Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Най-опасното животно на пътя

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Най-опасното животно на пътя

    Как мислите, кое е най-опасното животно на пътя?
    Знам, сега всички ще кажете - глигана!
    Дали?
    Скоро имах среща с моя застраховател. Та се заговорихме за рисковете, щетите, плащанията ..............
    Та и аз, естествено, казах, че грухтилника е най-страшен. Да, ама не!
    Мосюто ми изкара една статистика /нали е застраховател/, според която .......... да, наистина, най-тежки щети по автомомобила причиняват прасюгите, но само по автомобила .
    Защото се оказва, че най-много жертви и ранени при сблъсък с диво животно оставя ........... елена. И не заради голямата си маса, а защото при удара, който е предимно в краката, той се подкосява, пада върху капака и влиза с рогата вътре при теб, и именно тези красиви рога те правят на пастет . И понеже са ''чепати'', дори да не загинеш при самия удар, разкъсванията са толкова страшни, че си умираш по-късно в болницата.
    При глиганите лошото е, че очите им не отразяват светлината от фаровете, за разлика от всички други животни, които можеш да видиш отдалеч, точно заради това - сърни, елени, лисица ..............
    Иначе абсолютно категорично мога да кажа, че най-тъпото животно на света е сърната - караш си нормално, виждаш я отстрани на пътя - стои си и те гледа, наближаваш, намаляваш леко и точно, когато си вече на няколко метра от нея, тя стремоглаво се юрва пред колата и загива геройски! Е те това немога да си го обясня ! Защо правят така?! И зайците са същите серсеми, омръзна ми да вкарвам ABS-a в приключения, а на всичкото отгоре тук във Франция зайците са повече от врабчетата.
    Ако ще нафтата и без пари да я направят, пак че краднем!
    Само DIESEL !!!

    Мечтата на всеки леопард е да има гащи от курвенска кожа.

  • #2
    От: Най-опасното животно на пътя

    ЩастливецНаправо за завиждане сиВземи карай с отворен багажник и нама да завиждаш ма нашите чревоугодни подвизи Това за елена е стара истина, спомни си за лосовият тест,но не този със заобикалането а другият с фронталният удар.
    Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
    Селска фурна аспух нема. Пак същият.
    В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

    Коментар


    • #3
      От: Най-опасното животно на пътя

      Слаба работа са френските бракониери. Тука такива рискове може почти да се пренебрегнат. Само лисици виждам, рядко.

      Коментар


      • #4
        От: Най-опасното животно на пътя

        Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
        Слаба работа са френските бракониери. Тука такива рискове може почти да се пренебрегнат. Само лисици виждам, рядко.
        Вероятно даже въобще липсва явлението бракониерство . В повечето държави от ЕС за това се влиза направо в затвора .
        Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

        Коментар


        • #5
          От: Най-опасното животно на пътя

          Те в България бракониерите повечето са правоимащи и затова трудно им се вземат билетите.

          Коментар


          • #6
            От: Най-опасното животно на пътя

            Koн с каруца и Асан в каруцата. От това по-опасно, няма.

            Коментар


            • #7
              От: Най-опасното животно на пътя

              Първоначално публикуван от G_P_S Преглед на мнение
              Koн с каруца и Асан в каруцата. От това по-опасно, няма.
              особено, ако се връщат от сенокос, и косата не е прибрана ( според стария виц за мотористите )

              Коментар


              • #8
                От: Най-опасното животно на пътя

                Точно преди седмица една сърна ни пресече пътя между яз.Батак и гр.Ракитово...

                Коментар


                • #9
                  От: Най-опасното животно на пътя

                  Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                  Слаба работа са френските бракониери. Тука такива рискове може почти да се пренебрегнат. Само лисици виждам, рядко.
                  Ела гледай тука що става - няма ден да не засека сърни, или грухтилници, а зайци - море.
                  Не е за вярване, но една вечер излязоха сигурно 30-40 прасета, пресичаха си спокойно, спрях на не повече от 5 метра от тях, изобщо все едно ме нямаше, вървяха си бавно, важно ................... Абе все бях виждал по 5-6, ама такова нещо ............ онемях .
                  Ако ще нафтата и без пари да я направят, пак че краднем!
                  Само DIESEL !!!

                  Мечтата на всеки леопард е да има гащи от курвенска кожа.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Най-опасното животно на пътя

                    Една моя случка с кон на пътяНатиснете снимката за да я уголемите

Име:19052007.jpg
Прегледи:1
Размер:118.7 КБ
ID:5274163 на връщане от София .Удара беше с 120км.Спомням си само как в последният момент му видях муцуната пред предното стъкло само можах да кажа на приятеля ми на задната седалка кон и как стъклото става на сол. След като дойдох в съзнание и говорих с приятеля си ми каза, че при удара буса се е върнал няколко метра на зад .
                    Отървах се с две счупени ребра.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Най-опасното животно на пътя

                      Първоначално публикуван от яворчо Преглед на мнение
                      Една моя случка с кон на пътя..
                      УЖАС !!!

                      "Интересна" тенденция напоследък е и препускането на цигански каруци по ... тротоара... Плевен, ул. "Майска"... Няколко пъти виждам, как поради стръмното спускане, острия завой и ограничената видимост... г-н Бай Мангал се спуска в галоп по тротоара... А не рядко по него монават и пешеходци: деца, възрастни хора...
                      Кон, каруца, г-н Мангал... какво ли се случва, ако те връхлетят.. не ми се мисли...
                      Публикувайте отговор

                      Коментар


                      • #12
                        От: Най-опасното животно на пътя

                        Въпрос на гледна точка. И глигана е опасен, и лоса, и кравата, и бай каруцар. Ама от гледна точка на автомобилиста. А на мен като моторист ми се видя най-опасен един щъркел. И хем се движех с не повече от 90 км/ч. Обаче понеже се движех зад камион не го виждах и той горкия сигурно не ме е видял, но си беше направил сметката да прелети бааавно и нисичко зад камиона до съседната ливада. Аз пък кроех планове да изпреварвам..... Видяхме се от около 2-3 метра разстояние. Голямо пиле е щъркела да знаете и слава богу не много любопитно. Ако се беше обърнал към мене да ме огледа любопитно и беше позабавил още малко .... щяхте да сте ми хапнали житцето вече.

                        ПП Това разказвам заради куриоза. А иначе статистически са ме търкаляли само кучета и кокошки.
                        0888932647

                        Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

                        Коментар


                        • #13
                          От: Най-опасното животно на пътя

                          Котките също са като сърните ... Пресича и точно, когато наближиш, се връща ...
                          Дарин 0897042636
                          ВАЗ 2105

                          Коментар


                          • #14
                            От: Най-опасното животно на пътя

                            Каквото и да обяснявате,за мен най-опасно си остава пияното говедо зад волана.
                            "The two most important days in your life are the day you are born and the day you find out why."
                            Mark Twain
                            СтоЕнчA

                            Коментар


                            • #15
                              От: Най-опасното животно на пътя

                              Първоначално публикуван от Shtaiga Преглед на мнение
                              Каквото и да обяснявате,за мен най-опасно си остава пияното говедо зад волана.
                              И не пияните такива не са за подценяване.На пияното говедо може да му се случи да отрезнее.На другото говедо няма как да се случи.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X