Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бай Ганьо на един плаж

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Бай Ганьо на един плаж

    http://www.btv.bg/video/1627220246-B...ri_2011_g.html

    До колкото знам по това време беше събора, но както и да е...
    Мисля, че не е много уместно и ... еко да се развалят и малкото останали красиви плажове.
    Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
    И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
    вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

  • #2
    От: Бай Ганьо на един плаж

    Събора беше на 200км от този "плаж"
    Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
    0894328706

    Коментар


    • #3
      От: Бай Ганьо на един плаж

      Първоначално публикуван от Жоро Йорданов Преглед на мнение
      Събора беше на 200км от този "плаж"
      Ами аз знам, че събора не е бил там, но все пак го пуснах, че всичките дето са газили там са били с джипки.
      Просто някой/и може да се познае, а това не говори добре за поведението им на тези хора.
      После излиза лошо име на хората с джипките.
      Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
      И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
      вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

      Коментар


      • #4
        От: Бай Ганьо на един плаж

        Бяхме там преди три дни...райското заливче вече не е същото. Плажът е чист, джиповете са на пясъка от двете страни на чадърите. А скалните ниши са пълни с боклуци. Бай Ганьо е на всички плажове, не само на този...

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC04874.jpg
Прегледи:1
Размер:201.0 КБ
ID:5302162


        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC04873.jpg
Прегледи:1
Размер:233.3 КБ
ID:5302163


        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC04851.jpg
Прегледи:1
Размер:153.4 КБ
ID:5302164

        Коментар


        • #5
          От: Бай Ганьо на един плаж

          Офф, май вече е актуална клетвата -"БТВ да ти влезе в къщата". Според мен се провежда тотална политика за насърчаване на доносничеството.
          То не, че новината така представена е много лицеприятна, но наистина джиповете/ ми то с трабанчета ли да си дърпат лодките/ бяха болшенство, което ме навежда на мисълта, че това място си е определено за тази цел. А недоволни винаги ще има - това си е от ясно по- ясно.
          Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
          0894328706

          Коментар


          • #6
            От: Бай Ганьо на един плаж

            Това място от край време е плаж, още от времето когато в Бг нямаше джипове.. Малко хора го знаеха и местните неслучайно не го показваха на разни пришълци... В крайна сметка вече всички знаят къде е Болата. Лошо няма, но свинщината е тотална. В интерес на истината, на плажа има кошчета за отпадъци. Въпреки това скалните ниши са пълни с боклуци. А за приводняване на лодки има достатъчно каменисти заливи, напълно достъпни за джипове. Не стават за плажуване, но са идеални за баровци с моторни лодки.

            Коментар


            • #7
              От: Бай Ганьо на един плаж

              Не бях чувал за това място, но след бърза проверка в нета излезе – „…Болата е част от природен резерват “Калиакра”, който освен територия, съдържа в себе си и акватория…” Е нали резерватите, уж таковата… Вярно че нас българите, никой не може да ни набеди в непреодолим стремеж към опазване на природата си, но и този, който отговаря за резервата е за – „похвала”, да речем. Ако това с резервата е така де. Ако е нещо друго, нека да кажат хора, които знаят повече.
              JEEP CHEROKEE '86 XJ 4.0

              Манол Денев

              Коментар


              • #8
                От: Бай Ганьо на един плаж

                Концесионера да изчисти плажа....

                Друг е въпроса защо е решил че стопанисването му по този начин е по изгодно за него..... То всъщност отговора е ясен.....


                Като изниква и другия въпрос: А има ли изобщо концесионер в момента? И ако няма:- Защо го няма? Поредната алчност на чиновниците? Или?

                Или още: понеже някой се сети че е резерват - значи няма да има и концессия.... Обаче пари за охрана и контрол на достъпа няма....
                Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
                Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

                Коментар


                • #9
                  От: Бай Ганьо на един плаж

                  Ясно е, че където почнат да се трупат много хора става свинщина. Също така, че джиповете сами по себе си не са виновни. Но понеже доста от хората тук са ЗА да се пази природата, та затуй и новината е тук.
                  Скоро правихме една сбирка с приятели, та се заговорихме за 7-те рилски езера, понеже от дооста време не съм ходил, и ми разправят каква лудница е. Почивните дни е гъч от народ, пътечките който си бяха като за един човек, сега са като за автомобили .
                  Сбирката ни беше на х. Пършевица, понеже си изнасяхме разни маси навън за вечерта, та хижарката ни беше помолила преди да си легнем да приберем поне масите и пейките. На другия ден беше меко казано очарована, как сме си били прибрали всичко, изчистили и подредили. Явно не им се случва често. На тръгване даже по-големите буклуци си ги натоварихме и си ги свалихме надолу, въпреки, че и там можеше да ги изхвърлим.

                  Не разбирам , нали като отидеш на даденото място друг път, и ако си си заминал кочината, ще трябва в нея да седнеш. Явно на някой/и им е приятно .
                  Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
                  И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
                  вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

                  Коментар


                  • #10
                    От: Бай Ганьо на един плаж

                    Сега е времето на сафрида. Като се дръпнат пасажите, няма да има нито джипки, нито колесари. А че свинщината е пълна, няма спор.
                    За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                    Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Бай Ганьо на един плаж

                      Снимките от репортажа са от свободното от чадъри място и е изкривено представено. Ако обърнахте внимание не повече от 5-10 коли са снимани много пъти.
                      Тъпи журналя търсят евтина сензация.
                      А липсата на култура на преживяване е друг въпрос. Това започва от първите 7 години да се учи човек да си почиства след себе си.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Бай Ганьо на един плаж

                        Повечето коли от птичи поглед са на плажуващите. Понеже е сафридено време хората спират близо до буната от южна страна, за да си вкарат лодките. Там и пясъкът е нечист, т.е примесен с почвообразуващи материали. Там където са чадърите пясъкът е хубав. На една снимка се вижда семейство с чадър между колите, но никой не може да докаже дали не са били някои от собствениците на колите. Лодките, с които местните влизат, са нахвърляни тъкмо от тази страна и там другите хора, дошли на плаж обикновено не лягат. Друг е въпросът, че както джипарите, така и плажуващите трябва да пазят местността. А дали трябва да се допускат МПС си има орган, който може да забрани влизането. Отбивката за Болата ни води по незабранен път до залива. Има знак забранено, но никой не ходи след него, а завива надясно и слиза долу.
                        Не може да се показват тенденциозни снимки и после всички да приготвят калта и да започват да хвърлят напосоки. А опазването на Природата е дълг на всеки нас или по-скоро на всяко интелигентно и разумно същество.
                        Попитали радио Ереван може ли да се "оправи" жена на площада. Отговорът бил: Да,може, но не е препоръчително, защото всеки ще дава акъл.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Бай Ганьо на един плаж

                          Първоначално публикуван от Жоро Йорданов Преглед на мнение
                          Офф, май вече е актуална клетвата -"БТВ да ти влезе в къщата". Според мен се провежда тотална политика за насърчаване на доносничеството.
                          То не, че новината така представена е много лицеприятна, но наистина джиповете/ ми то с трабанчета ли да си дърпат лодките/ бяха болшенство, което ме навежда на мисълта, че това място си е определено за тази цел. А недоволни винаги ще има - това си е от ясно по- ясно.
                          Една от причините на запад да има ред,това е страха от обаждане на някой който може да те наклепа. И какво се получава ? Ами има ред. Аз лично нямам нищо против. Като се правиш на велик за сметка на някой друг,направи се на велик и като си плащаш за това ,а не да се оплакваш,че някой те е издал. Плащай си глобите и карай в същия дух. Рано или късно ще се появи някой ,който няма да се обажда в БТВ,а според това колко му е писнало от ,,величия,,ще вземе нещата в свои ръце.Абе само главоболия. По-добре я карай по правилата.
                          Последно редактирано от G_P_S; 08-09-11, 18:48.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Бай Ганьо на един плаж

                            Аз да използвам заглавието на темичката .



                            Я бързо ямболии да си признават кой- кой е , че имам и един въпрос- какво е това дето го хвърли в началото на клипа? Мека връзка или катализатор .

                            Коментар


                            • #15
                              От: Бай Ганьо на един плаж

                              Тоя от клипчето е събирателен образ на съвременния Бай Ганьо Според мен книгата на Щастливеца трябва да се обнови, като се добави частта "Бай Ганьо отива на море" - хихихи . Фейсбука му е виновен, че му се е скапала турската мека връзка. Сигурно ако спука гума, ще обвини Папата...
                              С "Фармахим" - непобедим
                              Дизел - само дънки!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X