Обява

Свий
Няма добавени обяви.

В Европа ще забранят на Джиповете да се движат из градовете

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Re: В Европа ще забранят на Джиповете да се движат из градовете

    Първоначално публикуван от zzlatanov Преглед на мнение
    Леле проспал съм го. Но като гледам тези дето влизат в тази категория на заплашените те и гласуват законите. Затова мисля че този проблем не е в обозримото бъдеще за Б-я.
    И аз на това се надявам, щот по тая логика трябва да забранят и бусовете камионите и градския транспорт... Да се върнем към каруци всичките, хем е екологично...
    Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

    Коментар


    • #17
      Re: В Европа ще забранят на Джиповете да се движат из градовете

      Първоначално публикуван от quadra Преглед на мнение
      И аз на това се надявам, щот по тая логика трябва да забранят и бусовете камионите и градския транспорт... Да се върнем към каруци всичките, хем е екологично...
      Хъм, екологично казваш?!!
      Ама ми се върти в главата спора в Лондон в 19 век, кога града ще бъде затрупан от конските изпражнения!!
      Да им имахме тогавашните проблеми!!!
      יעבור
      «И това ще мине»

      Коментар


      • #18
        Re: В Европа ще забранят на Джиповете да се движат из градовете

        Първоначално публикуван от Skorpion_BG Преглед на мнение
        Хъм, екологично казваш?!!
        Ама ми се върти в главата спора в Лондон в 19 век, кога града ще бъде затрупан от конските изпражнения!!
        Да им имахме тогавашните проблеми!!!
        Добре схвана иронията...Един от най-големите разрушители на озоновия слой е Нова Зеландия...Ще питаш защо ли? Щот отглеждат мноого овце. А те на свой ред как да го кажа по-деликатно...отделят газове...метан най-вече... А той хич не е полезен за озона. Та ако ние тук плащаме екотакса за кола, то в Нова Зеландия фермерите плащат екотакса за овца... Закона беше приет преди няколко години за всеобщо фермерско неодобрение, ама какво да се прави, имаш пръдливи овце - плащаш като поп.
        Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

        Коментар


        • #19
          Re: В Европа ще забранят на Джиповете да се движат из градовете

          Aми то Камчатка трябва да плаща такса вулкан!!
          Че то само едно изригване на среден вулкан изхвърля в атмосферата толкова газове и пепел, че целокупното човечество нервно пуши отстрани!!
          Кой ли унищожи динозаврите - джиповете сигурно!!!
          יעבור
          «И това ще мине»

          Коментар


          • #20
            Re: В Европа ще забранят на Джиповете да се движат из градовете

            Първоначално публикуван от Skorpion_BG Преглед на мнение
            Aми то Камчатка трябва да плаща такса вулкан!!
            Че то само едно изригване на среден вулкан изхвърля в атмосферата толкова газове и пепел, че целокупното човечество нервно пуши отстрани!!
            Кой ли унищожи динозаврите - джиповете сигурно!!!
            Е, никой не създава вулкани нарочно, ама щом отглеждат овце плащат. За дивите животни се грижи естественния подбор. А динозаврите са умряли защото http://www.fishki.net/comment.php?id=18716
            Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

            Коментар


            • #21
              Re: В Европа ще забранят на Джиповете да се движат из градовете

              има си как да е еко, просто много дълго не е било ничия цел, а напротив...

              Коментар


              • #22
                Re: В Европа ще забранят на Джиповете да се движат из градовете

                Първоначално публикуван от superMAX Преглед на мнение
                Е сега ще скочи цената на буханките.... аз мисля да мина на Мицубиши Л 300...Абе живи здрави ще го измислиме
                SuperMAX ,нещо такова ,а?
                Прикачени файлове
                B+

                Коментар


                • #23
                  Re: В Европа ще забранят на Джиповете да се движат из градовете

                  Първоначално публикуван от vokel Преглед на мнение
                  SuperMAX ,нещо такова ,а?
                  е това гаранция е руско творение!!

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X