Обява

Свий
Няма добавени обяви.

7 кг тротил пред депутатски блок

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: 7 кг тротил пред депутатски блок

    Сигурно съм много тъп, ама все още не схващам защо плачете "на чужд гроб"? Гръмнали колата на някой си Диков... Ами сигурно има защо, той си знае за какво го подсещат. Като ровиш в говната, няма начин да не те опръскат. Миналата седмица метнаха бомбичка на "бай-Милевица". Що не ревете за нея, или тя си го заслужава? Викате, Боко кълца ленти и не се бори с айдуците... Ами не му е работа бе, хора. Той, че си е палячо спор няма, ама не го вкарвайте в тоя филм. Той само се прави на Батман, иначе не е ГимнастИка си бара оная работа и пет пари не дава какво става в МВР, вие искате другите да го правят. Как се охранява район около 100 кв. км с 300000-400000 души население с 3 автопатрула с лимит 50 км. на кола и 3-4 пеши патрула? Но и цялото СДВР да беше в района, надали щеше да му опази колата без предварителна информация.
    Последно редактирано от kuzdov; 14-10-11, 18:28.
    "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
    Неизвестен мъдрец

    Коментар


    • #32
      От: 7 кг тротил пред депутатски блок

      Днес са: Физкултурника, Пожарникаря, Пицаджията... кви бяха още...
      Предишните с какви прякори бяха, че и на мен ми заслабна паметта? Яне Димката, Р Овч., ...
      Преди 10-15 години? По-свястни май бяха? До колкото си спомням - тогава май нямаше взривове и не ручахме асвалт...
      Килърите, Дедесарите, Палките, Палките 2, Наглите,.. Мазните.... Още ли питат по пътищата "Кво прайм?" ... че мене последния път ми препяваха: "Ето, не ти взимаме пари,... , не ти искаме пари"... (а по стар нявик се мъчех да си спомня на момента колко мога да изтръскам от джобчетата)...


      Много е яко да се забравя което не ни кефи...
      Публикувайте отговор

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X