Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Къща от балони

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Къща от балони

    .

    Ще видим каква къща си поръчал Пиер Карден на архитекта Анти Ловаг.
    Казва се "Къща от балони" и се намира в покрайнините на Кан - лазурния бряг на Франция.





































  • #2
    От: Къща от балони

    Мястото е красиво, но тази къща ми прилича на струпани един върху друг циреи...които сякаш всеки момент ще се пукнат.
    За съжаление фантазията на някои архитекти и дизайнери клони към патологията...
    Благодаря, Майкъл...въпреки, че не ми харесва, е много интересно като факт

    Коментар


    • #3
      От: Къща от балони

      Първоначално публикуван от cveta68 Преглед на мнение
      Мястото е красиво, но тази къща ми прилича на струпани един върху друг циреи...които сякаш всеки момент ще се пукнат.
      За съжаление фантазията на някои архитекти и дизайнери клони към патологията...
      Благодаря, Майкъл...въпреки, че не ми харесва, е много интересно като факт
      Точно това правя.
      Да се видят разни неща.
      Една наша възрожденска къща има повече дух и красота от тази.

      Коментар


      • #4
        От: Къща от балони

        По някои елементи на дизайна предположих, че е стара, а тя даже се оказа паметник на културата "Прозорците" изглеждат така, както си представяхме илюминаторите на космическите кораби някога, когато четяхме "Галактика"
        Грозна, хубава, но щом е на брега на морето на мен ми харесва

        Коментар


        • #5
          От: Къща от балони

          Никак не ми харесва. От тези изпъкнали прозорци като гледаш морето ще ти се завива свят от изкривяването.
          "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

          Коментар


          • #6
            От: Къща от балони

            Изглежда французите мислят различно от нас.
            Тази къща, вече е вписана като исторически паметник от френското министерство на културата,
            макар че няма 40 години откакто е направена.

            Коментар


            • #7
              От: Къща от балони

              Абе те и за Ситроен мислят, че е красива кола, ама....
              "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

              Коментар


              • #8
                От: Къща от балони

                Сайтът на автора, където е обяснил това-онова на неверници като нас

                Коментар


                • #9
                  От: Къща от балони

                  Първоначално публикуван от Джамбазов Преглед на мнение
                  Абе те и за Ситроен мислят, че е красива кола, ама....
                  Искаш да кажеш, че Додж Джърней е най-хубавата кола ли

                  Коментар


                  • #10
                    От: Къща от балони

                    Топло....топло...
                    "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Къща от балони

                      Бих я кръстил : рак на дванадесетопръстника . Ясно е от къде Дъглъс Адамс е черпил част от идеите си . „ Като всички останали кораби на вогоните, и този имаше вид по-скоро на съсирек, отколкото на нещо ръкотворно. Противните жълти подутини и израстъци, които стърчаха от него във всички посоки, биха загрозили външния вид на почти всеки кораб, но в случая за жалост това бе невъзможно. И по-отвратителни неща са били съглеждани в небесата, но не и от свидетели, заслужаващи доверие."

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:018932066-big.jpg
Прегледи:1
Размер:157.9 КБ
ID:5179776
                      Последно редактирано от droba; 27-05-10, 20:48.
                      О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

                      Коментар


                      • #12
                        От: Къща от балони

                        Първоначално публикуван от droba Преглед на мнение
                        Бих я кръстил : рак на дванадесетопръстника . Ясно е от къде Дъглъс Адамс е черпил част от идеите си . „ Като всички останали кораби на вогоните, и този имаше вид по-скоро на съсирек, отколкото на нещо ръкотворно. Противните жълти подутини и израстъци, които стърчаха от него във всички посоки, биха загрозили външния вид на почти всеки кораб, но в случая за жалост това бе невъзможно. И по-отвратителни неща са били съглеждани в небесата, но не и от свидетели, заслужаващи доверие."

                        [ATTACH=CONFIG]211418[/ATTACH]

                        Ха ха ха, това много ми хареса

                        Коментар


                        • #13
                          От: Къща от балони

                          Първоначално публикуван от cveta68 Преглед на мнение
                          Мястото е красиво, но тази къща ми прилича на струпани един върху друг циреи...които сякаш всеки момент ще се пукнат.
                          За съжаление фантазията на някои архитекти и дизайнери клони към патологията...
                          Благодаря, Майкъл...въпреки, че не ми харесва, е много интересно като факт
                          +1, абсолютно се съгласявам с колежката.
                          ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                          Коментар


                          • #14
                            От: Къща от балони

                            Тук няма ли фенове на Тарко Барба? Това си е точно неговата къща...
                            Мария Стоева 0889 82 51 и 87.

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X