Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Лазерно рязане на ламаринени декорации

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Лазерно рязане на ламаринени декорации

    Здравейте,захванал съм се с подновяване на външната порта на къщата и искам след като стане да бъде украсена с няколко декоративни елемента .Според мен за целта най ще са подходящи лазерно изрязани елементи.Преполагам,че ще ми трябват и някакви шаблони.Елементите ще са от тънка ламарина и ще се захванат с по няколко точкови заварки за портата.Моля да ме насочите към работилница или цех (в София или в околностите),където ще могат да ми свършат работа.
    Благодаря

  • #2
    От: Лазерно рязане на ламаринени декорации

    Първоначално публикуван от a.ngelov Преглед на мнение
    Здравейте,захванал съм се с подновяване на външната порта на къщата и искам след като стане да бъде украсена с няколко декоративни елемента .Според мен за целта най ще са подходящи лазерно изрязани елементи.Преполагам,че ще ми трябват и някакви шаблони.Елементите ще са от тънка ламарина и ще се захванат с по няколко точкови заварки за портата.Моля да ме насочите към работилница или цех (в София или в околностите),където ще могат да ми свършат работа.
    Благодаря
    10X В гооглето... Имат и водно рязане

    Коментар


    • #3
      От: Лазерно рязане на ламаринени декорации

      Първоначално публикуван от a.ngelov Преглед на мнение
      ...Моля да ме насочите към работилница или цех (в София или в околностите),....
      Фирмите са наистина много. Зависи от кой край на София си.
      Ето от мен две около Илиянци и Дружба вторите правят врати и огради.

      Моля ако се сметне за реклама или друго нарушаване на правилата публикацията да бъде премахната.

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X