Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Милиция и полиция?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Милиция и полиция?

    Колега Куздов ,все пак би било по добре да се даде свобода на избора,не мислите ли.Има си плюсове има си иминуси.
    А колко ми хареса законът в Щатие-кратко ясно и категорично.А наше дупетати какви ли не заврънтулки измислят само и само да се наложи милиционерското мислене на забраните.

    Коментар


    • #47
      От: Милиция и полиция?

      Аз съм ЗА свободата на избора, но не е ли редно все пак да си изясним какво точно е свобода и какво "слободия"? Не мисля, че на кой каквото му е угодно е свобода на избора. Според мен единственото, което Бойчев ще постигне е премахването изцяло на ДТМ като метод за разплащане. Не, че ме е грижа, просто ми е странно как хората могат да жертват толкова усилия и средства за безсмислени каузи, вместо да ги насочат в някаква по-плодотворна (ако ще и за лично добруване) дейност. Искрено съм любопитен, на кой въобще му пука за тая кауза и каква е ползата за обществото ако все пак постигне своето? Колко хора ще се възползват от постигнатото? Имал бил 2000-3000 поддръжници във Фейсбука... Голям праз! Ако сформирам група(или както там му казват) за легализиране на дрогата, сигурно след 24 часа ще имам 100000 съмишленици, ама това няма да ме направи много велик, нали...
      "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
      Неизвестен мъдрец

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X