Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кой мобилен ползвате и на какви тарифи

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Кой мобилен ползвате и на какви тарифи

    Покрай наболели проблеми с мобилните оператори и нашумелите клаузи по договорите реших да спретнем една темичка. Та кой мобилен оператор използвате на какви тарифи и евентуално някакви странични услуги като интернет/ТВ.
    Идеята е да може да се направи една преоценка и какво може да се изстиска от операторите

    Тъй кат' съм пръв, май ми е ред

    До сега от .... някъде преди-около 2000г си купихме на прИмоция сим карти за 90лв/бр. от М-тел и до сега сме си при тях. Промоция
    В момента сме в група 9 карти, 3 от който са към сестра ми и мъжът й.

    Цените са без ДДС
    Месечна такса - 11.90лв
    Безплатни минути към другите оператори и стац. мрежи - 40мин.
    В групата говорим безплатно без лимит
    Към бизнес телефони в мрежата на М-тел говорим безплатно без лимит
    М-тел към М-тел - 25ст/мин (това важи и за към фиксирани мрежи в страната)
    М-тел към останалите - 28ст/мин

    Средно месечно за 6-те карти (другите 3 не ги плащам аз) приблизително 100лв +- (примерно предпоследната фактрура 98.80лв последната 122.26лв)


    п.п. Ако сметнете темата за неуместна или не на място, чувствайте се свободно да я наместите .
    Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
    И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
    вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

  • #2
    От: Кой мобилен ползвате и на какви тарифи

    Аз съм с четири поредни номера в група, за всеки плащам 2 лева на месец месечна такса и те могат да говорят по 1500 минути безплатно в групата. Първо това беше някакъв служебен план към ТУ с няколко хиляди номера в групата, но сега го разформироваха и мисля, че съм си отделна група. Към останалите оператори и разговори извън групата не знам какви са цените, но са ниски. Горе долу плащам сметка от 36-40 лева общо за четирите номера (аз ползвам един, другите съм ги раздал на близки).

    Уловката: договорът е 2 годишен с неустойка от 200 лева на телефон... и автоматично преподписване ако не се подаде молба поне 30 дни преди изтичане на договора... Т.е. това си е силно капанче

    Коментар


    • #3
      От: Кой мобилен ползвате и на какви тарифи

      Вива, такса пет лева (без ДДС) месечно - триста минути разговори в мрежата на Вива (вкл. фиксираната). Това в момента ми е "основният" телефон, случайно, или закономерно, но хората с които регулярно ми се налага да кореспондирам с в тази мрежа.
      Мобилтел "Прима" отпреди десетина години (май откак се появи такава карта) този телефон го държа главно заради многото хора, които знаят номера.
      Преди това, от `94-та бях абонат на Мобиком докато изобщо ги имаше.
      Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

      Коментар


      • #4
        От: Кой мобилен ползвате и на какви тарифи

        М-тел.
        2000 г. ми дадоха служебен от банката и веднага взех една карта и апарат за голямата дъщеря. След това ни "дадоха" на промоция още по три карти от банката "в група", та оборудвах и жената и другата дъщеря, а "външната" карта я изключих.
        След като напуснах си прехвърлих всичко на мое име. Три карти на "Комфорт" и една на "Съ/у/рф" за малката, но тя ползва мобилен интернет и й трябва. Опитвали сме семейството и Глобул и Вива, но всички са еднакви, а основните ни "абонати" са на М-тел. Досега не съм подозирал некоректни сметки, но никога не е късно....
        сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
        dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

        Коментар


        • #5
          От: Кой мобилен ползвате и на какви тарифи

          А бе я да попитам по-знаещите. Дайте акъл какъв план към Виваком да търся за активиране на прясно закупено "blackberry""?
          Не ми се иска от неразбиране да ме набутат с някой заробващ договор.

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X