Обява

Свий
Няма добавени обяви.

И аз изгорях от КУРиерските служби

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • И аз изгорях от КУРиерските служби

    Привет
    Да предопредя може и някой да прочете!!!
    От години изполвам куриерски услуги на почти всички
    В последно време се подлъгах по коректността на ЛЕО Експрес но ето го резултата, от 4 кашона с техника, единия обемист защото е с голям CRT монитор дойдоха само 3, този който бе с ТФТ изчезна безследно. Вече няколко дни ходене по мъките ми заявиха че може само на обезщетение от 20 лв да рачитаме. А най интересното че е всичките пратки се застраховат но на тази случайно куриера е забравил да сметне застраховка и никой не се е сетил да провери, най странното всички други са си наред. От това по явна кражба накъде повече?
    ОБОЖАВАМ ДА ЦАПАМ В КАЛТА
    Начин на живот- за някой:)Honda Shutlle 4WD 16V, Suzuki Samuraj SJ413, Toyota Runner 2.5TDI, Мургаш

  • #2
    Re: И аз изгорях от КУРиерските служби

    Като е явна кражба, пробаи в районното!

    Коментар


    • #3
      Re: И аз изгорях от КУРиерските служби

      Първоначално публикуван от momchil_vasilev Преглед на мнение
      А най интересното че е всичките пратки се застраховат но на тази случайно куриера е забравил да сметне застраховка и никой не се е сетил да провери, най странното всички други са си наред.
      Чие задължение е да се застрахова пратката? Или застраховката е опция, която можеш да си спестиш?
      Ние не сме неутрални!

      Коментар


      • #4
        Re: И аз изгорях от КУРиерските служби

        По принцип се спестяваше преди времезастраховката но сега всичко си застраховаме.
        Но като дойде куриера и почва да смята но незнайно как точно на тази не е сложил застраховка при изрично казване всички да са застраховани.
        Ха де
        А в Районното ако можеха да помогнат...
        е аз 300 лв ще ги прежаля ама навсякъде ще се постарая да разберат що за фирма е Лео Експрес
        ОБОЖАВАМ ДА ЦАПАМ В КАЛТА
        Начин на живот- за някой:)Honda Shutlle 4WD 16V, Suzuki Samuraj SJ413, Toyota Runner 2.5TDI, Мургаш

        Коментар


        • #5
          Re: И аз изгорях от КУРиерските служби

          проблема не е във фирмите, а в куриерите... понеже им плащат малко, свестните момчета напускат бързо...
          помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

          Коментар


          • #6
            Re: И аз изгорях от КУРиерските служби

            Ти си знаеш, струва ли си за 300лв. или не. Но е хубаво да подадеш жалба в РПУто, най- добре иди с изпращача и всички документи. Имаш всички данни за престъпление. Най - мразя да се опитват да ме е----т във въздуха.

            Коментар


            • #7
              Re: И аз изгорях от КУРиерските служби

              Напусках във всички възможни теми и места що за хора са и в понеделник ще ми пратят документите от София и отивам. Тяхната ......... не са случили на човека, парите се прежалват ама опитът да ми го ..... няма начин да мине безнаказано.
              ОБОЖАВАМ ДА ЦАПАМ В КАЛТА
              Начин на живот- за някой:)Honda Shutlle 4WD 16V, Suzuki Samuraj SJ413, Toyota Runner 2.5TDI, Мургаш

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X