Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кога КАТ ще направят хайка за КСЕНОНките.

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Кога КАТ ще направят хайка за КСЕНОНките.

    Снощи за пореден път ме завариха на няколко пъти голфчета, астрички, корсички и т.н. с нискобюджетен ксенон поставен в градинката пред блока, а регулиране на фаровете да се прави като гледаш как осветяват отсрещния гараж.

    Не е нормално една кола да има само едни светлини, дето са нито къси нито дълги.
    Не е нормално да те пускат да минеш преглед с нерегулирани фарове.
    Biagini Passo Powered By VW Syncro

  • #2
    От: Кога КАТ ще направят хайка за КСЕНОНките.

    За такива ксенони и нерегулирани фарове и аз имам само един вид фарове - дълги. Готиното е , че няма как да ти отговорят , дългите им или ги няма или са в небето.

    Подкрепям такава хайка!

    Коментар


    • #3
      От: Кога КАТ ще направят хайка за КСЕНОНките.

      Нека хайката да бъде за нерегулирани фарове, другото е въпрос на избор.
      Audi Q7 - продава сe ... http://www.offroad-bulgaria.com/attachment.php?attachmentid=934535&d=1508126732

      Коментар


      • #4
        От: Кога КАТ ще направят хайка за КСЕНОНките.

        Първоначално публикуван от bat_vanko Преглед на мнение
        Снощи за пореден път ме завариха на няколко пъти голфчета, астрички, корсички и т.н. с нискобюджетен ксенон поставен в градинката пред блока, а регулиране на фаровете да се прави като гледаш как осветяват отсрещния гараж.

        Не е нормално една кола да има само едни светлини, дето са нито къси нито дълги.
        Не е нормално да те пускат да минеш преглед с нерегулирани фарове.
        Колега - разбирам, че ти си изряден във всяко отношение . Поздравления !
        Не бях виждал такъв колега.... всеки прави някакъв допустим компромис.
        Ти - ако те заслепяват - отвърни с дългите и НАКАЖИ виновния. Той скоро ще си регулира фаровете.
        Не подканвай за хайки , че и ти ще изгориш за нещо. Освен това си представи една такава хайка - няма как да стане.
        Успех !

        Коментар


        • #5
          От: Кога КАТ ще направят хайка за КСЕНОНките.

          Няма вариант как КАТаджията на пътя по безспорен начин с техническо средство да установи че фаровете не са регулирани правилно . От това следва че и акт не могат да напишат защото пада на първа инстанция в съда . Освен това реглажа е малко условен един е при празен автомобил съвсем друг при натоварен примерно с трима човека на задната седалка и примерно 50 кг товар в багажника .
          Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

          Коментар


          • #6
            От: Кога КАТ ще направят хайка за КСЕНОНките.

            Аз нямам нищо против ксенона, просто не може да си сложиш на голфЪт една крушка с една светлина и да нямаш къси и дълги.
            Спират те, прецъкай къси дълги, нямаш, спрян от движение ... лесно и просто.

            Не съм никък изряден, но с моята неизрядност не преча на останалите. Не е номера да му набича дълги и да го заслепя, номера е той мен да не заслепява.
            Biagini Passo Powered By VW Syncro

            Коментар


            • #7
              От: Кога КАТ ще направят хайка за КСЕНОНките.

              Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
              Няма вариант как КАТаджията на пътя по безспорен начин с техническо средство да установи че фаровете не са регулирани правилно . От това следва че и акт не могат да напишат защото пада на първа инстанция в съда . Освен това реглажа е малко условен един е при празен автомобил съвсем друг при натоварен примерно с трима човека на задната седалка и примерно 50 кг товар в багажника .
              Колега за това има Ел.фарове за да може като се натвари колата и да си ги свалиш от копчето и като слязат хората пак си ги вдигаш.Мисля че почти-всички нормални коли го имат(без москвич,лада,заз )
              Кола без турбо е като жена без цици, върши работа но не доставя удоволствие.
              Витара 1.6 16V TURBO POWER!!!
              "Mud Angels" Stara Zagora

              Коментар


              • #8
                От: Кога КАТ ще направят хайка за КСЕНОНките.

                Подкрепям,писна ми да се разминавам с електрожени !!! за мен това не е никакъв ксенон.Няма как полицая на място да санкцоинира такъв водач.Всичко си е от човека,тои такива фарове си харесва-такива си е сложил,тои такава музика харесва-такава си е пуснал,предрежда се по светофарите,свири с клаксона още на жълто та човека от пред вече да тръва''Вечно бързат''.Не, не ,няма смисъл да пиша,че е доста маи.Да не подхващам тема ,че при дъждовно време нарочно се минава през локвите и се пръскат пешеходците.Аре малко се изнервих стига толкова.....

                Коментар


                • #9
                  От: Кога КАТ ще направят хайка за КСЕНОНките.

                  Първоначално публикуван от SaTaNaTa_83_stz Преглед на мнение
                  Колега за това има Ел.фарове за да може като се натвари колата и да си ги свалиш от копчето и като слязат хората пак си ги вдигаш.Мисля че почти-всички нормални коли го имат(без москвич,лада,заз )
                  Лада 2105 го има това устройство. Не е ел. но върши същата работа.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Кога КАТ ще направят хайка за КСЕНОНките.

                    Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                    Лада 2105 го има това устройство. Не е ел. но върши същата работа.
                    Виждал съм 2104 с таова устройство и да ти кажа май още като е излязла от завода не е можело да регулира фаровете.
                    А относно тия фарове- те от КАТ да не са вещи лица по устройство на автомобили че да са наясно кой можел е с заводски ксенони и кой не е.
                    Ники

                    Коментар


                    • #11
                      От: Кога КАТ ще направят хайка за КСЕНОНките.

                      Първоначално публикуван от infineon Преглед на мнение
                      Виждал съм 2104 с таова устройство и да ти кажа май още като е излязла от завода не е можело да регулира фаровете.
                      А относно тия фарове- те от КАТ да не са вещи лица по устройство на автомобили че да са наясно кой можел е с заводски ксенони и кой не е.

                      На моята си работеше чудесно. Имаше и чистачки за фаровете. Работеха си.
                      Внос от ГФР.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Кога КАТ ще направят хайка за КСЕНОНките.

                        В Русия "ксенонът" е забранен и глобите са доооста солени. КАТаджия си има и база данни, и познания по тех.устройството на автомобила, и достъп до база данни за да прецени, кой ксенон е гаражен. Отделен е въпросът, че си имам една кола с фабричен такъв и не виждам голяма разлика. Самата светлина е неестественна и заслепяваща.
                        Павел Викторов - 0 осем 7817878 три

                        Коментар


                        • #13
                          От: Кога КАТ ще направят хайка за КСЕНОНките.

                          Аз не съм съгласен че ксенона заслепява когато са регулиране фаровете правилно.Защо не говорите за китаиските халогенни крушки дето са по 100W?Те са още по-гадни!Аз съм за ксеноните!На вас като ви светят силно и се вижда добре пред вас ви е хубаво нали?
                          Кола без турбо е като жена без цици, върши работа но не доставя удоволствие.
                          Витара 1.6 16V TURBO POWER!!!
                          "Mud Angels" Stara Zagora

                          Коментар


                          • #14
                            От: Кога КАТ ще направят хайка за КСЕНОНките.

                            Имах предвид да се санкционира този дето на мястото на крушка с 2 светлини слага ксенон с една. Това е най-грубия нарушител, регулира така за да вижда добре нощно време, а когато се разминавате те изпържва.

                            П.П.
                            А регулировката да се следи стриктно на ГТП.
                            Последно редактирано от bat_vanko; 02-04-11, 16:27. Причина: П.П.
                            Biagini Passo Powered By VW Syncro

                            Коментар


                            • #15
                              От: Кога КАТ ще направят хайка за КСЕНОНките.

                              Първоначално публикуван от bat_vanko Преглед на мнение
                              Имах предвид да се санкционира този дето на мястото на крушка с 2 светлини слага ксенон с една. Това е най-грубия нарушител, регулира така за да вижда добре нощно време, а когато се разминавате те изпържва.

                              П.П.
                              А регулировката да се следи стриктно на ГТП.
                              Колега - аз има приятел . Изгоря му късата и го глобиха за това (тия дето приканваш за хайка)
                              И той изнервен ...... свърза на късо изгорялата крушка - дълги/къси и като е на къси - едната е постоянно на дълги.
                              Като му казах, че ще заслепява отсрещните - отговори нещо със "мамата" и ....
                              Та не е до ксенони, нито до китайски ...............до човек си е .
                              Та защо искате други да решат проблемите вместо да му "БРЪКНЕШ В МОЗЪКА" при разминаване ....май се притесняваш да не слезне някой да си "говорите" ....
                              Защо приравнявате коректните колеги с китайски ксенони с тези "некоректни" с нормални ксенони ?

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X