Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кръговете в житата

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Кръговете в житата

    Взех повод за тази тема от една друга, в спама(то аз повечето време там кисна).
    Та въпреки това което съм чувал и гледал като документални филми не можах да намеря добро обяснение от какво се получават.
    Като гледам какви сложни фигури са образувани си мисля, че това не са природни проявления. Остават две вероятности-човешка направа, или нечовешка. Тази втората е много обширна, но за повечето хора които поддържат тезата за нечовешка намеса това означава извънземен живот.

    Да вземем да поразнищим темата а?
    Има ли желание-има и начин!

  • #2
    От: Кръговете в житата

    Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
    Взех повод за тази тема от една друга, в спама(то аз повечето време там кисна).
    Та въпреки това което съм чувал и гледал като документални филми не можах да намеря добро обяснение от какво се получават.
    Като гледам какви сложни фигури са образувани си мисля, че това не са природни проявления. Остават две вероятности-човешка направа, или нечовешка. Тази втората е много обширна, но за повечето хора които поддържат тезата за нечовешка намеса това означава извънземен живот.

    Да вземем да поразнищим темата а?
    Да не си сял жито тая година бре?Ако да-мога да ти покажа как става номера...С дъска и въженца в двата и края...
    Виден столичен ихтиолог

    Коментар


    • #3
      От: Кръговете в житата

      Кольо, само дебил може да повярва, че правилните форми имат извънземен произход!

      В естественният свят няма равни и правилни форми, всъщност в цялата вселена няма!

      Какво повече да ти кажа пич, освен че ни се привиждат симетрични гърди и концентрични до съвършенство задници..

      В природата това го няма!

      Обърни внимание, че тия "извънземни" мачкат жита, само в определени ниви, а не на някое голф игрище, където може да отнесат някоя сачма в извънземните си задници!
      Последно редактирано от Volk; 02-04-11, 00:20.

      Коментар


      • #4
        От: Кръговете в житата

        Хаха, Вълкът ще ме убие с изказвания, но е прав. През 70-те години на миналия век едни студенти се натаралянкали и решили да си направят майтап. От тогава много хора се запалили и нощно време ставали и ходили да мачкат нивите, даже е имало бунт на фермери. През 80-те години е имало много голяма среща ( абе направо конференция) на хора с това хоби. А и не съм виждал извънземен да ползва ролетка. Nat geo имат цял филм за тези кръгове и тяхната поява.
        Как милата ми родина се падна в толкова скапана държава?

        Коментар


        • #5
          От: Кръговете в житата

          Не знам какво или кой ги прави, но си представям как сме космонавти,
          попадаме на планета с разумен живот и ей така за забавление
          или с дълбок научен замисъл, им рисуваме ребуси по поляните...

          Коментар


          • #6
            От: Кръговете в житата

            Първоначално публикуван от didogen Преглед на мнение
            ... Nat geo имат цял филм за тези кръгове и тяхната поява.
            Попаднах на филма преди две седмици.Показаха и обясниха как точно "извън земните"правят кръговете.Дори им дадоха задача с по-сложни фигури.Справиха се.....и то преди изгрев слънце за да не ги пипнат фермерите

            Коментар


            • #7
              От: Кръговете в житата

              Първоначално публикуван от artefekt Преглед на мнение
              Не знам какво или кой ги прави, но си представям как сме космонавти,
              попадаме на планета с разумен живот и ей така за забавление
              или с дълбок научен замисъл, им рисуваме ребуси по поляните...
              Май на Любен Дилов беше един разказ - години наред се опитвали да живеят в мир с местните същества, птици, които им пускали кодирани "съобщения", но не можели да ги разшифроват. Докато един от пришълците не ги зачесал отдолу както са в полет. И в хода на разследването признал, че е прозрял посланието - те просто ср@ли върху главите им

              Коментар


              • #8
                От: Кръговете в житата

                Уфологията не е наука, а диагноза.
                Световната конспирация - също.

                Коментар


                • #9
                  От: Кръговете в житата

                  Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                  Уфологията не е наука, а диагноза.
                  Също така само дебил, може да си мисли че е единственната форма на живот във вселената! / това е продължение на поста ми, а не лична нападка/

                  Пример - през теб /и през всеки от нас/, преминават, по -точно заливат и преминават през телата ни огромни количества информация, която не можем да усетим!

                  Да кажем - радиовълните на всички активни мобилни телефони и други подобни устройства...

                  Ако успееш да се стегнеш и да подслушаш през вътрешното си ухо, разговор между две пресичащи те електромагнитни устройства, ще усетиш и цялата вселена!

                  Коментар


                  • #10
                    От: Кръговете в житата

                    Усещали сме, ама сме затрили и това можене. За какво ни е? Нали сме се научили да хвърляме камъни!
                    Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                    Коментар


                    • #11
                      От: Кръговете в житата

                      Първоначално публикуван от Volk Преглед на мнение
                      Също така само дебил, може да си мисли че е единственната форма на живот във вселената! / това е продължение на поста ми, а не лична нападка/

                      !
                      тАКА Е, но не мисля, че и другите форми са дебили, та да вършеят кръгчета из нивята.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Кръговете в житата

                        Ако кръговете са два, а между тях има дълга дръжка, щях да си помисля, че това е поздрав (по-здрав) на фонда по земеделие към този, дето е сял нивата...
                        ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X