Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Протест срещу незаконните действия на ССС спрямо интернет обществото

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    Re: Протест срещу незаконните действия на ССС спрямо интернет обществото

    Първоначално публикуван от disem Преглед на мнение
    ОСТАВА ДАТАТА 22.03!!! НЕЗАВИСИМО, ЧЕ ОТМЕНИХА ПРОТЕСТА, НИЕ ЩЕ СМЕ ТАМ - НА ПЛ. АЛ. НЕВСКИ ! НЕКА ВИДИМ СТИСКА ЛИ ИМ ДА НИ БИЯТ?

    Севдо, това сигурно ли е Да не стане, да идем аз и ти
    RB Patrol Team

    Коментар


    • #47
      Re: Протест срещу незаконните действия на ССС спрямо интернет обществото

      Първоначално публикуван от Асен Василев Преглед на мнение
      Севдо, това сигурно ли е Да не стане, да идем аз и ти

      Аз, ти и Дима Шегувам се! Много хора смятат, че пак ни правят на маймуни и ни пращат в парка в събота! Решихме, че въпреки всичко ще сме там на 22.03. - съвсем мирно и кротко.

      Коментар


      • #48
        Re: Протест срещу незаконните действия на ССС спрямо интернет обществото

        Това е последното съобщение в Замундата:

        Митинг в София - 24.03.2007, 17:00 - събота, Южен парк, пред постоянната сцена
        за контакти: torrent.miting@abv.bg

        Митинг в Пловдив - 22.03.2007, 17:00 - четвъртък, Централна поща
        за контакти: miting@philippopolis.com

        Във връзка с отговорността, която носят организаторите, молим всички да се въздържат от незаконни, неприлични и агресивни действия, които биха могли да опорочат мероприятието, както и всички непълнолетни лица, които желаят да присъстват, да бъдат придружени от родител или друго пълнолетно лице.
        Volk: Уж мъжки форума, ала-бала, ама до 10 секунди темата ще е изтрита!

        Коментар


        • #49
          Re: Протест срещу незаконните действия на ССС спрямо интернет обществото

          Въпреки всичко ще се срещнем "незаконно" утре в 17.00ч. на пл. Ал. Невски

          Коментар


          • #50
            Re: Протест срещу незаконните действия на ССС спрямо интернет обществото

            Среща утре 22.03. 16.45ч. на паркинга на паметника "Левски"

            Коментар


            • #51
              Re: Протест срещу незаконните действия на ССС спрямо интернет обществото

              Там съм...
              "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

              Коментар


              • #52
                Re: Протест срещу незаконните действия на ССС спрямо интернет обществото

                И аз съм там !!!
                LZ1HKW
                Реглаж на преден и заден мост
                My Jeep is not an SUV ..... your SUV is not a Jeep

                Коментар


                • #53
                  Re: Протест срещу незаконните действия на ССС спрямо интернет обществото

                  Успех и да сте по организирани от таксиметровите шофьори и да не направите хаос в движението на София че няма да има одобрение тук във форума Успех .

                  Коментар


                  • #54
                    Re: Протест срещу незаконните действия на ССС спрямо интернет обществото

                    Мда, според форума на вестник Сега, много народ смята да се разходи и пийне по бира пред Ал. Невски в четвъртък около 17 часа... както всеки друг четвъртък

                    http://www.segabg.com/online/article...d=2&id=0000501


                    P.S. Не съм в прекрасната ни родина, иначе и аз бих дошъл в четвъртък.

                    Коментар


                    • #55
                      Re: Протест срещу незаконните действия на ССС спрямо интернет обществото

                      За съжаление и аз няма да мога да дойда
                      LZ1HKW
                      Реглаж на преден и заден мост
                      My Jeep is not an SUV ..... your SUV is not a Jeep

                      Коментар


                      • #56
                        Re: Протест срещу незаконните действия на ССС спрямо интернет обществото

                        Е видяхме с този, онзи, пихме по бира, куките се изложиха при опита си да ме арестуват за "незаконно пиене на бира на публично място". Като видяха 4 микрофона и фотоапарат и умекнаха.

                        Абе срамна история, просто нямам думи. Било забранено да се пие бира на публично място. Значи според тях можем да пием бира само вкъщи.

                        Снимки:

                        http://www.bloodys.com/?p=177
                        VW Touareg V10, 5000cc

                        Коментар


                        • #57
                          Re: Протест срещу незаконните действия на ССС спрямо интернет обществото

                          Айде да не си отварям устата колко са те "арестували" и какви микрофони е имало... Щот се появи за три минути реши че ти се пие бира и като те предупредихме че тези с бирите им прибират личните карти се фръцна и се изнесе без едно "довиждане" да кажеш... Нищо лично ама да ни нямаше нас да се правиш на великия мъченик и да си приписваш чужди заслуги... Понеже цялата работа беше изключително трагикомична за пореде път се видя че нито сме силни нито сме организирани, така че ще ни таковат и бакшиши и полицаи и който си иска - каквото и да направят все ще остане без сериозен обществен резонанс...
                          Така че мисля да заключим темата и да си мълчим. Аман от велики философи, демагози и страшни борци за справедливост - видя се че бяхме 3(трима) от форума, Митко (Tutin) не го броя поради изложените по-нагоре факти. Овчедушие...
                          Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                          Коментар


                          • #58
                            Re: Протест срещу незаконните действия на ССС спрямо интернет обществото

                            Много ме е яд, че не можах да дойда
                            Обаче като гледам снимките, явно сте били повече полицай от колкото протестиращи
                            LZ1HKW
                            Реглаж на преден и заден мост
                            My Jeep is not an SUV ..... your SUV is not a Jeep

                            Коментар


                            • #59
                              Re: Протест срещу незаконните действия на ССС спрямо интернет обществото

                              Аз бях ама като не се познаваме...
                              "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                              Коментар


                              • #60
                                Re: Протест срещу незаконните действия на ССС спрямо интернет обществото

                                Първоначално публикуван от quadra Преглед на мнение
                                Айде да не си отварям устата колко са те "арестували" и какви микрофони е имало... Щот се появи за три минути реши че ти се пие бира и като те предупредихме че тези с бирите им прибират личните карти се фръцна и се изнесе без едно "довиждане" да кажеш... Нищо лично ама да ни нямаше нас да се правиш на великия мъченик и да си приписваш чужди заслуги... Понеже цялата работа беше изключително трагикомична за пореде път се видя че нито сме силни нито сме организирани, така че ще ни таковат и бакшиши и полицаи и който си иска - каквото и да направят все ще остане без сериозен обществен резонанс...
                                Така че мисля да заключим темата и да си мълчим. Аман от велики философи, демагози и страшни борци за справедливост - видя се че бяхме 3(трима) от форума, Митко (Tutin) не го броя поради изложените по-нагоре факти. Овчедушие...

                                Ай стига бе, направо понякога хората ме шокират. Куадра що се излагаш така така бе човек, не ти прави чест. Хваща ме срам като ти чета братвежите.

                                Аз изчезнах ЗА ДА СИ ВЗЕМА БИРА ! Дали защото толкова ми се е пиело бира в този студ, или точно защото съм непукист и смятам, че никой не може да ми забрани да пия бира - ти прецени. Нека ме проверат, нека ме забранят да си отворя една кутийка - аз точно това искам да ми се случи. Аз поне смея да се опъна срещу тъпотията и своеволието на полицията.

                                Забранено било да се пие бира на публични места. Е по-смешно нещо не бях чувал от години !

                                Взех си две кутийки бира и един чипс от близкото магазинче и след 10 минути бях на същото място. Това че вас вече ви нямаше е друг въпрос и. И да, по-горе казаното от мен е истина. Чак арестуване е силно казано, но нещата можеха да деградират, защото аз твърдо отказах да спра да си пия бирата и бях отведен с иззети документи до колите, където ми беше цитиран закона за публичните прояви и пр. Имаше трима души от незнам кои вестници, които само това чакаха и скочиха в защита на хората с кутийка бира, направиха полицията буквално за смях.

                                Г-н старшината в един момент си прибра извадките от закона и започна да обеснява, че е неморално да се пие бира.

                                С извинение, с целия ми респект към теб, обаче такива изказвания освен да ти кажа едно "що не си.." не знам какво друго да ти кажа.

                                Ебаси овчедушието, стоял 2 минути, ни ме видял ни ме чул и после ще ми говориш по този начин, я се стегни. Най-малкото нямам спомен да съм ти ял закуската с вилица.

                                Набери смелост да се извиниш, защото горе казаното от теб е

                                1) Невярно
                                2) Много обидно
                                3) Чисто и просто тъпо
                                Последно редактирано от tutin; 23-03-07, 05:40.
                                VW Touareg V10, 5000cc

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X