коментар


        • #19
          До: Права на потребителя?

          Браво! Много картинно...
          К'во се оплакваш? Еко манджа!
          Lancia Delta HF Integrale Evolucione

          Коментар


          • #20
            До: Права на потребителя?

            Нали ? Какво се оплаквам изобщо... Разсипах маста по чашчици. Получиха се нелоши ароматни свещички.

            Коментар


            • #21
              До: Права на потребителя?

              Всъщност, не е лошо да спомена, че снимката е някъде от нет-а, а това със свещичките е майтап. Казвам това, след като осъзнах, че горния пост може да се окаже заблуждаващ.

              Коментар


              • #22
                До: Права на потребителя?

                От свинската кожа, от която се правят саламите /скъпите/, свещ не става!

                Коментар


                • #23
                  До: Права на потребителя?

                  Първоначално публикуван от kolonal Преглед на мнение
                  Тегаво е. От личен опит го казвам. Дори и касова бележка и гаранция да имаш пак е трудно. Да не кажа невъзможно. Примери много. Не ми се почва.
                  Васко имам много опит с тия приятели от КЗП,няколко дела,така че винаги съм насреща!

                  Коментар


                  • #24
                    До: Права на потребителя?

                    Първоначално публикуван от Volk Преглед на мнение
                    От свинската кожа, от която се правят саламите /скъпите/, свещ не става!
                    Свещ не знам, ама кандило си направих

                    Коментар


                    • #25
                      До: Права на потребителя?

                      1. Ако не ви приемат рекламацията в магазина
                      2. Ако стоката ви не е подменена / ремонтирана в рамките на един месец


                      тук има доста полезна информация по въпроса, но основния извод е, че трябва да се борим за правата си!
                      ________________________________________________
                      Subaru OUTBACK 2,5
                      Hyundai TUCSON 2.0

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X