Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Съдебна медицина в София

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Съдебна медицина в София

    Днес имах един неприятен инцидент. Та въпросът ми е къде в София има съдебна медицина, колко се плаща, и има ли смисъл да се завежда граждански иск?

  • #2
    Re: Съдебна медицина в София

    Първоначално публикуван от Ivanov Преглед на мнение
    Днес имах един неприятен инцидент. Та въпросът ми е къде в София има съдебна медицина, колко се плаща, и има ли смисъл да се завежда граждански иск?
    Аз мисля че няма смисъл да водиш граждански иск.Естественно не знам за какво става въпрос-но иска е по добре да е в формата на една по здрава тояга срещу този който мислиш да съдиш.Гарантирано че има по голям ефект и по бърз

    Коментар


    • #3
      Re: Съдебна медицина в София

      От наблюдения знам, че набарат ли те прокурори и адвокати, ще си готов да ги замениш и за 100 тояги, ама ще е късно.

      Завеждай си иска и гледай цирк.

      Коментар


      • #4
        Re: Съдебна медицина в София

        Айде за адвокатите - се сещам. Ама прокурорите - те нали са на държавна ясла ?

        Коментар


        • #5
          Re: Съдебна медицина в София

          Това не им пречи да вадят нож на умряло куче. Колкото е по-банално делото, толкова по-вероятно е да разкажат играта на обвиняемия. А, под адвокати има предвид именно неговите. Ще му пийнат кръвчицата, да го "представляват". Боят се не губи, но завеждай и граждански иск.

          Коментар


          • #6
            Re: Съдебна медицина в София

            Първоначално публикуван от Obersturmbahnfuehrer Преглед на мнение
            Това не им пречи да вадят нож на умряло куче. Колкото е по-банално делото, толкова по-вероятно е да разкажат играта на обвиняемия. А, под адвокати има предвид именно неговите. Ще му пийнат кръвчицата, да го "представляват". Боят се не губи, но завеждай и граждански иск.
            Каква му е файдата да води дело?Ще иде 100 пъти да се разкарва до съда и ще се ядосва.Дори и да спечели делото пари е малко вероятно да вземе-защото осъденият няма да плати и ще каже че няма пари-това е дежурният номер Само ядове,разправий и разкарване по съдилищата това е резултата.

            Коментар


            • #7
              Re: Съдебна медицина в София

              Ми, ако пробва, ще каже колко пъти е ходил и каква му е била файдата. Аз знам какъв кеф е откъм обвиняемата страна, при това за изсмукан от пръстите "инцидент". Кафка ряпа да яде... 2000 кинта разходи ги отписваш от воле.

              Ей ги едни от юнаците, доколкото знам:
              1431 София, България
              ул. „Здраве” № 2, ет.2
              ЦЕНТЪР ПО СЪДЕБНА МЕДИЦИНА И ДЕОНТОЛОГИЯ
              тел: 9230-412 (канцелария)
              И.Д. Н-К ЦСМД Доц.д-р Станислав Христов, д.м.
              Ръководител: КСМД Проф.д-р Севдалин Начев, д.м.н.

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X