Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Безплатно обучение за майстори-ентусиасти в София, Варна и Бургас

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Безплатно обучение за майстори-ентусиасти в София, Варна и Бургас

    Моя много близка работи в произодителя на Ytong. Миналата година дариха газобетон на една детска градина. На който му е интересно да се научи да гради с газобетон може да посети:

    В София ще има безплатни обучения и демонстрации за майстори-ентусиасти. Определените дати за столицата са 4-ти и 18-ти юни от 13-17 ч и 5-ти и 19-ти юни от 9.00-13 ч.


    Обученията включват две части – теоретична и практична. Записалите се ще имат възможност в рамките на няколко часа да научат интересни факти за газобетонните блокчета, както и да получат полезни съвети и идеи за това как може да се постигне подобрена енергийна ефективност на дома и дълготрайност на
    фасадата, как сами да изградят етажерка, да облицоват ваната или да направят друг интериорен елемент от газобетон.

    Желаещите могат да се регистрират и да получат повече информация на сайта на фирмата
    или на телефон 02/ 819 33 43. Обученията ще се провеждат в Университета по архитектура, строителство и геодезия, (УАСГ, адрес: бул. Христо Смирненски 1). Няма ограничения за образование, възраст и професия, а входът е свободен. Всеки заинтересован може да избере кога да посети обучението според свободното си време.
    Георги Гатев

  • #2
    От: Безплатно обучение за майстори-ентусиасти на 4,5 и 18 и 19 Юни

    Аз ще взема да ида А дали има организирани посещения до завода на Итонг?
    Александър

    Коментар


    • #3
      От: Безплатно обучение за майстори-ентусиасти на 4,5 и 18 и 19 Юни

      Звънни един телефон, за да те запишат, на това в събота може и аз да намина.
      Георги Гатев

      Коментар


      • #4
        От: Безплатно обучение за майстори-ентусиасти на 4,5 и 18 и 19 Юни

        Абе аз се записах за днес, но май няма да ходя. Може би утре ще ида. Нещо не ми хареса как ми го обясниха по телефона - някак несериозно ми се стори направо. Мене ми се иска да посетя истински уъркшоп, не да ми рекламират продукт измислен преди 100 години. Благодаря за информацията и хубавата тема все пак.
        Александър

        Коментар


        • #5
          От: Безплатно обучение за майстори-ентусиасти на 4,5 и 18 и 19 Юни

          Беше много полезно. Надмина очакванията ми, поради което си коригирам мнението. Благодаря за информацията.
          Александър

          Коментар


          • #6
            От: Безплатно обучение за майстори-ентусиасти на 4,5 и 18 и 19 Юни

            Радвам се че е било полезно!

            Като има организирани следващи обучения ще пиша отново!
            Георги Гатев

            Коментар


            • #7
              От: Безплатно обучение за майстори-ентусиасти на 4,5 и 18 и 19 Юни

              Тази седмица е Варна, мисля че другата ще е в Бургас. Информация по-долу:

              На 16-ти и 17-ти юли в град Варна в Строймаркет ООД с адрес - Западна промишлена зона, ул. Уста К. Фичето 31 ще се проведат безплатни обучения за майстори ентусиасти. На 16-ти (петък) обучението е от 13 ч., а на 17-ти (събота) – от 9 ч. сутринта. Обучението е част от националното турне на (производител на газобетон) в цялата страна.

              Обикаляйки страната със своите лектори и демонстратори в активния сезон на ремонтите, всеки желаещ има възможност да получи базови знания и да осъществи идеите си за дома. Всички обучения за напълно безплатни, няма ограничения за образование, възраст и професия. Всеки заинтересован може да избере кога да посети обучението според свободното си време.

              За записване и информация:
              телефон 02/ 819 33 43 и 088 828 59 60
              Георги Гатев

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X