Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Нова "технология" за запълване на дупки!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Нова "технология" за запълване на дупки!

    Преди наколко години по главния път Русе-София в участъка Бяла-Плевен беше направен ремонт извадиха както каза колегата бетонните бордюри от банкета и поставиха филц/трошляк/.Копаха,валираха и още някакви опереции правиха да окрепят банкета.На същия този банкет потъна един ТИР,а при един проливен дъжд в един наклон извлече филца.

    Коментар


    • #17
      От: Нова "технология" за запълване на дупки!

      Тази технология е подходяща за второстепенни пътища с много, но не много големи дупки. Един мой приятел има такава машина. Ходиха целият екип на обучение в Англия. Първо се почиства с въздух, после се поставя емулсия и материала. Не трябва да има само вода.Предимството е, че пътя не се затваря, бързо става и самия трафик утъпква...съответно е по евтино. На "запад" е много разпространена...
      Клипчето съм го правил аз...

      Коментар


      • #18
        От: Нова "технология" за запълване на дупки!

        Днес ходих ме с колегата до Бобошево и много им се зарадвахме на кръпките пък то какво било. Нагоре по тясното пътче към вилната зона всичко е изкърпено добре. Там може и да се запази дълго време защото няма движение.
        На нас клиренс ни трябва , не скорост

        Коментар


        • #19
          От: Нова "технология" за запълване на дупки!

          Съгласен съм че става бързо,може би и ще остане известно време в дупката! Ама не ми се вярва,англичаните да го оставят така разпръснато на пътя! Този материал е най-малкото опасен,оставен да се рапръсква по платното.А и да не говорим за това,че след седмица,всичкият е в каналите.Ама като се замисля,те и без това са запушени,та някой и друг кубик филц -голяма работа!
          088пет722пет99
          http://www.hydropompi.com/

          Коментар


          • #20
            От: Нова "технология" за запълване на дупки!

            Някои от фирмите, работещи по тази технология, явно не я спазват напълно и затова им се разпилява материала. Сместа е от трошен камък смесен с емулсия. Стяга буквално за 2 минути...

            Коментар


            • #21
              От: Нова "технология" за запълване на дупки!

              Явно по тази технология бяха работили и по северозападнала България.По-точно пътя Козлодуй-Лом,но явно емулсията си се слага "на вкус" от майсторите и в случая липсваше.Резултатът за моята джипка беше една голяма люспа на предното стъкло,която вече две години нито зараства нито се увеличава, т.е. мисля,че минах леко...
              Тома Томов
              Вече с Kia Sportage.

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X