Обява

Свий
Няма добавени обяви.

All Blacks

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • All Blacks

    Момци, ей това като го гледам ток ме бие! Няма такъв кеф!
    http://www.youtube.com/watch?v=8PcmH...eature=related

    Последно редактирано от Тихомир; 01-05-11, 07:23. Причина: oпр. на линк
    Ако ще нафтата и без пари да я направят, пак че краднем!
    Само DIESEL !!!

    Мечтата на всеки леопард е да има гащи от курвенска кожа.

  • #2
    От: All Blacks

    Стари маорски ритуали. Има ли повече от петима Новозеландци на едно място и винаги се спретва нещо подобно.Имах уникалната възможност да наблюдавам един техен танцов състав в Лондон. Преди танца наблюдавах същото на живо. Нещо между представяне и заклинание.

    Коментар


    • #3
      От: All Blacks

      Първоначално публикуван от G_P_S Преглед на мнение
      Стари маорски ритуали. Има ли повече от петима Новозеландци на едно място и винаги се спретва нещо подобно.Имах уникалната възможност да наблюдавам един техен танцов състав в Лондон. Преди танца наблюдавах същото на живо. Нещо между представяне и заклинание.
      Аз август го видях на живо в Доминикана......страхотно беше!Мишоци, Приятелю наздраве и да си ми жив и здрав!

      Коментар


      • #4
        От: All Blacks

        Аз се ослушвам кога ще дойдат да играят тук във Франция и светкавично си купувам билет за стадиона.
        Знаеш ли, има хора, които ходят да ги гледат само заради Хака, само заради това! Стадиона е пълен с момичета и малки деца.
        В DECATHLON /най-голямата верига магазини за спортни стоки във Франция/ най-скъпите екипи са именно техните на Нова Зеландия, а не на Франция - факт! И се продават като топли банички.
        Прикачени файлове
        Ако ще нафтата и без пари да я направят, пак че краднем!
        Само DIESEL !!!

        Мечтата на всеки леопард е да има гащи от курвенска кожа.

        Коментар


        • #5
          От: All Blacks

          Бил съм там и много се вълнувах от именно тези гледки. После гледах едно филмче за хореографията на Хака. Всъщност са съчетани стъпки и жестове от иначе миролюбив танц. Те и самите маори са доста флегматични - новозенландците си ги гледат като културно наследство - и не им се налага да работят.

          Коментар


          • #6
            От: All Blacks

            Даже Кралица Елизабет ги покани и пожела да изпълнят Хака пред Нея лично, а после ги аплодира! Ето ги
            http://www.youtube.com/watch?v=la2ew0p9AfE
            Ако ще нафтата и без пари да я направят, пак че краднем!
            Само DIESEL !!!

            Мечтата на всеки леопард е да има гащи от курвенска кожа.

            Коментар


            • #7
              От: All Blacks

              Мише-жив и здрав!И си ми обещал нещо.....

              Коментар


              • #8
                От: All Blacks

                Едно такова филмче видях веднъж, само че играеха срещу френските национали - милите гледаха като наакани.
                Сигурно не е леко да си представяш как планина от дива мускулатура ти се изсипва фанатично връз главата...

                Апропо, този спорт е крайно непопулярен из нашите ширини (лично аз го намирам за безвкусен ). В Европа го практикуват на сериозно ниво само четирите дяла на Британия и Франция (с по-силни традиции в южната част). Отскоро и Италия изявява някакви напъни да се набута при големите батковци. Всички останали са зрители...
                Volk: Уж мъжки форума, ала-бала, ама до 10 секунди темата ще е изтрита!

                Коментар


                • #9
                  От: All Blacks

                  Легендарната маорска Хака станала символ на новозеландския национален отбор по Ръгби!
                  Апропо през 2009 отбелязахме 50 години Ръгби в България.

                  Коментар


                  • #10
                    От: All Blacks

                    Прави ми впечатление, че в ръгби има далеч по-малко сериозни травми, отколкото във футбола. Няма разправий, няма караници и други такива. С ужас си спомням счупването на Джибрил Сисе . Ето това имам предвид /те примери колкото искаш де /
                    http://www.youtube.com/watch?v=2cF4-rI_LjU

                    Като се замислиш в ръгби, където играчите са като булдозери яки мъже и по има-нема 120 кг, такива случаи нещо не се срещат. Вярно е, че е далеч по-физическа играта, но като че ли ритането и подлостите, а и симулацийте, са си жива екзотика.
                    Ако ще нафтата и без пари да я направят, пак че краднем!
                    Само DIESEL !!!

                    Мечтата на всеки леопард е да има гащи от курвенска кожа.

                    Коментар


                    • #11
                      От: All Blacks

                      Първоначално публикуван от мишоци Преглед на мнение
                      Прави ми впечатление, че в ръгби има далеч по-малко сериозни травми, отколкото във футбола. Няма разправий, няма караници и други такива...
                      Англичаните казват: Ръгбито е груб спорт за джентълмени, футболът е джентълменски спорт за грубияни...

                      Коментар


                      • #12
                        От: All Blacks

                        Първоначално публикуван от artefekt Преглед на мнение
                        Англичаните казват: Ръгбито е груб спорт за джентълмени, футболът е джентълменски спорт за грубияни...
                        Гледай ги внимателно да видиш как дори и, когато се сблъскат се разделят и играта си продължава, и всеки си гледа работата без разправий и псувни, а най-малко работа има съдията. Парадоксално, но е факт.
                        Последно редактирано от мишоци; 01-11-10, 23:04. Причина: правопис
                        Ако ще нафтата и без пари да я направят, пак че краднем!
                        Само DIESEL !!!

                        Мечтата на всеки леопард е да има гащи от курвенска кожа.

                        Коментар


                        • #13
                          От: All Blacks

                          На другият полюс е американският футбол. Спорт въсникнал на основата на ръгбито, в който контузиите са просто ужасяващи...

                          Коментар


                          • #14
                            От: All Blacks

                            Първоначално публикуван от artefekt Преглед на мнение
                            На другият полюс е американският футбол. Спорт въсникнал на основата на ръгбито, в който контузиите са просто ужасяващи...
                            Мани-мани ............. Ами те нали затова играят с каски и разните там протектори под екипа. Аз предпочитам ръгби, по-истинско е.
                            Като гледам статистиката ............ All Blacks са си жива легенда. Няма друг такъв отбор. И с тая Хака просто да ги гледаш е лют кеф! Толкова силно въздейства, че целия се накокошинвам и очите ми се насълзяват. Щом като и Кралицата им се кефи .........
                            Само виж статистиката от мачовете -

                            http://en.wikipedia.org/wiki/New_Zea...gby_union_team
                            Последно редактирано от мишоци; 01-11-10, 23:19. Причина: допълнение
                            Ако ще нафтата и без пари да я направят, пак че краднем!
                            Само DIESEL !!!

                            Мечтата на всеки леопард е да има гащи от курвенска кожа.

                            Коментар


                            • #15
                              От: All Blacks

                              Спорта се усеща на живо...Някой ден ако ми попаднат, с удоволствие бих ги гледал...

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X