Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Помощ за пренасяне - нужда от кашони

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Помощ за пренасяне - нужда от кашони

    Дълго се чудих къде да пусна тази тема, но май мястото и е тук. Та ще ми се наложи за 2 месеца да опразня целия си апартамент, за да го ремонтират основно. Цялото имущество времмено ще прибера на склад. За книгите( които у нас са много) и разни други неща ще са ми супер удобни картонени щайги от плодове и зеленчуци. Здрави, леки и се подреждат една връз друга. Голямата ми молба е ако някой знае от къде мога да взема подобни, да даде инфо. Пробвах в един голям магазин Фантастико, дори предложих пари, но оттам ми обясниха че еди кой си, по еди кое си вриеме трялбвало да се открие и да се говори, щото те така и така ги изхвърляли, но не им се занимавало с мен. Ще ми трябвата около 30 броя, утре ще пообиколя и малките плодзеленчуци в квартала, но незнам дали ще успея да си осигуря. Та ако някой може да помогне в намирането или с идея, ще съм много благодарен.
    LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
    www.ADV-Bulgaria.com

  • #2
    От: Помощ за пренасяне - нужда от кашони

    http://www.kashoni.com/

    Надявам се съм от полза.

    Коментар


    • #3
      От: Помощ за пренасяне - нужда от кашони

      Първоначално публикуван от a.ngelov Преглед на мнение
      http://www.kashoni.com/

      Надявам се съм от полза.
      Мерси, това за дрехите ще е ОК, но книгите са още под въпрос.
      LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
      www.ADV-Bulgaria.com

      Коментар


      • #4
        От: Помощ за пренасяне - нужда от кашони

        За кога трябват ще пробвам да организирам нещо в Червен бряг
        За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
        0878 79 20 61 Борис

        Коментар


        • #5
          От: Помощ за пренасяне - нужда от кашони

          Кашони:

          Магазини Метро. Продават и нови в офис-щандовете, но тези, които им остават от подреждането на стоката седят сгънати в едни кошници с колелца. Те са безплатни, но асортиментът от размери е според случая.

          Коментар


          • #6
            От: Помощ за пренасяне - нужда от кашони

            От доставките на Сър Лазар при мен има един голям сандък (кашон върху палет90х20х60см грубо) ела да го вземеш.....и в началото на Костинброд произвеждат.
            0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

            Коментар


            • #7
              От: Помощ за пренасяне - нужда от кашони

              Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
              Дълго се чудих къде да пусна тази тема, но май мястото и е тук. Та ще ми се наложи за 2 месеца да опразня целия си апартамент, за да го ремонтират основно. Цялото имущество времмено ще прибера на склад. За книгите( които у нас са много) и разни други неща ще са ми супер удобни картонени щайги от плодове и зеленчуци. Здрави, леки и се подреждат една връз друга. Голямата ми молба е ако някой знае от къде мога да взема подобни, да даде инфо. Пробвах в един голям магазин Фантастико, дори предложих пари, но оттам ми обясниха че еди кой си, по еди кое си вриеме трялбвало да се открие и да се говори, щото те така и така ги изхвърляли, но не им се занимавало с мен. Ще ми трябвата около 30 броя, утре ще пообиколя и малките плодзеленчуци в квартала, но незнам дали ще успея да си осигуря. Та ако някой може да помогне в намирането или с идея, ще съм много благодарен.
              В Кауфланд си ги отделят след касите и си има табелка :
              Ако имате нужда от тези кашони да ги взимате и ползвате.
              Ако в момента няма след касите - просто ги попитай и ще ти дадат . Там си има такъв ред - който му трябва кашон, кашони си взима .
              Поне в Пловдив е така . Успех !
              Забравих за другия вариант - на зеленчуковата борса се продават по 50 стотинки бройката с капака.

              Коментар


              • #8
                От: Помощ за пренасяне - нужда от кашони

                Злати,мога и аз да попитам за кашони от ТВ мотат се по склада!Ако искаш ми се обади да се разберем
                ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                Коментар


                • #9
                  От: Помощ за пренасяне - нужда от кашони

                  Благодаря на всички Ви. Отивам днес в Кауфланд и после в Костинброд до ден-два. Благодаря и на колегата от Червен бряг, ама от там няма как да ги взема. И Митак, ще ти звънна
                  LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                  www.ADV-Bulgaria.com

                  Коментар


                  • #10
                    От: Помощ за пренасяне - нужда от кашони

                    От Кауфланд, Била и Метро не става, освен ако не дебнеш за по 1-2 вътре в магазините. Отзад в дворовете тези магазини имат огромни контейнери само за хартия с прикачено устройство за раздробяване и пресиране. На всеки 10-15-30 минути някой изкарва от вътре 1-2 до 10-20 кашона и ги изхвъля в машината, но кога ще дойде и какво ще донесе не е ясно. Тая възможност отпада, щото е голяма загуба на време с неясен резултат.
                    LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                    www.ADV-Bulgaria.com

                    Коментар


                    • #11
                      От: Помощ за пренасяне - нужда от кашони

                      Злати, ти Народната библиотека ли ще пренасяш?

                      Коментар


                      • #12
                        От: Помощ за пренасяне - нужда от кашони

                        Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                        Злати, ти Народната библиотека ли ще пренасяш?
                        Само геоложките ми книги са над 200 броя, отделно голяма колекция от пътеводители и карти за българските планини, пълните течения на няколко списания и още 500 тома художествена литература. Колекцията ми от минерали да не ти я описвам, сега заема 4 големи секции, 3 шкафа и един гардероб. За останалото не ми се говори, проблема е наистина сериозен. Знаеш ли колко дрехи и обувки има жена ми? Важно е да са здрави кашони, щото аз няма да се пренасям, а трябва за 2 месеца да опразня апартамента и после пак да върна всичко вътре. Те. кашоните трябва да седят пълни и добре опаковани на склад за тия 60 дни. Една добра душа осигури склада, сега трябва яко опаковане и трупане. Но за упражнението си трябват хем здрави, хем компактни, хем много на брой кашони.
                        Един добър приятел се отзова с 20 броя малки, здрави и чисто нови кашони. Да е жив и здрав, като взема този от дядо Владо, май ще закърпим положението. Остават само картонените щайги за книгите, но днес ще пообиколя 2-3 плодзеленчука в квартала и ще помоля да ми съберат. Благодаря на всички за помощта и съветите.
                        Последно редактирано от zzlatev; 25-05-10, 14:26.
                        LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                        www.ADV-Bulgaria.com

                        Коментар


                        • #13
                          От: Помощ за пренасяне - нужда от кашони

                          Не е ли по-лесно да си направиш сметка какви размери, колко здрави(от колко пластно велпапе) и по колко бройки ти трябват и да ми звъннеш?
                          Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                          Към модераторите-А изтрийте го сега.
                          Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                          Коментар


                          • #14
                            От: Помощ за пренасяне - нужда от кашони

                            Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                            ...между 1000 и 2000 библиотечни единици, другия багаж отделно...
                            Аа, яли сме го тоя спанак. Аз постигнах умерена редукция в книжния обем, след 15-ина смени на квартири, но имам близък приятел - див хуманитар. Той само се надява на напредъка в технологиите и на приятели. Злати, да знаеш, че ако и ти ме поканиш да помагам, ще дойда много кисел...

                            Коментар


                            • #15
                              От: Помощ за пренасяне - нужда от кашони

                              Първоначално публикуван от drukman Преглед на мнение
                              Не е ли по-лесно да си направиш сметка какви размери, колко здрави(от колко пластно велпапе) и по колко бройки ти трябват и да ми звъннеш?
                              Утре ще съм в Пловдив и ще се отбия при теб да поговорим. Тъпото е че не знам точен размер, но ти ще дадеш акъл.
                              LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                              www.ADV-Bulgaria.com

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X