Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Съкращение?!?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Съкращение?!?

    Колеги, може да е смешно, но не мога да разбера какво значи съкращението БСА в този случай : "Норми за проектиране на приемни сгради на транспорта - част "Автогари" (публ., БСА, кн. 11 от 1982 г.)" .
    Трябва ми този документ, но в сайта на ДНСК пише, че е в сила без да има линк откъде може да се види. Точно от 17.00ч. се занимавам и не мога да се справя, моля за помощ....предавам се . Какво е БСА, откъде да го дръпна....

  • #2
    От: Съкращение?!?

    Бюлетин за строителство и архитектура?(май е това) Потърси в нета.Явно е някакво периодично издание,ама точно какво, да кажат строителите(мисля че има такива във Форума).
    Явно е нещо като "Държавен вестник",ама за строителството.

    P.S.Те тука си го пише http://otpushvane.com/zakoni/n_3.html

    P.P.S.Хвърлих едно око в нета–има разни от наредбите в тоя бюлетин и в pdf-формат,ама точно тази за автогарите не я видях(това не значи,че я няма де).
    Успех!
    Последно редактирано от cecoa1; 21-12-10, 20:57.
    Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

    Коментар


    • #3
      От: Съкращение?!?

      Цецо, така е. Аз открих множество документи с публикация в БСА, но има и много стари от 60-70-те години, а никъде няма нищо упоменато за БСА, страница, архив....Айде строителите на помощ!

      Коментар


      • #4
        От: Съкращение?!?

        БСА = Българска Служба за Акредитация, ако не е това Бюлетина по строителство и архитектура се издава от едно малко издание на Граф Игнатиев 6 имам и телефон някъде, ако не го намерите ще се разтърся да ви го изпратя.

        Коментар


        • #5
          От: Съкращение?!?

          Или поне адреса, аз ще го намеря.

          Коментар


          • #6
            От: Съкращение?!?

            Колеги, искам да попитам дали някой случайно я е намерил тази наредба за автогарите в PDF формат или някакъв друг различен от хартиен?
            П.П. Благодаря предварително

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X